191 Shares 7477 views

Gdzie jest dziecko na linii dłoni i co może nam powiedzieć o przyszłości?

Wiele osób uważa, że linie na rękach – to znak, przez który Bóg może nam powiedzieć o przyszłości. Ktoś myśli, że to wszystko przesądy i pseudonauka zwana chiromancja, a ktoś wyciąga wnioski i wprowadza korekty do swego losu. Większość ludzi jest zainteresowany linią życia, losu i umysłu, ponieważ są one obecne w prawie wszystkich. Ale to tylko mały ułamek tego, co można powiedzieć, chiromancja rękę. Linia dzieci, małżeństwo jest również bardzo interesujące dla badań. I to zainteresowanie nie tylko młode i niezamężne dziewczęta, ale także tych, którzy mają pierwszy związek z jakiegokolwiek powodu rozpadło. Ale dość słów, nadszedł czas, aby przejść do praktyki.

Linia dziecko na ręce, gdzie to jest?

„Benchmark” na początku znaleźć rękę. Pod małym palcem każdej ręki jest wzgórze Merkury – obszar ten będzie naszym punktem wyjścia. Teraz znajdź linię serca. Pochodzi ona od podstaw środkowych i palcem wskazującym i głowic w kierunku małego palca. Ogólnie rzecz biorąc, to klapka jest dość jasno wyrażone, a zatem będzie trudno popełnić błąd. Ogranicza wzgórze Rtęć gdzie dokładnie jest linia na dłoni dziecka. U mężczyzn występuje zazwyczaj tam żadnych śladów, ale tutaj kobiety jest tylko jeden znak, że szukamy. Między podstawy małego palca i koniec linii Serca to mała linia małżeństwa. Według jego definicji i długość może mieć wniosek o sile i mocy relacji i małżeństwa. Poza tym, w kierunku małego palca może rozciągać się jeden lub więcej kresek. Jest to linia dziecka w ręku. Jeśli głębokiej zmarszczki, to zwiastuje syna, i jeśli w porządku – należy się spodziewać córkę.

Co jeszcze można powiedzieć dzieciom wiersz?

„Która ręka zrobić wróżby?” – pytanie, które interesuje wielu. Palmists powiedział, że prawa ręka pokazuje, co dana osoba ponownie przeznaczeniem, a lewa – co mógłby osiągnąć w swoim życiu. Jeśli porównamy znaki na obu rękach, można zobaczyć, gdzie są osiągnięcia i gdzie luki. Linia dziecko na ręce można powiedzieć nie tylko o liczbie przyszłych dzieci, ale również na przybliżonym okresie swojego życia, która stanie się to radosne wydarzenie. Aby to zrobić, trzeba psychicznie podzielić odległość od linii serca do górnej granicy Merkurego wzgórze w trzech równych segmentów. Każdy z nich odpowiada w przybliżeniu 25 lat. Teraz pozostaje, aby zobaczyć, które z tych stron dostaje małżeństwo myślnik lub myślnik dziecka i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Istnieją również pewne niuanse:

  1. Dziecko, które jest na linii małżeństwa znajduje się bliżej krawędzi dłoni, pojawia się wcześniej.
  2. Im bliżej siebie są ułożone linię dzieci, tym mniej czasu udostępniać swoje narodziny, dalej linia, dłuższa przerwa.
  3. Wygięcie w kształcie litery V przewiduje występowanie bliźniąt.
  4. Falista krotnie – oznaką problemów zdrowotnych.
  5. Kochaliśmy linia dziecko będzie nieco dłużej niż jego braci i sióstr.
  6. Jeśli znak nie jest w pionie, ale pod pewnym kątem do linii małżeństwa, ostrzega o możliwym emocjonalnej alienacji z rodzicami.
  7. Jeśli dzieci marszczyć pojawiła kwadratowy – mówi się, że dziecko przeżyło niekorzystny okres w życiu, które mogłyby powstać w wyniku wypadku lub choroby. A bliżej znak do linii małżeństwa, wcześniej w życiu zdarzyć się do tego wydarzenia.