152 Shares 2026 views

Telefon "Honor 5C Highway": charakterystyka, opinie, zdjęcia

Huawei będzie nadal promować swoje towary na rynku międzynarodowym. Kilka lat później, możemy śmiało nazwać marką. Każdego roku, chiński wydał kilka nowych produktów, które stały się popularne na całym świecie. W ubiegłym roku odbyło się honorowe miejsce "Honor 4C", to – "Highway Honor 5C".

Opcje

W „nie wiele” pudełko ze smartfonem. Wiele narzekają na brak już kochać OTG-kabel. Niemniej jednak, dostępność dokumentacji, ładowarka i kabel USB. Również gdzie indziej w środku jest „klip” wyodrębnić podajnik kart. Co do reszty, nie ma dodatkowych „bułki”, takich jak zderzaki, filmów i innych rzeczy w pudełku nie spadnie.

wygląd

Jak wspomniano wcześniej, telefon „Honor Highway 5C” zastępuje zaszczyt 4c. Założono, że zmiany wpłyną na komponent techniczny, ale nie było. Zewnętrznie, nowa nosi mało podobna do poprzedniej „brat” i ogólnie przypomina „dalekiego krewnego”. Producent dobra praca nad projektem smartphone „Highway Honor 5C”. Cechy, opinie i zdjęcia, to tylko potwierdza.

Inteligentne Huawei uciec od rodziny, więc patrząc na ekran, marka może być trudno znaleźć. Wszystko zamknięte przednia szyba, który wykonany otwór na słuchawki i przedniej kamery. Również, gdzieś w pobliżu są lekkie i czujniki zbliżeniowe.

Pozostałe elementy są klasycznie rozliczane dla tego modelu. Na górnym końcu znajduje się miejsce dla gniazda słuchawkowego oraz opcjonalny mikrofon. Na dolnym końcu umieszczonym w środku otwór na kabel USB, a po obu jej stronach – głównego mikrofonu i głośnika głównego.

Przycisk zasilania i rocker głośności znajdują się po prawej stronie obudowy. Po lewej slot na karty SIM i karty pamięci. Nawiasem mówiąc, tutaj można użyć dwóch kart SIM lub w uniwersalny slot microSDHC miejscu, w tym samym czasie korzystać z usług operatora.

Za smartfon wygląda bardzo ładnie. Urządzenie to jest metalową osłonę z powrotem z tworzyw sztucznych. Najwyżej położony ośrodek kamerę główną, obok niej – mały wybuch okna. Wersja modelu dla Azjatów również objęta skaner linii papilarnych, dla Europejczyków, ta opcja nie jest dostępna dla jakiegoś powodu.

„Highway Honor 5C” Właściciele informacji zwrotnej na temat projektu otrzymała pozytywne. To nic dziwnego. Smartphone naprawdę okazało jasny i stylowy. Wydaje się mieć cechy innych mistrzów, ale nadal nie wygląda nikogo.

Łatwość obsługi

Ergonomia urządzenia na najwyższym poziomie. Pomimo faktu, że jest on uważany opcja budżet, wygląd i wrażenia dotykowe nie jest gorsza na świecie flagowego. Sprawa została zaokrąglona, dzięki czemu smartfon wygodnie trzymać w dłoni. Ekran jest średniej wielkości, bardzo łatwe w obsłudze jedną ręką.

Metal na plecach przyjemny w dotyku. Telefon jest lekki i wystarczająco mały, aby po prostu umieścić go w dżinsy. Ogólnie rzecz biorąc, w użyciu bardzo wygodny i reprezentacyjny.

High definition

Jakość ekranu okazało się „Highway Honor 5C”. Specyfikacja produktu tę dowód zdjęcie. Wyświetlacz jest 5,2 cala, o rozdzielczości 1920×1080 daje doskonałą wyraźny obraz. Ponadto, brak pikselizacja spełnia warstwę powietrza i wysokiej gęstości pikseli na cal – 424.

Matrix w ekran TFT-IPS, dzięki czemu obraz jest umiarkowanie jasne i nasycone. Chociaż istnieją rozbieżności z białej biegu. Tu jest dość zimno, więc dla tych, którzy tego nie będzie utrudniać ręczna regulacja temperatury kolorów.

Niezależnie od stoku ma „Highway Honor 5C” doskonałą opinię. To samo można powiedzieć o jasności, która działa poprawnie w jasny słoneczny dzień i noc. Nawiasem mówiąc, w odniesieniu do komfortu wyświetlania przy użyciu technologii LTPS warto wspomnieć. Nasycenie nie spada nawet gdy najpotężniejszym źródłem światła zewnętrzne, ze względu na polikrzemu i podwójną działką GFF.

