395 Shares 4489 views

Wazon z kwiatami i karty – piękny siekać własne ręce Dzień Matki

Każdego roku w ostatnią niedzielę listopada w Rosji obchodzony jest Dzień Matki. Prawie wszystkie dzieci w przedszkolu i szkole, wyrył własnymi rękami różne rzemiosła, aby dać im święto ulubionego mamę. Ten artykuł jest „Skarbonka pomysłów”, to w tym przypadku. Wychowawców, nauczycieli, ojców, dziadków, te wskazówki dla Ciebie. Powiemy ci, co mogłoby być rzemiosło synów Dzień Matki, jak robią swoje ręce. Studiować następujące warsztaty i spróbuj razem z dziećmi, aby piękne prezenty.

kartkę z życzeniami

Pięknie urządzone siekać własne ręce, aby Dzień Matki w technice Quilling wygląda jasno i oryginalne. Dla dzieci, oferujemy najbardziej prosty przykład wielkości kwiatami w tym stylu, które wyglądają jak mlecze. Do pracy potrzebują tych materiałów:

 • dwustronny kolorowy papier;
 • nożyczki;
 • linia;
 • ołówek;
 • PVA kleju;
 • białego arkusza formatu papieru A4;
 • mecz.

Rękodzieło z rękami Dzień Matki – karty. Opis procesu wytwarzania

 1. Kwiat. Z papieru kolorowego wyciętym pasmem 4 cm. Naciąć jego „margines” przed osiągnięciem krawędzi 5 milimetrów. Papier o innym kolorze lot cienki pasek (pół centymetra) i owinąć go dopasowania. Kończyć sklejone. Top przykręcić wstępnej z frędzlami i przyklej krawędź. Usuń mecz. Precyzyjne ruchy wykorzystujące mecze Bend płatki dół. Kwiat jest gotowy. Na jednej karcie będzie wystarczające, aby trzy takie elementy.
 2. Liść. Papier kolor zielony, cięcie paska o szerokości 1 cm, przykręcić do meczu. Nie spiesz się do końca części pionowej, dać jej trochę „rozpuszczać”. Zabezpieczyć krawędzi. Okrągła naciśnij spirala w dół elementu w jednym punkcie, tworząc końcówki liści. Śledź kilka z tych elementów.
 3. Dokonywanie karty. Białym papierze fałd na pół. Wewnątrz karty dziecko może wykonać zdjęcie i napis. Strona tytułowa wklejać kwiaty i liście.

To sprawiło, że karta – wielki włamać swoje ręce Dzień Matki!

wazon

Każde dziecko zrobi wytrzymałość materiału w pojemniku na nadgarstek do kwiatów. Do produkcji potrzebne wazony plastikową butelkę jogurtu, plastelina, ziarna i nasiona. Jak zrobić mały wazon na kwiaty? W górnej części cięcia pojemnika, do dalszej pracy nie musimy. Otrzymany ił podobny do filiżanki przylega do całej powierzchni. Zboża i nasiona są urządzone. Dość małe dzieci mogą być mocowane fasola, nasiona dyni i arbuza. Starsze dzieci z mniejszych produktów (gryka, ryż i groszek) można umieścić ozdoby. Wazon jest gotowy!

kwiaty

Bad zaprezentuje pusty wazon na Dzień Matki. Rękodzieło z ich rąk, wykonanych w formie bukietu kwiatów – to jest dokładnie to, czego potrzebujesz! Do jego produkcji, przygotowanie:

 • kolorów lub papier pakowy;
 • Jasne przyciski;
 • Drewniane sztyfty;
 • PVA kleju;
 • nożyczki.

Jak mogę włamać ręce Dzień Matki w formie bukietu kwiatów: instrukcja

Arkusz papieru w kształcie kwadratu krotnie cztery razy, a następnie do trójkąta. Szeroka krawędź po półokręgu lub trójkąta. Rozwiń element. kwiat papieru jest gotowy. Że jest trójwymiarowy, przyklejają się do niej jeden lub dwa z tych samych części, mniejsze. W centrum, dołączyć przycisk. Na spodniej stronie kleju tkaniny stick-łodygi. Może być malowane w gwasz zielony. Papieru zrobić liść owal i dołączyć do szpikulca. Zrobić razem z dzieckiem trzech lub więcej kwiatu i umieścić w wazonie. Wspaniały prezent dla mamy jest gotowy!

Mamy nadzieję, że przedstawione kursy mistrzowskie was i wasze dzieci produktów w tworzeniu dzień Piękne matki pomóc. Łatwe i przyjemne chwile swojej kreatywności!