398 Shares 1088 views

Droga Jekaterynburg szpital: opis działalności

Jekaterynburg Hospital Road jest jednym z największych niepublicznych placówek medycznych w mieście. Składa się z dwóch klinik konsultacji i diagnostyki, multidyscyplinarnego szpitala Wydziału Ural Państwowej Akademii Medycznej w centrum rehabilitacji. Droga Szpital Kliniczny (Jekaterynburg) oferuje wysokiej jakości leczenia i diagnostyki.

szpital

Może pomieścić do 290 pacjentów. Jest wyposażony w medycynie, chirurgii, reanimacji i dział anestezjologii. W szpitalu wyposażony komór intensywnej terapii. Jest także sekcja dla VIP-pacjentów. Komora w szpitalu, charakteryzującej się wysokim komfortem, zapewniają przestrzeń 1-3 pacjentów.

historia

Droga Jekaterynburg szpital istnieje od ponad stu lat. Jego pierwsza pacjentka brała 25 grudnia 1901. W tym czasie w klinice był w stanie przetrwać rewolucji, cywilnego i Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, przeszedł trudnych latach stagnacji, pieriestrojki, upadku Związku Radzieckiego. Wszystkie te wydarzenia historyczne nie zapobiegły szpitala w celu dalszego ich rozwoju. Obiekt do prowadzenia działalności, wielu ekspertów prowadzących, w tym BP Kushelevskiy VE Odintsov, A. T. Lidsky, P. D. Samohin, E. F. Michel, M. D. Greenberg i innych. W ciągu ostatnich czterech lat w szpitalu renowacji i przebudowy zostały wykonane, rozpoczął pracę nowy oddział pojawił się najnowocześniejszy sprzęt, przez który biegnie szeroki zakres analiz i metod diagnostycznych. Obecnie zakład wykorzystuje najnowszą technologię medyczną w celu zapewnienia opieki operacyjnej i konserwatywne.

personel

Personel kliniki jest wysoko wykwalifikowana. Personel jest stale uzupełniana o nowe ekspertów. Lekarze regularnie przechodzą szkolenia w znanych instytucjach krajowych i zagranicznych kursach odświeżających. Jako naczelny lekarz bierze Soldatov Zhan Anatolevich, on jest dyrektorem Swierdłow Mihail Yakovlevich.

działalność

Funkcja, która ma Ekaterinburg Hospital Road, polega na możliwości pełnego zakresu procesu diagnostycznego i leczenia przy zachowaniu spójności i ciągłości dla pacjenta. Obecnie każdy pacjent, niezależnie od narodowości, mają prawo w klinice na pomoc medyczną w dobrowolnych i obowiązkowych programów ubezpieczeniowych dla umowy indywidualnej lub spółdzielczego. Starają się zaoszczędzić czas swoich pacjentów, wykwalifikowani lekarze kliniki jest zdiagnozowana w ciągu 1-2 dni. Badanie przeprowadzono na podstawie norm i protokołów europejskich i amerykańskich. W Szpitalu drogowe prowadzone minimalnie inwazyjnych procedur endoskopowych i laparoskopowych, które umożliwiają pacjentom odzyskać przez 2-4 dni. Wyspecjalizowane brygady na służbie zapewnia opiekę medyczną przez całą dobę. Składa się ona z lekarzy, medycyna Critical Care, ginekologii, urologii, diagnostów USG, chirurgów, radiologów, techników laboratoryjnych i innych endoskopistów.

lokalizacja

Adres, na który jest Hospital Road: Jekaterynburg, Baydukova, 63. szpital znajduje się w zielonej okolicy strefy „Seven Keys”. Jednak pomimo pewnej odległości do kliniki można dojechać z centrum miasta samochodem w 15-30 minut. Wynika to z przeciwnego kierunku ruchu w godzinach porannych i wieczornych.

umieszczenie

Pacjenci pobyt w oddziałach na różnych poziomach, w zależności od preferencji:

  1. Tanie.
  2. Standardowy.
  3. Suite.
  4. Premium.

Komora VIP-dział raczej ładnym pokoju hotelowym. Z tego powodu pacjenci czują się komfortowo i wygodnie.

Klinik i działów. baza diagnostyczna

Szpital ma ginekologiczne, klinik chirurgicznych. Jest również wyposażony w Klinice Chirurgii Naczyniowej, urologii, jelita grubego oraz infekcje. Najnowsza technologia wyposażone pokoje reanimacji i anestezjologii, neurologii, kardiologii, chorób wewnętrznych, pulmonologii i gastroenterologii. Szpital posiada również klinikę chirurgii szczękowo-twarzowej, jednostki operacyjnej i NOC. Wśród usług oferowanych przez szpital drogowe Jekaterynburg, należy zauważyć komputerowy i rezonans magnetyczny, RTG, USG. Klinika wykonać również endoskopową, diagnostykę laboratoryjną i funkcjonalny.

Hospital Road (Jekaterynburg). opinie

Dla wszystkich jego historii instytucja zyskała szacunek innych szpitali oraz pacjentów. Według samych pacjentów, jest to jedna z wiodących instytucji w mieście, w celu zapewnienia wysokiej jakości opieki. Podkreślają nastawienie pracowników, pacjentów i profesjonalny personel. Ważną zaletą szpitalu, według tych, którzy byli w leczeniu lub badanie jest wyposażenie biur i departamentów zgodnie z poziomem europejskim.