632 Shares 7561 views

Jak Papuan spełnić swoje ręce?

imprezy dla dzieci i imprezy tematyczne dla dorosłych czasami sprawiają poważnie rozwalić mu głowę nad wyborem obrazu. Za każdym razem, kupić gotowe odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach – nie jest tanie przyjemności. W rzeczywistości, można zaoszczędzić dobrze i uderzył wszystkie uczestników, przy odrobinie wyobraźni i przygotować wszystkie niezbędne do transformacji z ich własnymi rękami. Nie wiesz jak zrobić kostium Papuan?

Wyglądają jak prawdziwe dzikusy?

Przed przejęciem produkcję strojów, rysować swój szkic lub znaleźć obraz pożądanego obrazu. O dzikusy usunięty dzisiaj ogromną ilość filmów i kreskówek, można je zobaczyć na zdjęciach w różnych encyklopediach i książek dla dzieci. Papuan kostium może składać się z przepaski, spódnica z liści palmowych, skór dzikich zwierząt. Popularny i Hawaiian Style – jasna spódnica z cienkich włókien i tradycyjny wieniec kwiatów. Niezależnie od tego, jest to obraz, który wybrać, główny motyw – korzystanie z materiałów naturalnych lub ich imitacji. Nie zapomnij, po wszystkie dzikusy żyć w środowisku naturalnym i nie są w stanie uczestniczyć w weekendy modnych butików.

Wersje produkcyjne spódnica Papuan

Najważniejszą częścią tego fantazyjny strój – spódnica. Zrób to możliwe z różnych materiałów. wariant tradycyjny – szyć z zielonymi kolorowych łatek lub tkanki. Ponieważ strój może być jednorazowa, nie można wyciąć liści i po prostu uszyć pasek elastycznego materiału. Co zrobić, gdy rano lub wieczorem tylko jutro, ale nie pasować? Przyjąć sprężystą taśmę, mierzenia pożądanej długości pasa i przyszyć do pierścienia. Po tym, cięcia materiału na paski o odpowiedniej długości i tylko wiązać je na podstawie. Papuan kostium był nie mniej spektakularny, jeśli użyjesz tiulu, święta deszczu (będzie musiała sporo), płynący z gąbki do kąpieli siatki lub folii z kaset audio / wideo zamiast normalnej tkance. Nie bój się marzyć i zastosować najbardziej nietypowych materiałów. Można nawet spróbować zrobić spódnicę z torby cięcie plastikowych jasnych kolorach.

Ważne części i akcesoria

Więc fashioned spódnicę, ale co innego jest garnitur Papuan? Będzie doskonałym dodatkiem gumy, bransolety na rękach i nogach, wykonane w tej samej technologii co spódnicy. Dodaj obraz może być dzikie akcesoria wykonane z naturalnych materiałów. „Dziki” party – to najlepsze godziny na bezpretensjonalny bransoletki wykonane z muszli przywiezionych z wakacji „na yugah”. Jeśli masz koraliki drewniane, biżuterię z kamieni naturalnych lub wyciąć bez naszyjnik z zębów i pazurów dzikich zwierząt – kombinezon będzie bardziej interesująca i oryginalna. Skuteczny dodatek i będzie dobrze, „kości” – mogą uczynić pas lub ozdobić swoje dzikusa włosów. Jak zrobić kostium Papuan swoje ręce i spróbować tych akcesoriów oślepić siebie z gliny polimerowej lub masy solnej. Ta sama technika może być zrobione i „prymitywny” naszyjnik-urok lub amulety, są ustalane w kolorze.

Co nosić kostium?

Odzież i ciekawy dodatek do świątecznego obraz jest już prawie gotowy, ale jak umieścić cały ten splendor – jest to prawo do skóry lub bieliznę? Start jest skąd planowane działanie lub zdarzenie. Nawet jeśli nie Papuan garnitur dla chłopca na imprezę dla dzieci, należy pamiętać, że u dziecka przepaski może czuć się nieswojo przed dużą publicznością lub po prostu zamarznąć. Nie będzie źle przygotować niższy ogólny. Dobrym rozwiązaniem – gimnastyczne trykot cielisty skarpety dopasować. Ubiór może być skutecznie zastępuje światło rajstopy / trykoty, a T-Shirt / golf. Jeśli chcesz się przedstawić ciemnoskórego Savage – wybierz czerń jako zestawu bazowego.

Cechy obrazu Samica z dzikusa

Papuan kostium dla dziewcząt różni się od wersji chłopca? Nie zapomnij o szczycie strój – kombinezon górę lub popiersiem stroju kąpielowym, pożądane jest, aby był jasny kolor. Jeśli masz stare, niechciane zestaw do pływania, można to samo pasmo wybranego materiału, z którego spódnicy szyć. Kompletny żeński kostium sztuczne kwiaty, pożądane jest, aby były one duże, jasne i jedynym w swoim rodzaju przypomnieniem tropikach. Taka dekoracja może być przyszyte do spódnicy, aby zabezpieczyć włosy. Nadaje się dla dziewczynek biżuterii – aczkolwiek to też będzie jasne, i to będzie dużo. Pamiętaj: Papuan garnitur własne ręce mogą być córką, nie tylko rano, ale z jakiegoś domku letniskowego. Koszty są minimalne, a dziecko pokocha jak reinkarnacja.

Subtelności garnitur chłopcy-Papuan

Suplement męski wersja obrazu dzikusa? Oczywiście, broń! Dobrym rozwiązaniem – drewniany kij, ale możliwe jest, aby pokazać wyobraźnię i sprawiają, że „topór” z patyków i kamieni znalezionych w zagrodzie i utrzymywanych razem za pomocą gwintu. Alternative – oszczep, który może być również budować z długiego, cienkiego pręta lub kij, spódnicę urządzone w odcieniach / przepaski. Jeśli nie Papuan kostium dla chłopca, nie przesadzaj z biżuterią – to nie powinno być zbyt dużo, 2-3 amulety będzie wystarczające. Sprawiają, że obraz bardziej interesujące, jak to możliwe, powodując barwy wojenne na twarzy. Stosowanie specjalnych farb dla sztuki ciała (to wystarczy, aby być bardziej symetryczne wielobarwne paski na policzkach i na czole).

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki, jak zrobić Papuan kostium dla chłopców i dziewcząt, była przydatna, a teraz nie może bać oryginalnych ról matinees.