749 Shares 6583 views

Biceps brachii jako jeden z głównych elementów układu mięśniowo-szkieletowego rąk systemowych. Struktura biceps

Pomimo faktu, że struktura mięśnia struktur rąk w sposób o wiele łatwiejszy niż kości, oni nie zasługują na mniejszą uwagę. Odnosi się to głównie do pojawienia się bólu w mięśniach ramion. Chociaż w rzeczywistości, nie można przywiązują dużą wagę do konkretnego mięśnia, ponieważ pracują razem. Jednak największy ciężar w aktywności zawodowej osoby doświadczającej dwugłowy i trójgłowy. Bardziej prostym językiem, są one nazywane biceps i triceps, odpowiednio. Pierwsza gra rolę zginaczy ręki w łokciu, a drugi – z prostowników. W tym artykule krótkie spojrzenie na strukturę mięśnia dwugłowego, jego funkcji i innych ważnych szczegółów.

Biceps, czy biceps brachii, za pomocą ścięgien i więzadeł podłączonych do przedramienia pół ręce. Na szczycie tego mięśnia jest podzielony na parę głów. Jeden z nich za pomocą ścięgien przymocowanych do kości kruczej na łopatki. Drugi przymocowany do małego noża górka, która jest umieszczona nad stawu. Na skrzyżowaniu tych części jest bursa. ścięgna mocowanie jest przeprowadzane przez promień.

Jak już przewidzianych biceps wykonuje zginanie ramion w funkcji łokcia, ręki. Ponadto, korzystając z biceps przedramię obrotowo wewnątrz. Z reguły ludzie, którzy regularnie robić ciężką pracę fizyczną lub zaangażowany w trening siłowy, dość dobrze rozwinięte bicepsy.

Biceps – pierwszą rzeczą, że ludzie zwracają uwagę podczas rozprawy ludzkiej siły fizycznej, w szczególności mężczyzn. Dlatego dużo treningu siłowego specjalnie skierowane do pompowania biceps. Podczas gdy w rzeczywistości to jest złe: po bicepsy są bardziej rozwinięte w wydajności nie jest izolowana (podnoszenie sztangi lub hantli na biceps) i inne ładunki. Jest bardziej skuteczny podczas ciężkiego treningu stosując takie podstawowe ćwiczenia jak ciągnięcie na pasku, cięgno do brzucha, wyciągnąć na bloku i symulator m. P.

Pomimo swojej ważnej funkcji i stosunkowo wysokiej wydajności pracy, biceps jest bardzo wrażliwy. Po zbytniego obciążenia może zostać przywrócona do poziomu błonnika przez długi czas. W niektórych przypadkach, zwykle z powodu przewlekłych chorób (zapalenia pochewki ścięgna i m. G) z niekontrolowanym wznoszenia lub dużej skali w bardzo silnej redukcji mięśnia dwugłowego może zostać złamany. Jest to przede wszystkim długa głowa. Pierwszym objawem jest ból nie do zniesienia, deformacja ręka w bicepsie i tak dalej. D. Biceps po takiej kontuzji wystarczająco długo, aby dojść do normalnej pozycji i wraca do poprzedniego poziomu niepełnosprawności. A potem – tylko z prawidłowego zamocowania ścięgien i mięśni najbardziej.

Bóle mięśni naramiennych w dowolnej części z nich powinien być rozwiązany w jak najkrótszym czasie. W tym celu właściwa opieka lekarza. Jednakże, jeśli ból jest zbyt silny i zdecydowanie stwierdzić, że nastąpiło to po niezwykłych obciążeń energetycznych, jest to możliwe do zrobienia bez pomocy lekarza. Przyczyną nieprzyjemnych objawów jest dość prosta – wybór kwasu mlekowego w mięśniach. Jest to naturalna reakcja na przeciążenie mięśni dla ich szybkiego powrotu do zdrowia. Wyeliminować ból w takich przypadkach możliwe jest dzięki zastosowaniu prostych, niedrogich, ale dobrych maści rozgrzewających.