142 Shares 3249 views

Marwa Ohanyan: złoto recepty medycyna naturalna

Sen jest zawsze być zdrowe i nigdy nie chorują przynajmniej raz w życiu pojawia się w każdym człowieku. Po tym wszystkim, prędzej czy później, ale choroba, w których drzwi zapukać. przyczyniając się również do tej osoby przeżywa stały stres, złe ekologia, wyczerpanie nerwowe, złą dietę i gorączkowy tryb życia.


Pomóż sobie!

Jak zachować zdrowie i pomagają organizmowi zwalczać chorobę? Wśród wielu ludzi, którzy próbują znaleźć odpowiedź na to pytanie pozornie wieczne, powinien słuchać Marv Vagarshakovne Ohanian – mężczyzna, poświęcony badaniu istotnych aspektów życia w większości lat. PhD, terapeuta z wykształcenia biochemik z wieloletniej działalności medycznej i laboratorium, z piórem książki „Praktycy Guide”, „Environmental Medicine”, „złotych zasad medycyny naturalnej”. Marwah Ohanyan (zdjęciu) jest naturalny promotor metod leczenia i opracowali unikalny skuteczną technikę, która oparta jest na czczo. Jego celem jest nie tylko w eliminacji toksyn, czyszczenia wewnętrznych narządów brud, piasek, sól, kamienie, ale również w celu maksymalizacji aktywizacji organizmu do przeciwstawiania bakterie i wirusy. Według Marwa Ohanyan, proces jest dość długi (od 6 miesięcy do jednego roku), ale skuteczne. Najważniejsze – właściwa postawa i chęć, aby pomóc sobie.

Marwa Ohanyan: biografia

Data urodzenia, życia osobistego, osiągnięć w dziedzinie medycyny – wszystkie te elementy odsetek zwolenników technik Marvy Oganyan – rodem z Erewania, marzenie z dzieciństwa, aby zostać lekarzem. State Medical University, którą ukończył, tylko wzmocniła Kobieta w myśli o nieskuteczności medycyny tradycyjnej. Dlatego Marwa nie stał się lekarz, pracował w ośrodkach Armenii fizjoterapeuty i Ośrodek i poświęcił swoje życie do biochemii. Od 1980 roku prowadzi wykłady Marwa Vagarshakovna o żywieniu w różnych miastach Rosji i za granicą. Mieszka w Krasnodarze, który odbywa pacjentów.

Marwa Ohanyan: oczyszczanie organizmu z ziołami

Opinie pacjentów, którzy używali tej techniki Marwa Vagarshakovny potwierdzają jego skuteczność. Nawet te choroby, które były poza zasięgiem tradycyjnej medycyny zostały wyleczone przez stosowanie naparów ziołowych.

Oczyszczanie ciała (technika Marvy Oganyan) wymaga obecności czterech głównych elementów: Siarczan magnezu (magnez), ziół, miód i wiele cytryn. Jeśli nie są choroby żołądku, siarczanu magnezu powinien zostać zastąpiony poprzez trzy łyżki oleju rycynowego lub wywar z senesu ziół (łyżka rozcieńczone w szklance wrzącej wody i wlewów w ciągu 20 minut). Tak więc, od czego zacząć?

Wlew ziołowe jako ważny składnik techniki Ohanyan

Na 19:00 wymagane jest podjęcie przeczyszczające soli – 50 gramów soli Epsom (proszek siarczan magnezu), rozcieńczonego w ľ kubka ciepłej wody natychmiast popicia bulion trawy z soku z cytryny i miodu, po którym leży na prawej stronie przez około godzinę, spoczywającej na powierzchni wątroba poduszka cieplna. Podczas tego okresu, nie ma rozszerzenie przewodów żółciowych i usuwanie toksyn. W ciągu dwóch godzin (19.00 do 21.00) jest wymagane, aby kontynuować bulionu ziołowy napój mający całkowita kwota powinna wynosić co najmniej 5-6 szklanki. O godzinie 21.00 jest to absolutnie konieczne, aby pójść do łóżka. Marwa Ohanyan mówi, że stan ścisłych ograniczeń bedtimes związanych zgodne z naturalnym rytmem organizmu człowieka. Oznacza to, że należy zrobić naturalną zasadę: zasnąć w ciągu dnia i spać w ciemności, ponieważ jedną z głównych przyczyn wszystkich chorób człowieka jest jetlag niepowodzenie. Przynajmniej optymalne nasycenie energii ludzkiej aury występuje od 21:00 do 24:00.

