235 Shares 7155 views

Keratyna prostowanie włosów – modne i piękne

Keratyna prostowania włosów – nowoczesny zabieg, który pozwala na zmianę wizerunku. W ciągu zaledwie jednego mistrza sesji przez kilka miesięcy wyprostować znudzone loki i sprawne niesforne włosy. Ważne jest również, że szczególne cechy uczyni twoje włosy piękna nie tylko zewnętrznie. Gładka, zdrowa, pełna mocy i użytecznego keratyny – marzenie.

Przydatne lub szkodliwe

Szeroka popularność wśród mody dostał brazylijskiej keratyny prostowania. Podstawą takiego sprostowania oznacza – naturalną keratynę.

Nawiasem mówiąc, ten materiał jest 90% nasze włosy. Jest to kolejny obowiązkowy składnik – formaldehyd. Wiele oburzony – bo to jest szkodliwe dla zdrowia.

Nie ma powodu do obaw. Jeśli przed gryzący zapach dymu, a nawet miał prawie normalne zjawisko podczas wykonywania sprostowania, teraz jest to możliwe. Nowoczesne środki formaldehydu zawartego w minimalnej dawce, co odpowiada normalnej i całkowicie bezpieczne. Sam keratyna i dodaje lecznicze oleje mają na włosach bardzo korzystny wpływ.

Keratyna prostowania włosów – prawdziwym zbawieniem dla suchych loki. Martwe, uszkodzone perm i farbowanie nici po takiej procedury są odzyskiwane, znalezienie stracił władzę. Zapomnij o kruchych i rozdwajaniu. Ciasne loki, niesforne włosy będą proste, gładkie i błyszczące jak nigdy dotąd. Keratyny zapewniają ochronę przed wieloma negatywnymi czynnikami.

Keratyna prostowania włosów w szczegółach

prostowanie leczenie rozpoczyna się od dokładnego mycia włosów. Aby to zrobić, należy użyć specjalnego szamponu, który usuwa lakier, tłuszcz i inne zabrudzenia.

Następnie włosy suszy grzebienia i nici stosowane kompozycji do rektyfikacji. Suszone ponownie, a następnie zacząć ostrożnie wygładzić utjuzhkom hot-Styler. Sekret jest prosty: on keratyny – białka, które stały się pod wpływem ciepła. W tym przypadku, włosy wzbogacone keratyny i prasowanego prasowania, jest umocowany w stanie do przodu.

Keratyna Prostowanie trwa około dwóch godzin. Jest niezwykle ważne, aby przestrzegać następujących procedur określonych zasad. Najważniejszą rzeczą – przez pewien czas (około 3-4 dni) nie myj włosy, upiąć, użyć gumki. Nosić kapelusze też nie.

Wszelkie zwilżające lub wyżymania nici w ciągu 72 godzin, nie do zaakceptowania. Jeśli zdarza się, że jest to konieczne, aby powrócić na zdeformowane pasma wygładzić „prasować” jej lokówki. Po kilku dniach keratyny twardnieje dokładnie, a włosy można układać i warkocz.

Należy zauważyć, że w celu utrzymania jedwabistą gładkość i połysk włosów w przyszłości trzeba używać specjalnych szamponów pielęgnacyjnych i serum i odżywki.

Poprzez serię produktów kosmetycznych zrobić samemu keratyny prostowania włosów w domu jest możliwe. Zestawy sprzedawane są w wyspecjalizowanych działów, a następnie – trick. Wybierz produkt wysokiej jakości! Uważnie przeczytać instrukcję! Bądź ostrożny z chemikaliami!

A najlepsze – zaufanie w tej delikatnej materii profesjonalistom.