878 Shares 6219 views

Jak zmienić taryfę dla "MTS": pełna instrukcja

Nowi subskrybenci często pytają, jak zmienić taryfę dla "MTS". W prawdzie jest tylko kilka rozwiązań. Wszakże, aby zrealizować ten pomysł nie jest tak trudne. Więc teraz spróbujemy dowiedzieć się wszystkiego, co jest możliwe, o zmianie planu na karcie SIM "MTS", a także nauczyć się, jak nauczyć się informacji o tym, co jest z nami połączone. W każdym razie nie należy się obawiać. Nie musisz żadnego specjalnego działania.

Wybór

Trzeba zacząć od wyboru planu telefonu. Jaka jest korzystna taryfa dla MTS? Szczerze mówiąc, bardzo trudno tu zdecydować. W końcu każdy abonent ma własne prośby o komunikację w telefonie. A jeśli są zadowoleni do maksimum, możemy rozważyć ofertę, która ma być opłacalna.

Na przykład warto zwrócić uwagę na "Super MTS". Ten plan pozwala abonentom rozmawiać bez ograniczeń w obrębie domu i całej Rosji z bliskimi przez 20 minut dziennie. To prawda, warunek ten dotyczy tylko klientów MTS. Nie ma opłaty abonamentowej. Możesz zwrócić uwagę na linię SMART. Ma miesięczną opłatę, ale za pieniądze otrzymasz również ruch internetowy na korzystnych warunkach. Zasadniczo po wybraniu odpowiedniej opcji możliwe jest wprowadzenie przejścia na taryf "MTS".

Dla "Super Zero"

Odkąd zaczęliśmy mówić o propozycji zwanej "Super 0", możemy uznać ją za przykład przejścia. Nic specjalnego w tej sprawie. Abonenci są oferowane w sposób szybki i prosty w realizacji tego pomysłu.

Chodzi o użycie specjalnej kombinacji. Nazywa się to poleceniem USSD. Podobna możliwość jest dostępna we wszystkich planach taryfowych. Jeśli zdecydujesz się na połączenie "Super Zero", zadzwoń * 888 # na telefon i kliknij "Połącz". Prosimy pamiętać, że usługa jest bezpłatna, jeśli pracujesz z "MTS" przez ponad 30 dni. W przeciwnym razie zmiana planu wymaga zapłaty 150 rubli (w niektórych regionach cena jest inna). W odpowiedzi na Twoje działania otrzymasz 2 wiadomości. Po pierwsze chodzi o pomyślne wykonanie aplikacji, druga jest wynikiem przetwarzania operacji.

Dla linii SMART

Jak zmienić taryfę dla "MTS"? W tym, jak już wspomniano, pomogą specjalne drużyny mające na celu samodzielną zmianę planu. Trochę o ofercie SMART. Ta linia powinna być rozpatrywana oddzielnie, ponieważ wśród abonentów jest duże zapotrzebowanie. Często użytkownicy, którzy go łączyli.

Ale jak można to zrealizować w praktyce? Pamiętaj: jeśli zdecydujesz się na zmianę taryfy "MTS" za pośrednictwem zespołu USSD, to dla każdego wniosku, jak już powiedziano, użyj własnych kombinacji. Na przykład:

  • SMART Mini * 111 * 1023 #.
  • SMART * 111 * 1024 #.
  • SMART NonStop * 111 * 1027 #.
  • SMART + * 111 * 1025 #.

Cechą wyróżniającą oferty jest to, że w większości regionów zmiana planu taryfowego na SMART nie wymaga kosztów. W zasadzie, jak widać, nie jest trudno poradzić sobie z tym zadaniem. Przejdź do innej taryfy, "MTS" może być o każdej porze dnia i nocy bez pomocy. Najważniejsze jest poznanie poleceń USSD do połączenia.

Kup kartę sim

Oto inne rozwiązanie, które pomoże nam zrozumieć zadanie. Jednak nie jest to bardzo popularne wśród abonentów. Chodzi o kupienie karty sim z wybranym planem taryfowym. Należy zauważyć, że Twój numer telefonu również się zmieni. I to nie jest dla wszystkich do smaku.

Przyjdź do najbliższego biura MTS z paszportem i powiedz pracownikowi, że chcą kupić kartę SIM dla telefonu. W niektórych przypadkach dowiesz się o wszystkich stawkach dostępnych w kabinie. Lub możesz natychmiast powiedzieć, jaki plan wybrać. Następnie przygotuj aplikację (pracownik biurowy to zrobi samodzielnie, potrzebujesz tylko podpisu) i wybierz żądany numer telefonu. Pozostaje płacić za usługi i wstawić zakup do telefonu komórkowego lub innego gadżetu.

Ta opcja jest szczególnie przydatna dla nowych produktów, które jeszcze nie mają poleceń USSD lub alternatywnych połączeń. Niektóre plany taryfowe są dostępne tylko do zakupu, a nie do wymiany. Zwróć uwagę na to.

Zadzwoń do operatora

Jak zmienić taryf dla "MTS", jeśli poprzednie metody nie są lubiane? Możesz zadzwonić do operatora i zapytać go o tę usługę. To jest zupełnie bezpłatne. Zadzwoń 0890 i zaczekaj na odpowiedź. Następnie musisz przekazać swoje intencje i wybrać taryfę za połączenie.

W niektórych przypadkach może zostać poproszony o podanie danych paszportowych dla aplikacji. Po okazaniu dowodu osobistego pracownik zażąda ponownego połączenia telefonicznego. Kilka minut oczekiwania – i otrzymasz wiadomość z wynikami przetwarzania żądania. Czy istnieją jakieś inne opcje, jak zmienić taryfę dla "MTS"? Czy to wszystko?

Witryna MTS

Taryfę można również zmienić na oficjalnej stronie internetowej MTS. Aby to zrobić, musisz zalogować się na "Moje konto". Jeśli nie masz, przejdź prosty proces rejestracji. Gdy tylko znajdziesz się na koncie, możesz rozpocząć działania.

Wybierz sekcję "Taryfy". Tam znajdziesz propozycję, która Cię interesuje. W razie potrzeby bezpośrednio na stronie internetowej "MTS" można przeczytać wszystkie warunki tego lub tego wniosku. Aby przejść na inną taryfę, kliknij przycisk "Połącz". Następnie musisz potwierdzić akcję za pomocą tajnego kodu. Otrzymasz ją w wiadomości SMS w telefonie komórkowym.

Co mam?

Skąd znasz taryfę dla "MTS"? Znowu zespół USSD pomoże. Dokładniej jest sama. Przed dokonaniem zmiany taryfy lepiej poznać szczegóły oferty, którą już posiadasz. Aby zrealizować pomysł, wybierz numer * 111 * 59 # i kliknij przycisk "Zadzwoń" na urządzeniu mobilnym. W odpowiedzi otrzymasz wiadomość zawierającą informacje o Twoim planie.

Jak znaleźć taryfę w MTS w inny sposób? Pomogą tylko połączenia z operatorem. On wyśle Ci wszystkie informacje w wiadomości SMS. Lub autoryzuj na oficjalnej stronie "MTS", a następnie na "Konto osobiste" spójrz na wszystkie dane, które Cię interesują. Teraz wiesz, jak zmienić taryfę dla "MTS" i dowiedzieć się, co oferuje z Tobą oferta.