724 Shares 9048 views

Intymny Piercing – hołd dla mody?

Przebicie narządów płciowych, które są następnie umieszczone w specjalnie zaprojektowanych i dekoracje zwanych intymnych piercing. Jako ozdoby są często stosowane różne mikroshtangi dzwonka, okólniki i tatuaż kolczyki.

On zyskuje popularność nie tylko wśród młodzieży, ale także wśród bardziej dojrzałym wieku. Niektórzy uważają, przebijając intymnych miejsc kpina z jego ciała, a dla niektórych jest to rodzaj dekoracji ciała. Intymny piercing jest zarówno żeńskie i męskie narządy rozrodcze.

Wielu wierzy, że dekoracja intymnych miejsc przynosi różnorodność i nowych doznań w życiu seksualnym. Piercing intymny może być stosowany w gra wstępna i miłosnych gier. Zwolennicy kobiecej przekłuwania ciała uwierzyć, że ozdoby są wstawiane do nakłucia genitaliów, dodatkowo stymulować obu partnerów podczas stosunku. Większość płci pięknej nie intymnych kolczyki z powodu swoich przekonań, a na prośbę partnera seksualnego. Dla innych kobiet, to ma wartość ozdobnych, chcą ozdobić swoje ciało w ten sposób.

Pragnienie, aby intymnych piercing może mieć konsekwencje psychologiczne. Niektóre kobiety robią to, aby czuć się bardziej pewni siebie i seksualnie wyzwolone. Te panie liczą na to, że z nim będą one bardziej popularne wśród mężczyzn.

rodzaje piercing

– przebijający sutka ;

– przebijania warg sromowych;

– „kaptur” łechtaczki;

– łechtaczka.

W nowoczesnych wnętrzach mogą wykonywać wielokrotne nakłucia narządów.

Proces całkowitego uzdrowienia sex-przekłuwanie trwa około jednego do trzech miesięcy. To zależy nie tylko od osoby i od właściwej pielęgnacji w miejscu nakłucia, ale także na dobrej higieny. Również ważną rolę w procesie gojenia odgrywa materiał, z którego dekoracja. Pierwszeństwo należy do metali szlachetnych (złoto i platyna) lub ze stali chirurgicznej.

Warunki korzystania z opieki erotycznych kolczykami

1. Abstynencja seks na czas odbudowy i gojenia nakłucia.

2. W pierwszym tygodniu po zabiegu należy stosować wkładki higieniczne.

3. uszczelki stosowane do pary chlorheksydyny spada w tych miejscach, w których powierzchnia materiału kontaktuje się z punkcji lub dekoracji.

4. Przed całkowitym uzdrowieniu zakazanego kąpać się w wodach.

5. Nie należy zmieniać biżuterię do drugiego podczas nakłucia gojenie. Dlatego powinien on być wykonany wyłącznie z materiałów wysokiej jakości.

6. Nie obracasz dekorację, która jest w miejscu wkłucia.

7. Na liczniku okres rekonwalescencji powstrzymać się od sauny lub łaźni.

Intymne kolczyki absolutnie przeciwwskazane u osób uczulonych na metale, choroby krwi i narządów wewnętrznych, chorób skóry, cukrzycy, a także różnego rodzaju uzależnienia (alkoholizm, narkomania).

Intymne kolczyki rozsądne rzeczą do zrobienia w wykwalifikowanych salonów, w których nie wszystkie stosowne certyfikaty lub w klinice chirurgii plastycznej. Mistrz zaangażowany w piercingu, muszą posiadać dyplom lekarza.