875 Shares 8516 views

Jak połączyć telefon do „Varfeys”: dlaczego jest to konieczne i wskazówki

Wiele osób nie wie z pierwszej ręki o porwanie. Coś zrobić? Jak mogę go zwrócić? Takie pytania są problemem dla wielu. Faktem jest, że istnieje wiele oszustw internetowych w dzisiejszych czasach techniki komputerowej, którzy myślą o nich będzie to nic. Oczywiście, taka drobna kradzież jest usprawiedliwiony, ale większe i może dać życie. Ale teraz nie o to chodzi.

W tym artykule będziemy mówić o tym, jak połączyć telefon z „Varfeys”. Ta gra jest bardzo popularne w rosyjskim segmencie rynku gier komputerowych, a więc pytanie jest bardzo ważne. Dlaczego? Ten dowiesz się czytając artykuł do końca.

Dlaczego muszę związać mój telefon?

Jak wspomniano powyżej, kradzież cudzych kont w naszych czasach nie jest rzadkością, dlatego twórcy gry starają każdy możliwy sposób, aby zatrzymać tych okrucieństw. Oferują one połączyć telefon z kontem „Varfeys” tak, że jeśli nie ma jej strata, można łatwo mieć zresetować hasło.

Oczywiście, ta operacja – nie jest obowiązkowe, a każdy użytkownik ma prawo odmówić, ale to nie jest zalecane.

Dodatkowo dla zwiększenia bezpieczeństwa, procedura ta pozwoli poznać wszystkie wiadomości na temat projektu poprzez przychodzące wiadomości SMS do telefonu komórkowego. Tak więc, oprócz bezpieczeństwa konta w grze, a także uzyskać subskrypcji naszego projektu RSS.

Warto zauważyć, że można wybrać, kiedy wiadomości zostaną wysłane do telefonu. Na przykład, można ustawić go w godzinach od 8:00 do 22:00, a następnie w czasie snu nie będzie przeszkadzał. Ale to może być fatalny błąd, jeśli konto jest posiekany noc. Nowoczesne hakerzy wiedzą, jak rozwiązać krótki numer telefonu na koncie podczas snu. A jeśli SMS zostanie wysłany przez całą dobę na powiadomienia telefonicznego przyjdzie, w którym mówi się, że na koncie odbywają podejrzane manipulacje.

Mamy nadzieję, że odpowiedź na pytanie, masz w pełni. Następnie, pomówmy o premie, które są odbierane po konto zostało wykonane wiązania na telefon „Varfeys”.

Bonusy dla wiązania

Deweloperzy projektu Warface zachęcić graczy, którzy dokonali wiążące. Nie jest to zaskakujące, ponieważ im więcej graczy pozostanie w projekcie, tym lepiej dla nich, a także, w przeciwnym razie ich adres będzie latać zły komentarze, że ich gra łatwo ulega pękaniu. Aby dowiedzieć się, jak połączyć telefon do „Varfeys” mówić później, a teraz o premii.

Osoby uczestniczące w tym projekcie są w pełni świadomi tego, co VIP-akceleratora, jak i dla tych, którzy nie wiedzą, jest już wyjaśnione. VIP-akcelerator – to jest rzecz, którą uzyskuje się poprzez zakup prawdziwe pieniądze. To pozwala uzyskać w grze zasobów znacznie szybciej niż ma to miejsce w normalnych czasach.

Jednak ta premia można otrzymać bezpłatnie, na przykład numer przypisany do Twojego konta. Podczas tej akcji premia jest podana przez 7 dni. Jest to dość długi czas, aby dostać dużo. Przynajmniej, trudne operacje nie muszą.

Cóż, teraz nadszedł czas, aby porozmawiać o tym, jak połączyć telefon z „Varfeys”.

Krok po kroku

Tak więc, do rzeczy.

  1. trzeba będzie wprowadzić na oficjalnej stronie projektu. Można to zrobić od centrum gier lub wpisać nazwę gry w którymś z wyszukiwarek.

  2. Na zlokalizować przycisk „Enter” i naciśnij je do strony startowej.

  3. Wpisz swoje dane (login i hasło).

  4. Teraz, zamiast „Enter”, napisany przez nick na forum, kliknij na niego.

  5. wybierz „Moje konto” listy rozwijanej.

  6. W menu znaleźć kategorię «SMS-zgłoszenia” i kliknij na nim.

  7. Teraz można zaproponować, aby wprowadzić swój numer w odpowiednim polu.

  8. Po wprowadzeniu, kliknij „Snap nowy numer.”

  9. Będzie mieć dodatkową kolumnę dla kodu. Kod przyjdzie na minutę do podanej liczby. Wprowadź je.

To wszystko, co można powiązać z numerem telefonu do „Varfeysu”. Twój ekran powinien otrzymać powiadomienie, że wszystko pójdzie dobrze i są przyznawane dla VIP-akcelerator przez okres 7 dni. Teraz Twoje konto jest bezpieczne.

wniosek

Teraz już wiesz, jak połączyć telefon do „Varfeys”. Jak można zauważyć, operacja ta jest bardzo prosta, ale w końcu masz zagwarantowane bezpieczeństwo i bonus. Mamy nadzieję, że wszystkie te kwestie zostały w pełni ujawnione.