849 Shares 1817 views

Biografia Abramova Tatyana, piosenkarka i aktorka

Tatiana Abramova, urodzona w 1975 roku, pochodząca z Tyumen, rosyjska piosenkarka i aktorka. Studiowała w szkole muzycznej dla dzieci, niedaleko domu. Jej rodzinne miasto, centrum kultury pracowników naftowych, starannie zachowuje tradycje piosenek i utalentowaną dziewczynę, która była pod wrażeniem przemówień odwiedzanych gwiazd, marzyła o scenie. Pod koniec szkoły Tanya pojechała do Moskwy, chciała prawdziwej sztuki, dużych sal koncertowych, wielbicieli i wielbicieli.

Ale los decydował, że młody podróżnik nie dotarł do Moskwy. Była w Petersburgu, spotkała się z przepychem północnej stolicy i, po krótkim wahaniu, przebywała w mieście Petra. Tam rozpoczęła się biografia Tatyana Abramova, przyszła piosenkarka i aktorka. Kreatywne życie Tanya Abramova rozwijało się pomyślnie, a jej debiutem na scenie był konkurs muzyczny "Morning Star", dzięki któremu dziewczyna stała się sławna. Młoda piosenkarka ciężko pracowała nad swoim postępem, aw 1994 wydała kolekcję piosenek "Letter". Tatiana Abramova wzięła udział w konkursie "Jałta-Moskwa", gdzie otrzymała drugą nagrodę. Po tym z powodzeniem występowała podczas konkursu prowadzonego przez stację radiową "Europe Plus". Otrzymała nagrody w pokazie "Bazar Sławskiego", awreszcie w wyniku konkursu "Pod dachami Petersburga" zdobyła nagrodę Alla Pugacheva. Jak widać, tylko w ciągu roku biografia Tatyany Abramova została uzupełniona nowymi stronami naraz.

W pewnym momencie Tanya stała się wciągana w rolę wokalistyki, a ona zwróciła swoje twórcze spojrzenie na dramatyczną sztukę teatralną. Mając nadzwyczajny wygląd, będący "czerwonym" z natury, Abramova mogła liczyć na zainteresowanie braterstwa reżysera. Więc wyszło, została zaproszona do spróbowania filmu "Hunting" Vitaly Solima, gdzie Tanya była główną rolą. Tak więc biografia Tatyany Abramova otrzymała symboliczny wpis o pierwszej pracy w kinie. Ponadto, debiutancki film przyniósł kolejną nagrodę. Po "Hunting" Tanya miała długie, twórcze życie w harmonijnej kombinacji kina z rólami teatralnymi. Aktorka znalazła czas na śpiewanie, doskonaląc swój wokal w oczekiwaniu na nagranie kolejnej płyty.

Jednocześnie z filmowaniem Tatyana Abramova, której biografia zachwyca różnorodnymi twórczymi przedsięwzięciami, studiowała na Uniwersytecie Humanistycznym w Sankt Petersburgu w departamencie aktorstwa i reżyserii sztuki teatralnej. Oprócz studiowania na uniwersytecie, Abramova pracowała jako wiodący program telewizyjny "Egzamin muzyczny", a później wyreżyserowała "show Sharmana" w studio RTR. Po ukończeniu studiów Tatiana Abramova poświęciła się wyłącznie pracy w filmie. Brała udział w wielu seriach telewizyjnych, ale jej główną rolą jest wizerunek Nadziei, bardzo charakterystycznej i bezkompromisowej kobiety w produkcji "Always Say Always". Wtedy pojawiła się rola w serii "Kiss Through the Wall", która również pozostawiła głęboki odcisk duszy aktorki, Biografia Abramova Tatyana, która regularnie występuje w teatrze "Saturday" w Sankt Petersburgu, uzupełniła jeszcze jedną stronę.

Wydaje się, że w życiu młodej kobiety nie ma jednej wolnej minuty, strzelaniny i roli, programów telewizyjnych i koncertów, nie ma czasu na opiekę nad sobą. Jednak życie osobiste, podobnie jak biografia aktorki Tatyany Abramowej, rozwinęła się dość harmonijnie, poślubiła operatora Siergieja Kuliszenkę, a to było dla wzajemnej miłości. Szczęśliwi rodzice mają dwoje dzieci: dziewiętnastoletniego Iwana, który już dał szansę podążania śladem swojej gwiezdnej matki i nie chce być aktorem, a pięcioletnim synem Sashą, który idzie do przedszkola. Obecnie rodzina mieszka w domu niedaleko Moskwy, ale Tatyana Abramova ma czas na połączenie pracy w Moskwie iw Petersburgu.