109 Shares 7428 views

Nowoczesne książki. Książki współczesnych pisarzy

Książki współczesnych pisarzy coraz częściej angażują uwagę publiczności. Kwestia prac odzwierciedla naszą codzienną rzeczywistość, to wyjaśnia zainteresowanie nimi. Warto zauważyć, że książki współczesnych autorów będzie przydatna czytać nie tylko językoznawców, ale także do wszystkich zainteresowanych w rozwoju myśli literackiej i pojawienie się tej formy sztuki. Ten artykuł zawiera książki z 21 wieku, skierowany do pokolenia, które rośnie w dobie technologii informacyjnych.

„Most przez wieki”

Nowoczesne książki można prawie w porównaniu z głębokością myśli Richarda Baha. Pamiętamy słynną „Jonathan Livingston Seagull”. Jednak ten pisarz istnieje wiele innych prac, które należy przeczytać każdy szanujący się mężczyzna.

Jednym z jego bardzo zabawnych książek – „Most przez wieki”. Mówi o tym, jak znaleźć się w samym środku wydarzeń toczących się szybko zastępując siebie. Każdy z nas, bez wątpienia, chce spotkać swoją miłość w niekończącej się podróży, ale nie każdy jest udany. Książki współczesnych pisarzy takich kreacji Richarda Baha, przez długi czas pozostają w pamięci, powodując burzę pozytywnych emocji.

„Chciałbym, żeby ktoś gdzieś czeka”

Ten zbiór opowiadań Anny Gavaldy, co wielu czytelników jest kontrowersyjne opinie. Jeśli jeden jak jej stylu pisania, drugi odłożył książkę po kilku akapitach, decydując, że nie był przeznaczony do poważnej lektury.

Nowoczesne książki głównie wpływa na problem ludzkiej egzystencji i sensu życia. Częściowo w Gaval'da jest również dostępna. Być może, ale nie w taki sposób wyraźny.

"Manyunya"

Każdy, kto kiedykolwiek podniósł książkę, kiedy nie mógł oderwać się od niej do pełnego odczytu. Autor pracy – Narine Abgaryan – opowiada o swoim dzieciństwie. Wyraziste szczegóły, śmieszne figle, psikusy – integralnymi częściami ekscytującą opowieść o dziewczynce, Mania, jej niezapomniany babcia Rosa Josephovna i siostrami. Każdy wie, że sześciolatek Gayane uwielbia pchać wszystko, co przychodzi i dziewięcioletniego Karinka nie gorszy od któregokolwiek z jego dzielnego chłopca.

Jeśli chcesz, aby zanurzyć się w dzieciństwie i pamiętam beztroski rok lub po prostu pocieszyć się w górę, przeczytaj „Manyunya”, nie pożałujesz! Nowoczesne książki są czasami tak głęboki i ciężki, że kilka godzin radości, śmiechu i zabawy dla czytelnika nie boli!

„Nasi przyjaciele człowieka”

Jest to historia Bernard Werber, który został wielokrotnie umieścić Moskwa teatrów. Wspaniała i wzruszająca historia dwóch młodych ludzi, wola zabawny okazał się być w tej samej klatce. Oni nie mogą wydostać się z jego schronienia, nie mogąc zostawić go na własną rękę. Książki (współczesne powieści) podjęte rzadko go na siebie wyartykułować problem wyboru.

Autorka podkreśla jakiś absurd ludzkiej egzystencji bez wysokich pomysłów na życie bez sensu. A ludzie są tylko zwierzęta doświadczalne, które mogą być łatwo kontrolowane, nawet manipulować. Pisarz rozwiązuje kwestię rozwoju osobistego i odzwierciedla głęboko zakorzenionych problemów współczesnego społeczeństwa.

„Weronika postanawia umrzeć”

Ta powieść Paolo Koelo, który zdobył uznanie na całym świecie. Nowoczesna książka byłaby niepełna bez ekscytującą twórczej spuścizny hiszpańskiego pisarza. W tej powieści polega istotę życia, ogłoszona i wyznaczonego jej wartość. Historia dziewczynki, dla których w pewnym momencie pojawił stracił sens życia, jest bardzo owocna i głębokie. To zajmie dużo czasu, zanim zdała sobie sprawę i rozumie, że popełnił straszny błąd.

Więcej dni, tygodni, miesięcy i lat minie aż będzie mógł cieszyć się życiem, doceniać siebie i wie, co chce osiągnąć. Ta percepcja rzeczywistości wymaga odpowiedzialnego podejścia, skupić się na sobie i swoim sercu.

Można polecić książkę dla młodych ludzi, którzy poszukują swojej misji, celu i sensu. To będzie bardzo przydatna dla każdego, dlatego tak ważne jest, aby zrozumieć prawdziwą wartość czasu w celu ustalenia priorytetów.

"Harry Potter"

Prace, które w jednym czasie popełnił wielkie wrażenie na młodych ludzi i dzieci. Dziesięć lub dwanaście lat temu, nazwa niezwykłego chłopca czarodzieja brzmiało wszędzie. Dzieci porzucone w momencie ekscytujących gier komputerowych i dla dorosłych radości usiadł przy książce. Produkt jest zgodny ze wszystkimi wymaganiami dla danej kategorii „Książki dla młodzieży”. Dzisiejsze dzieci są takie, że będą czytać tylko to, co oni są naprawdę interesujące. Jeśli historia powieść lub nie mogą przylgnąć do wyobraźni, to prawdopodobnie będą one przełożyć je do lepszych czasów.

Aby zadowolić swoich dzieci, dać im kilka kolorowych małych ilości „Harry Potter”. Książki dla młodzieży, nowoczesne opowieści rzadko są tak jasne i ekscytujące chęci ponownie przeczytać kilka razy.

Tak więc, pomimo pozornej ciasnoty wyboru, obecne czytniki dostępne duża liczba utworów, które można oglądać w dowolnym momencie. Dla tych, którzy lubią czytać, docenić literaturę jakości, w jakikolwiek sposób ma literackiego słowa, oczywiście, z pewnością docenią także książek współczesnych autorów. Zapraszamy do lektury! Spędzać czas z książką z przyjemności i korzyści!