868 Shares 2801 views

Prowadząc radia „Maximum” i kilka szczegółów na ich temat

Dzisiaj, osoby biorące udział w naszej rozmowie będzie wiodącym radiowej „Maximum”. Mówimy o pop i stacji rockowej. Jest to pierwsza rosyjsko-amerykański projekt tego rodzaju. Została założona przez firmy StoryFirst Communications, Harris Corporation, Westwood One i edytowane wydaniu "Moscow News".

wprowadzenie

Zanim Twoja uwaga zostanie przedstawiony do czołowego radia „Maximum”, powiedzieć trochę o sobie. Nadawanie rozpoczęła się w ślad za 103,7 MHz w 1991 roku w Moskwie i otworzył grupy piosenka Beatlesów «» All You Need Is Love. W 1992 roku, powietrze miał swój własny serwis informacyjny. Od 1992 roku pracuje w radio Perm. W 1993 roku pojawia się w Petersburgu.

Począwszy od dnia

Teraz omówimy show rano w radiowej „Maximum”. Prowadząc ją – Konstantin Michajłow i Olga Maximova. Ale nie zawsze tak było. Aż do 2010 roku, rano powietrze połączone show „skowronki”, jak również zagadnienia z serwisu informacyjnego. W dniu 15 czerwca 2010 roku zamiast "skowronki porannych" Wyjście Transmit wysoka Society Show ( «High Society"). To był czołowym radia "Maximum" Aleksandr Bon i Igor Pankov, Kola Maklaud i Olga Maximova. Wszystkie te osoby były w tym czasie „Shyzgara Show” znane projekty, które wykraczają na antenie „Radia Nashe”. Jednak opuścił stację w 2010 roku, w dniu 28 maja. Na „Maximum» wysoka Society Pokaż wyszedł w tygodniu. Po tym, Kola Maklaud opuścili projekt.

eter

Odkryliśmy, że nowy czołowym radia „Maximum” – Konstantin Michajłow i Olga Maximova. Z kolei stały rozgłośnie członek jest liderem „Hit Parade” Alexander Nuzhdin. W 1995 roku po raz pierwszy wprowadzony rating dwudziestu najbardziej popularnych piosenek. Hity na podstawie opinii publiczności i jest nadawany przez ponad dwadzieścia lat. Należy podkreślić, że wielu kojarzy się z głosem Maximum Aleksandra Nuzhdina. Wiele czołowych stacji radiowych przyznano nagrody. Na przykład, Alexander Abrahimov otrzymał nagrodę zatytułowaną „Znak Jakości”. Został wybrany najlepszym nadawca radiowy. Został także wyróżniony nagrodą imienia Popow. Te nagrody później otrzymał Rita Mitrofanov. Na konto Aleksandra Nuzhdina dwa krajowe nagrody „Radiomania”. Jej program autorski FM-cafe została uznana za najlepszą w radiu muzyki. Później, w ten sam sposób, w jaki cechował jego projektu „zaznaczone elektroniki.”

byłych członków

Następne będą prezentowane Najlepszego radia „Maximum”, który opuścił ten projekt. W 2007 roku stacja opuścić Siergiej Stillavin i Giennadij Bachinskii. Wraz z prowadzące Anton Maruschak – reżyser programu. Na tej stronie pochodzi Aleksey Glazatov, który pracował w tej pozycji od 2001 do 2005 roku. Zniknął z projektu Airwaves „Melody dla Susi”, który zrobił Gleb Ovsyannikov. Zmarł Władimir Orłow, stworzył program „czerwony telefon”. Vladimir opuścił powietrze Fonarev ze swoim projektem „Fanni Haus”.

Sergey Alekseev opuściła program "Dance Zone". Ponadto, eter zniknął po czołowym radia "Maximum": Valery Lwów Andrey Bucharina, Dmitry Leńskiego, Vladimira Nabokova, Dmitry Telnov Vasily Kovalev, Anton Chernin, Małgorzata Mitrofanova, Lisa Kabaeva, Khrustalev, kremów, Alexander Fukovsky, Mila O ' Cada, Dmitry Fadeyev, Julia Bordovskikh, Aleksiej Nikitin, Philip Galkin, Aleksandr Sench Andrey Ivanov, Aleksandr Sklyar, Tatyana Bocharova, Tutta Larsen, Kate Sryvkova Alexandra Kerbel Swietłana Zeynalov Paweł Kirillov Igor Pankov Aleksandr Bon, Natasha Kałasznikow, Stanislav Mer Kułow.

biografia

Teraz pomówmy o bardziej szczegółowo niektóre z figur stacji radiowej. Zacznijmy Gennady Bachinskogo. Był ogólnie producent Radia Maximum. Również on jest muzykiem – założycielem i członkiem „Chimery”. Gennady Bachinsky urodził się w 1971 roku, 1 września, Terytorium YAROVIT Ałtaju. Studiował na Uniwersytecie St. Petersburg State Elektrotechniki na Wydziale Informatyki i Automatyki. „Baltic zastępca” założył grupę w 1990 roku. Później był znany jako „Chimery”. Zmarł w 2008 roku w wypadku.

Prowadzące do stacji i została Stillavin Sergey Valerevich. Uczestniczył w radioduete już wspomniano powyżej Gennadiem Bachinskim. Nazwisko Stillavin – nazwa etap, on oficjalnie Michajłow. Urodził się w 1973 roku, 17 marca, w Leningradzie. Jako dziecko aktywnie fond magazynu „Nauka i Życie”, uczęszczał do szkoły filmowej. W wieku 11 lat stało się do innego ważnego wydarzenia. Dziadek dał mu kamerę. Z 12 lat regularnie pisał w wydaniu „Młodego technika” i starał się zainteresować magazyn swoje wynalazki: wyróżniające się projekty dla samochodów. Jednakże, „Młody Technik” odpowiedział standardową odmowę.

Pracował w radiu i Buharin Andrey Valerevich. Jest rosyjski krytyk muzyczny i prezenter. Jest to jeden z wiodących specjalistów w Rosji w dziedzinie muzyki współczesnej. Był założycielem magazynu OM. Od 2004 roku pełnił funkcję rosyjski Internet Project Rolling Stone. Od 2008 roku, doprowadziła do stacji maksymalny tygodniowy pokaz o nazwie „Russian Lessons”. Od 2010 roku program poszedł na antenie „Radia Nashe”. Nie został on nazwany „Native Mowa”. Przeprowadziliśmy pod patronatem radiowej festiwalach rockowych, a także produkuje serię dysków.