542 Shares 5401 views

Motocykl Stels 400 GS dla tych, którzy są zawsze dążenie do przodu

Motocykl Stels 400 GS po prostu stworzony dla tych, którzy cenią swój czas i są zawsze w ruchu pewnie w kierunku bramki. Na pierwszy rzut oka, aby zrozumieć prawdziwy cel tej motocross rower. Jest to jeden z pierwszych przedstawicieli enduro podróży Stels lineup, który czuje się pewnie w rozległych autostradach i poza nią, w ekstremalnych off-road. Mówiąc najprościej, Stels 400 GS – motocykl jest tzw podwójnego zastosowania, który jest przeznaczony do jazdy po drogach o firmie i nieutwardzonych.

Opis modelu

Stels GS 400 w sumie to klasyczny motocross rower, który jest uzupełniony przez inżynierii oświetlenia wymaganego do dróg publicznych, jak również aerodynamiczny, który tworzy minimalny opór podczas szybkiej jazdy i jest lekko wydłużone siedzenia dla transportu pasażerskiego. Jednakże, ten model producenci dostarczyli ulepszoną rozstaw osi, znacząco wzrosła w stosunku do dawcy, podwozie sportowe.

Model Stels 400 GS – harmonijne połączenie dwóch znanych i sprawdzonych modeli czasowych: Stels Enduro 400, z którego pochodzi podwozie, a Stels 400GT, wiatroodporny zestaw, który organicznie pasuje do nowego modelu motocykla. konstrukcja motocykla zachwyci nawet najbardziej doświadczonego wentylator maszyn dwukołowy. Dzięki swoim właściwościom technicznym motocross rower jest wystarczająco lekki (jej ciężar jest tylko 163 kg) o długości ponad dwa metry.

parametry techniczne

Crossover „endurik” wyposażony jest wystarczająco mocny czterosuwowego gaźnikiem silnika objętości 386,8 metrów sześciennych, która jest utworzona w jednej części mechanicznej sześciobiegową przekładnię mechaniczną. Zawiesinę motocykl prawie całkowicie wypożyczenia motocykli wyścigowych: przedni widelec odwróconego programu i do tyłu jest wahadło z monoshock. Tak więc, motocykl wykonuje również na każdej powierzchni drogi, dodatkową elastyczność zapewnioną przez łatwość konstrukcji i ergonomii.

Maksymalna moc – 19 KM przy 7000 obr./min. na minutę – jest przez potężny silnik benzynowy motocross rower. Silnik Stels 400 GS, maksymalna prędkość , z których jest około 120 km / h zapewnia znaczne oszczędności paliwa. Tak więc, przedstawiciel spisu Stels «zjada” tylko 5 litrów na 100 km. Silnik motocykl wyposażony w chłodzenie wodne, a pojemność zbiornika sportowy jest 22 litrów.

Układ wydechowy z motocykli wyścigowych Stels 400 GS, właściciele opinie, które mówią wymownie jego wyjątkowych właściwościach, składa się z pojedynczego tłumika, który z kolei składa się z dwóch wbudowanych w trójdrożny katalizator. System ten zapewnia gładką i lekko brawurową dźwięk silnika, który z pewnością będzie cieszył przez fanów motocykli.

Ceny i wyposażenie

Na rosyjskim rynku samochodowym, można kupić nowy rower Stels 400 GS, minimalna wartość jest 135,000 rubli rosyjskich. Wśród innych nowości techniki motocyklowej cena cross-enduro wygląda bardzo atrakcyjne, ale w tym samym czasie, w tej chwili nie ma żadnych potwierdzonych danych na temat bezpieczeństwa motocykli i jakość jego montażu. Podstawowy zestaw montażowy składa się z zestawu lusterka, tułowia, reflektory linzovannaya, szerokich schodach i wiatroodporny body kit, aluminiową skrzynią korbową i zestaw narzędzi w oryginalnej torbie.

Kilka powodów, aby kupić rower Stels 400 GS

  • Stylowy wygląd i ergonomia całej konstrukcji.
  • Optymalne zużycie paliwa i wystarczająca moc silnika.
  • Rozsądna cena wraz z przyzwoitych specyfikacji.
  • Wysoka cross-country motocykl na różnych rodzajach dróg.
  • Potężny zawieszenie i wytrzymała konstrukcja.
  • Pojemny zbiornik paliwa i wygodne fotele zaprojektowane do długich podróży.

Niewątpliwie to harmonijna symbioza rower sportowy i sportowy cruiser będzie cieszył przez każdego, kto stara się zdobyć coraz więcej nowych tras. Godna specyfikacje motocross rowery pozwalają uzyskać wiele przyjemnych doświadczeń i emocji podróż na różnych drogach, a nawet poza nią.