Wszystkie stosowane technologie nie sprawiają, że czujnik mniej wrażliwy. Jest doskonale reaguje na polecenia, ale zaobserwowano, że zjawy problemy. Czujnik, nawiasem mówiąc, podczas testowania był w stanie rozpoznać do 10 dotknięć. Można go używać w rękawicach, musi wybrać specjalny tryb w ustawieniach telefonu „Highway Honor 5C”.

Recenzje wpływa tylko problem z odciskami palców. Nie jest jasne, co fascynuje ślady na ekranie, a naprawdę nie mógł sfinalizować olejo- powłokę do odcisków palców łatwo usunięte. Problemem pozostaje pilna.

Nowy system operacyjny

Pewnie, że byłoby dziwne, gdyby deweloperzy umieścić nowość starszą wersję „Androida”. Dlatego urządzenie otrzymało Android 6.0 Marshmallow. Akceptacja faktu, że w obecności zastrzeżonych dodatek interfejsu tego typu sprawia, że nieco inaczej. EMUI 4.1 również przebudowany i zmieniony rysunek elementów menu, ikony i powiadomienia migawki.

Co do reszty, wszystko wewnątrz pozostaje niezmieniona. Organizacja obszaru roboczego może być konfigurowalny. Główny ekran zawiera listę aplikacji, nowe nietrwałe dodać dodatkowe bloki. Wszystkie mogą być przenoszone i dodany do własnego gustu.

Nawiasem mówiąc, powiadomienie migawki był chyba bardziej wydajne. Dzielił się na dwa języczki. Pierwszym z nich jest odpowiedzialny za zawiadomienie zawiera drugą wytwórnię do ustawień domyślnych.

Wracając do zaktualizowana EMUI 4.1, warto zwrócić uwagę na bogactwo opcji dostępnych dla użytkowników. Oprócz już ugruntowanych ustawień smartfonu, deweloperzy oferują zmienić interfejs do własnych upodobań. I właściciele tego modelu może liczyć na dostosowanie każdy szczegół.

Można zmienić położenie ekranów, przerzucanie ich konfigurację ciała i połączenie wirtualnych przycisków. Można pracować z wydaniem zawiadomienia lub dostosowanie parametrów sterowania standardowych działań. Ogólnie rzecz biorąc, „Highway Honor 5C” pozwala na wyświetlenie wszystkich możliwych talentów twórczych.

zgodnie z normą

Wszystko inne pozostaje bez zmian. Nietknięty oprogramowanie do komunikacji i komunikator. Dokonywanie tutaj na Androidzie 6.0. Również dostępna jest standardowa klawiatura wirtualna lub jego odpowiednik.

preinstalowanych aplikacji, na szczęście, przynajmniej. Huawei nie „dopchać” wszystkie rodzaje oprogramowania, które wciąż muszą być usunięte w celu zwolnienia pamięci. Od firmy ówczesnego menedżera plików i System Optimizer. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, jest bardzo przydatna, nie trzeba już szukać podobnego oprogramowania w Google Store.

odtwarzacz muzyczny i radio były dość proste w użyciu, a w interfejsie. W celu umożliwienia im, a zwykle wymagają zestawu anteny.

nowość

Prezent dla miłośników tego sportu. Nowy smartfon przeniknęła aplikację, która monitoruje aktywność fizyczną. Takie są zazwyczaj szuka pucharowej rynek oraz w „Highway Honor 5C” jest zbudowany. Koprocesor i praca tutaj czujnik ruchu znanego jako krokomierz. różne ciekawe dodatki, można spojrzeć w ustawieniach. Na ogół, aplikacja monitoruje aktywność fizyczną i dość dokładnie. Jest też przydatna opcja dla tych, którzy nie lubią wziąć telefon na spacer lub pobiegać. Ciąg dalszy na konto, można użyć Bluetooth trackerów.

Hojny „wypełnienie”

Twórcy starali się zapewnić potężny smartfon takie jak „Honor 5C Highway” cech. Recenzje spektaklu firma otrzymała entuzjastyczne. Należy pamiętać, że urządzenie za swoją cenę poszedł dość silny i skuteczny.

Najważniejsze w tym modelu – obecność systemu Kirin 650 z HiSilicon. To pozwala harmonijnie komponować dwa czterordzeniowe procesory. Dodatkowo telefon jest umieszczony koprocesora i5, który działa tylko z czujników i czujnika. Teraz staje się zrozumiałe, gładkie, stabilne działanie wyświetlacza i jego szybkiej reakcji na polecenia.

