161 Shares 1596 views

Jak uzyskać pozwolenie na pracę

Ten artykuł dotyczy procesu organizowania pozwolenia na pracę. Będzie to opisać wszystkie najważniejsze momenty, w których również mogą powodować problemy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów w tym obszarze.

zasada działania i podstawowe, które są potrzebne w produkcji pozwolenia na pracę. Jeśli – jeden właściciel lub przedstawiciel organizacji, trzeba każdą okazję do skorzystania z i do ubiegania się o zakup dopuszczenia do pracy po sześciu miesiącach odbędzie się od momentu, gdy organizacja została zarejestrowana.

Co więcej, trzeba pokazać dowód wszystkich dochodów w wysokości, która będzie co najmniej dwa bardzo małe wynagrodzenie przed opodatkowaniem (obecnie minimalne kwoty odszkodowań do około siedemset osiemdziesiąt dziewięć tysięcy euro) .ui masz również możliwość odwołania wraz z wnioskiem o pozwolenie na pracę, w najbliższym czasie, po rejestracji organizacji, jeśli chcesz, aby proces inwestycyjny wynosi nie mniej niż dwudziestu dwóch tysięcy euro (oprócz CAPI zakładowego Tala organizacji w siedmiu i pół tysiąca euro) środków trwałych firmy.

Ponadto może być wyznaczony obywateli Unii Euroazjatyckiej, lub innej osoby, która nie jest rezydentem Unii Euroazjatyckiej, ale ma pozwolenie na pracę, taki człowiek będzie jako przedstawiciel firmy. W tym przypadku, będzie prawo organizacja natychmiast rejestracji procedury uzyskania pozwolenia na pracę, bez konieczności inwestowania wysokości określonej powyżej. Ale na przykład w dziele ochrony w Petersburgu nie wymaga to zgody.

Ponadto, istnieje inny sposób: Jesteś w stanie nabyć spółkę, organizację lub firmę, która jest już obecna na rynku nie mniej niż sześć miesięcy i przedstawić dowód dochodów, w wysokości przekraczającej dwa małe odszkodowania. Oczywiście, jeśli chodzi o pieniądze. Wydane umowę o pracę, zobowiązany jest do uzyskania zgody na pracę. Niektórzy specjaliści przygotować wszystkie wymagane dokumenty dla tego procesu.

Sensem rejestracji wyroki w pracy trwa około sześćdziesięciu dni. Dokument zatwierdzenia do pracy właściciel firmy będzie okres od jednego roku do przedstawiciela organizacji lub firmy dwa lata.

Cudzoziemcy mają obowiązek przedłużenia zezwolenia na pracę, gdzie jesteś obecnie. Po otrzymaniu wstęp do pracy z okresem ważności jednego roku, wnioskodawca ma prawo do dokumentacji na osobnej zgody na pracę na okres do trzech lat.

W tej samej chwili, kiedy się o przyjęcie do pracy, trzeba być w posiadaniu następujących dokumentów: zaświadczenie o braku dostępności wszystkich rodzajów chorób powodowanych przez wirusa (HIV), świadczy o braku choroby uzależnienia od narkotyków i chorób zakaźnych, które stanowią zagrożenie dla ludzi, choroba Gensena, gruźlica, kiła, ziarnica ishankroid, ale poza tym, to odmawia odbioru dopuszczenia do zatrudnienia.