299 Shares 1859 views

Która oznacza moc SA w hotelach?

Kiedy jedziemy na wakacje, a następnie staramy się przemyśleć wszystkie szczegóły. Odnosi się to również do wyboru hotelu. W tym przypadku możemy liczyć na referencje ludzi.

Bardzo często zadajemy sobie pytanie: „Jaka jest moc AO i FD?” Takie objawy często można znaleźć w opisie hoteli. Teraz widzimy, co to znaczy „pokarm JSC”. Uważają, że kiedy ten rodzaj żywności jest dopuszczalne, a kiedy – nie.

Moc SA: co to znaczy?

Tłumaczone jako „tylko zakwaterowanie” oznacza „tylko lokalizację”. To nie jest wliczone w cenę noclegu catering dla niego będzie trzeba zapłacić osobno.

Z reguły tego typu oferujących jedzenie niedrogich hoteli, gdzie podróżujący wystarczy tylko apartamenty. Oczywiście, będzie oferowane z tej opcji w drogich hotelach.

Aparthotel jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje, to znaleźć małą kuchnię ze wszystkimi akcesoriami, gdzie można przygotować samemu.

Moc SA: Plusy i minusy

Nie bój się słowo „budżet”, szybko porzucić ten rodzaj żywności, jak również wygląd dla droższych miejsc. Istnieje kilka prostych powodów, dlaczego ludzie wolą SA. Posiłki tego typu ma wiele pozytywnych i negatywnych momentów.

  1. Planujesz spędzić wakacje z rodziną? Następnie rozważyć potrzeb każdego użytkownika. Zazwyczaj dzieci w morzu często odmawiają jedzenia, a dorośli nie mogą wybrać odpowiedni dla siebie żywność ze wszystkich proponowanej listy potraw. W tej sytuacji doskonale uratować aneks kuchenny, a także pobliskie kawiarnie.
  2. Zaletą tego rodzaju zasilania może być i kiedy dojdziesz do odpoczynku w tym kraju po raz pierwszy i nie całkiem pewni, że będziesz zbliżać lokalnych potraw. Dlatego też, aby nie ryzykować, że łatwiej jest znaleźć odpowiednią restaurację z kuchnią europejską.
  3. Podczas wakacji staramy się iść do różnych miejsc, ale tylko w godzinach wieczornych, powrót do hotelu. Jeśli chcesz spędzić wakacje w codzienne wycieczki, które wiążą się z kolacji nie będzie bardzo pomocne.
  4. Kolejną zaletą AO – możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, jeśli chcesz przyjechać na kilka dni (nie planują długie wakacje). Najlepiej jest wybrać drogi hotel, ale bez mocy.
  5. Jeśli dana osoba wybrała tego typu, to znaczy, że ma zamiar oszczędzać. W szczególności odnosi się to do egzotycznych krajów. Rzeczywiście, większość chce odwiedzić różnych restauracji i spróbować najbardziej oryginalnych potraw. Dlatego ludzie, którzy udają się do egzotycznych, wybrać AO. Nawiasem mówiąc, w wyniku takiego wypoczynku jest droższy.
  6. Mając do czynienia z faktem, że oznacza to, że moc SA, teraz spojrzeć na odwrotnej stronie medalu. Z hotelu wliczone w cenę żywności nie powinny zrezygnować z jakiegoś powodu. Na przykład, nie znają języka, nawet kupując prosty chleb staje się problemem dla Ciebie. Ta sama zasada odnosi się do tych, którzy po raz pierwszy przyszedł do odpoczynku. Jeśli twój urlop będzie składać się z oglądania pobliskich atrakcji i plaży, to to jedzenie będzie nie. Po tym wszystkim, na obiad w kawiarni lub restauracji, będzie musiał zapłacić więcej niż jest to konieczne.

Teraz już wiesz, co to znaczy moc AO i można decydować o sobie, że jest odpowiedni dla Ciebie, czy nie.