895 Shares 6731 views

Usher – to największa rasa kotów

Koty – to najczęstsze zwierzaki w chwili obecnej. Duże i małe, zły i słodkie, różne kolory i postacie, w ogóle, na każdy gust. Teraz porozmawiajmy o tym, co jest największym rasa kota.

Na ten wynik idzie do wielu kontrowersji wśród wielkich kotów można zidentyfikować takie jak Usher, Maine Coon i innych. Ale mówimy o jednej rasy.

Usher – największego kota. Rasa została wyhodowana stosunkowo niedawno (około siedmiu lat temu), brytyjskiej firmy biotechnologicznej nazwie „Lifestyle Zwierzęta”, ale natychmiast stał się popularny wśród miłośników zwierząt domowych. Stworzenia te, które wydają się po prostu niesamowite, podbił wszystkich jego dużych rozmiarów i wspaniałego charakteru. Będziemy wam więcej o nich i punktami.

Pochodzenie i wygląd

Usher są egzotyczne rasy hybryd. Okazało się w wyniku zmieszania z Azji pantery, prostego kota domowego i afrykańskiej Serval. Waga zwierzęcia może osiągnąć czternaście kilogramów i długości i jest za jeden metr. Pojawienie się tej rasy przypomina sfinks, ale dzięki kolorem przypominają one także lamparty, że to odrobina egzotyki do domu. Kolejną zaletą tych wspaniałych stworzeń jest, że są hipoalergiczne, więc będzie najlepszym przyjacielem każdego człowieka.

koszt

Ważne jest, aby pamiętać, że to nie tylko największa rasa kotów domowych, ale również najdroższe. Dlatego, być może, jest ich jedyną wadą jest to, że nie są to przedstawiciele około dwudziestu tysięcy dolarów, a nie każdy może sobie pozwolić na taki cudowny bestię, mimo wielkiego pragnienia.

Charakter drapieżnika

Pomimo faktu, że Asher – największego rasy kotów, przedstawiciele jego dość zabawny. Mają wysoką inteligencję, piękny temperament. Te zwierzęta są łagodne i nie wymagają dodatkowego szczególną ostrożność, powinna być taka sama jak zwykle dla nas kotów. Są karmione normalnej diety, ale mogą one być nawet chodzić, to tylko potrzebuje smyczy. Są kontaktowy, więc będą się dogadać z innymi zwierzętami, jeśli są w domu. Figlarny charakter przyniesie radość swoim dzieciom lub cię jak zwierzę będzie ocierać swoimi nogami. Innym ulubionym zajęciem uczniów (jak zresztą wszystkich kotów) – sen.

Z powyższego można stwierdzić, że pomimo niesamowity widok (dla największych gatunków kotów, w porównaniu ze zwykłymi przedstawicielami rodzaju wydaje się po prostu ogromny) Usher jest idealnym zwierzę.

Nabycie zwierzęciem

Jeśli zdecydujesz się znaleźć sobie takiego przyjaciela, to trzeba stać w kolejce. Pomimo ogromnych kosztów koty, chcą kupić dużo, więc chcą, aby nagrać cały rok do przodu! Oprócz wyglądu, kolejnym powodem wysokich kosztów i kolejkowanie jest to, że firma jest uprawiana tylko około stu przedstawicieli roku.

Teraz już wiesz, co to największa rasa kota, tak to wygląda i lubi robić. Może wydaje Usher jeden dzień swojego domu.