Przepis napary ziołowe

Aby przygotować bulion będzie musiał zbierać ziół takich jak mięta, oregano, szałwia, melisa, macica i-macochy, rumianku, tymianku, babki lancetowatej, krwawnika, rdestu ptasiego, kwiatów lipy, skrzyp, Motherwort, kwiatów nagietka i korzeń waleriany. Dwie łyżki zmieszane w równych proporcjach trawy musi być wypełnione jednym litrem wody o temperaturze wrzenia przez pół godziny, po czym sączy i wypić szkłem co godzinę przez dodanie do każdej części 2-3 łyżki świeżego soku z cytryny i 1-2 łyżeczki miodu. Dzienna dawka wynosi 10-12 kubek Środek ziołowy. Takie abstynencji od żywności nie przynosi fizyczne cierpienie, ponieważ organizm z koktajle ziołowe, cytryny i miodu są niedożywione, nie wydając wysiłki na proces trawienia. A to z kolei daje mu dodatkową energię zużywaną do oczyszczania.

jelitowy

Następną rzeczą, która zaleca Marwa Ohanyan, umyć okrężnicy od 5.00 do 7.00. Odbywa się to za pomocą lewatywy oczyszczającej, której skład będzie rozcieńczona w 2-3 litrów ciepłej przegotowanej wody (37-38 stopni), łyżeczki sody i łyżka soli. Dla tej procedury, należy skorzystać z pozycji kolan łokcia. Gumowe rurki lewatywa, wstępnie nasmarowana wazeliną lub oleju roślinnego, które mają być wprowadzone do odbytnicy. Lewatywa powinna odbywać się 2-3 razy z rzędu przez 7-10 dni. Ważnym punktem w tych procedurach: po pierwszej lewatywy nie może jeść i pić tylko ziołowy bulion z sokiem z cytryny, granat, porzeczki, kalina, wiśnia i miodem.

zakropleniu nosa

Ważnym organizm procedury jest wkraplanie do nosa, na czczo. Wykonywać swoje wymagane po oczyszczeniu lewatywę; jako środek wkropleniu należy stosować rozcieńczony sok cyklamen bulwy (spadek do każdego nozdrza). zatok Oczyszczanie metodą preparatu gwarantuje dostarczenia organizmowi z występowaniem chorób, nieżytowe. Po zakropleniu zaleca się położyć na plecach przez kilka minut, po czym gorący napój stać i bulion zioło z miodem i sokiem z cytryny (3/2 filiżanki). 1-2 minuty, a następnie spowodować przechylenie podłogi, do nosa i do mycia twarzy z ciepłą wodą. Można proingalirovatsya mięty, olejek sosnowy, liście eukaliptusa lub balsam „gwiazdka”. Grzebiąc cyklamen trzeba wydać dwa razy na dzień (lub jeszcze lepiej trzy razy) przez 7-14 dni. W celu wytworzenia środków niezbędnych do czyszczenia cyklamen bulw, mycie, ruszt, z otrzymanej zawiesiny wycisnąć sok wlewa do czystego pojemnika, rozcieńczano wodą destylowaną w proporcji od 1: 5. Czas przechowywania środków do mycia nosowe – 10 dni w lodówce. W wyniku procedury zatok przynosowych uwalnia ogromne ilości śluzu i ropy, jest doskonałą pożywką dla rozwoju wirusa grypy.