GPU o to Mali-T830. RAM 2 GB, które za taką cenę w porządku. Pamięć wewnętrzna 16 GB, który będzie wolny od zaledwie 11 GB. Jeśli właściciel tego mało, to może być bezpiecznie stosowany do dwóch gniazd „simok”, jeśli małe, musimy pracować z jednym wykonawcą. Tylko w tym przypadku pojemność pamięci może zostać zwiększona.

Workflow

Podczas codziennej pracy wszelkich opóźnień lub ładunku nie było widać. RAM wystarczy, aby zakończyć wieczór w zabawce, który został otwarty w godzinach porannych. Cały system jest stabilny i korzyści wynikające z „Highway Honor 5C”. Charakterystyka potwierdzić i oprogramowania firm trzecich, takich jak „Antutu”. Wskaźniki średnie i stabilne.

Aby sprawdzić faktyczne wyniki, to najlepiej zacząć zabawkę. Oczywiście, takie jak Doodle Jump lub Lara Croft: Run Run Relic bez opóźnień i osiadania fps. Ale World of Tanks Blitz najlepiej udać się na minimalnych ustawieniach, jak zaobserwowano w wysokosprawnej niskim fps.

kamera

Twórcy starali się poprawić ich najlepsze dla smartphone w tym przedziale cenowym, tak robi zdjęcie „Honor Highway 5C” ze znakiem plus pięć. Miłym zaskoczeniem była obecność przednim aparatem 8 megapikseli. Głównym celem nabył 13 megapikseli.

Optyka oba aparaty jakości. Każdy z nich ma dobre proporcje przysłony 2,0. miękki aparat sam wygodny i łatwy w użyciu. Ustawienia automatyczne nie zawsze działa prawidłowo, ale z ręką można grać i zrobić naprawdę wysokiej jakości obrazy.

Można go znaleźć w menu, gdzie, nawiasem mówiąc, istnieje wiele ciekawych trybów, na przykład, „good food” lub taymlaps.

Zdjęć przy automatycznych ustawieniach innych niż jeden dzień w dobrym świetle. Ale jeśli strzelać w pomieszczeniu, hałas może być bardziej wyraźnie prześledzić. W zasadzie, obraz jest dobry, ale to szczegół jego wybitnie pogorszeniu.

Nocą można strzelać tylko na strzelaniu prawej ręki. Oczywiście, aż do zachodu słońca, aparat może dać dobre zdjęcia, ale jeśli pracujesz z parametrów, zdjęcia są dużo lepsze.

To był raczej słaby i lampy błyskowej. Ponieważ brakuje dwutonowości LED, to działa z różnym powodzeniem. Czasami lepiej jest odmówić jej pomocy. Ponadto pracować prawidłowo, może tylko z bliskiej odległości. Makrofotografia jest, ale pożądany efekt jest mało prawdopodobne do osiągnięcia. Wydaje się, aby uzyskać dobre szczegół, ale „zamylenny” tło osiągnąć nierealne.

Przednia kamera wydaje się nie wydawać obiecanych 8 megapikseli. Jest to dość powszechne bez autofokusa i niskimi kątami.

technologia bezprzewodowa

Stosunkowo bezprzewodowy interfejs nie ma żadnych skarg. Twórcy zrobili najbardziej komunikować było wygodne z smartphone „Honor Highway 5C”. Opis wszystkich dostępnych funkcji w instrukcji. Z głównego: użytkownik może korzystać z LTE częstotliwości.

Standardowe Wi-Fi i Bluetooth. Nawigacja działa w połączeniu z „Glonass” i Baidu. Ta opcja jest smartfon działa tak szybko jak to możliwe. Minimalna satelita czas wyszukiwania do 5 sekund, w niektórych przypadkach, telefon musi być pół minuty, aby uzyskać dane.

autonomia

Aby obsługiwać pojemność baterii 3000 mAh dostępne. Przeciętny czas rozmów – o jeden i pół dnia. W tym trybie użytkownik ma dostęp do 60 minut rozmów, kilka godzin muzyki, pół godzinie gry i te same filmy oglądalności. Nie wyklucza to tło sieci społecznych i ich aktywne wykorzystanie.

wynik

To jest jakość, a jednocześnie tak, aby uzyskać „Highway Honor 5C”. Opis, opinie, które są często pozytywne, może konkurować z wieloma flagowego. Telefon wart około 15 tysięcy rubli. Model całkowicie płaci za siebie, a czasem wydaje się przedstawienie, między innymi pojazdami w tej kategorii cenowej.

Smartphone wydajność i dostępność. On nie będzie działać z wyjątkiem tych, którzy są w poszukiwaniu modnych gadżetów moda telefonicznych.