Poprawność procesu czczo

Czczo metodą Marwa Ohanyan powinny utrzymać 7-10 dni, w zależności od ogólnego stanu pacjenta i jego chęci do przygotowania posiłku. Na czczo istnieje ryzyko nudności i wymioty nawet, ale to nie powinno się bać: wystarczy wypłukać żołądek poprzez picie 3-4 filiżanek ciepłej przegotowanej wody rozpuścić łyżeczkę sody oczyszczonej do każdego kubka. Następnym etapem będzie ciśnienie na części języka, który wytwarza efekt wymiotnego. W przypadku kaszlu z plwociny ropnej i wyładowania, na czczo należy nadal do końca absolutorium. Ósmego dnia leczenia należy dodać do bulionu pić ze świeżych owoców i warzyw. Bardzo przydatne sok jabłkowy, mieszanina dynia, marchew i soki buraczane. Takie czczo może być kontynuowane przez okres 21 dni do całkowitego oczyszczania ciała. Jelitowych podczas głodówki powinno być codziennie.

Stopniowe wyjście z głodu

Marwa Ohanyan radzi posiłki czczo zacząć z wielką ostrożnością. W ciągu pierwszych 4 dni można jeść tylko puree świeże owoce i warzywa: jabłka, pomarańcze, mandarynki, melony, arbuzy, pomidory. Należy kontynuować pić 2-3 filiżanek dziennie ziołowej bulionu i soków z owoców i warzyw. spożycie żywności jest zobowiązany do przeprowadzenia ściśle na czas: 11, 15 i 19 godzin. Po 4 dniach, owoce mogą być dodawane do świeżych sałatek tarty warzywa z dużą ilością zieleni: pietruszka, koper, mięta, kolendra. Wystarczy przygotować sałatkę z cebulą i zieleni i ubrany z cytryny lub soku z jagód, nie używać masła i danie krem na około 10 dni. Następna w menu mogą być wprowadzone pieczone warzywa: buraki, cebulę, dynie. Olej słonecznikowy do sałatek, można dodać trzy do czterech tygodni od rozpoczęcia ich stosowania. Kashi (gryka, pszenica, jęczmień, owies), gotowane w wodzie z dodatkiem oleju roślinnego i masła w diecie można podawać w wieku 2 miesięcy. Zupy i zupy – tylko warzywa, cebula i olejem po gotowości (bez śmietany lub z jego niewielką ilością).

Program oczyszczający powinien wznowić w ciągu trzech miesięcy i powtórzyć dla 1 lub 2 lata, biorąc żadnych leków. Tylko w ten sposób wejdzie do pełnego odzyskania.

Po zabiegu należy wykluczyć z diety:

  • Mleczne, mięso i produkty rybne.
  • Ryby i bulionu mięsnego.
  • Chleba i mąki produktów, ponieważ zawierają drożdże niszczą mikroflorę.

Poprzez oczyszczanie 2 razy w roku w programie Marvy Oganyan, człowiek jest w stanie pomóc sobie i chronić się przed wieloma chorobami. Efektywna stopa zostanie przekazany przez co najmniej 2 razy w roku, zapewniając całkowite oczyszczenie organizmu. Przez cały okres użytkowania takiej techniki powinien zrezygnować z leków i alkoholu. Jest to niepożądane w leczeniu ludzi z chorobami żołądka i podatność na zapalenie błony śluzowej żołądka.

Właściwa organizacja dostaw

Zgodnie z procedurą Marwa Ohanyan mającej na celu oczyszczenie naturalne soki organizmu i ziołowe wywary, ponad 10 000 osób było w stanie wyleczyć wiele chorób: zapalenia stawów kręgosłupa, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, alergie, astma oskrzelowa, niepłodności, otyłość i zapalenie sutka. Duża liczba pacjentów i były inspirowane wierzyć w taki sposób, aby zachować zdrowie, który promuje Marwa Ohanyan. „Złote recepty medycyna naturalna” – to książka, w której autor przekazuje ideę, że człowiek i jego siedlisko są zintegrowane, leczenie nie powinno być zawężone, i powoduje, że choroba jest brudna: zewnętrzne i wewnętrzne. W związku z tym, każda osoba powinna monitorować czystość i jeść prawo, zrozumienie korzyści i szkodliwości spożycia. W książkach, wykłady, konferencje Marwa Ohanyan, którego biografia jest prawdziwy interes w jej pacjentów, przedstawione w prostych reguł zachowania i żywienia w celu zapobiegania chorobom i jest bardzo zaniepokojony nieznajomości podstawowych zasad organizacji ludzkiego własnej mocy.