642 Shares 7084 views

Wybierz opcje, które niosą Buty

Chcąc być modne i stylowe, dziewczyna ma wiele do rozważenia: aby móc łączyć różne style, kolory ubrań i akcesoriów do wyboru poprawnie. Bardzo ważną kwestią jest również odpowiedni dobór garderoby dla pewnej buta. W tym artykule będziemy mówić o tym, co nosić buty, stylowy wygląd i piękne.

o butach

Interesujące jest to, aby zrozumieć samo pojęcie „buty”. Warto zauważyć, że w tłumaczeniu z języka francuskiego – miłości – „mocne buty”, co oznacza, Zostały one tak nazwane, ponieważ pierwotnie były wyłącznie mężczyzna wojskowych, a ona buty nie są wygięte w ogóle, ponieważ została wykonana z bardzo szorstkiej skóry. Już później, w momencie wyzwolenia, te buty nie stają się pożądane przez prawie wszystkich kobiet. Jednak zainteresowanie tym obuwia znacznie spadła po osiągnięciu duży ekran film „Pretty Woman”, gdzie ta część garderoby noszonej kobiety lekkich obyczajów. Po takim dyspozycja rzeczy szczególne zasady zostały ustalone, jak i co do noszenia w butach.

tabu

Aby to buty nie wyglądają na miejscu na kobietę, należy unikać noszenia jej krótkie spódniczki i bluzki z otwartym górze, więc ryzyko kobiety przesadzić z „seksualności” i może być bardzo podobny do przedstawiciela najstarszego zawodu. Ponadto, nie nosić te buty z rajstopy kolor miąższu. Tylko ciemne rajstopy, legginsy lub rajstopy. W wyjątkowych przypadkach, pozwolił sobie buty gniazda na bosaka. Również obraz wygląda okropnie, kiedy Ulubione buty zderzył się uda. Powinien on być wolny lub łatwy montaż.

Suknie

Tak więc, w co się ubrać Buty? Doskonałe dopasowanie do tej sukni. Jak to może być? Harmonijnie będą wyglądać zbyt krótka sukienka z dzianiny sweter. Jeśli ubierzesz wspaniałą górę, buty musi całkowicie otaczać nogę i nie nadymać się u góry, byłoby niewłaściwe. Co do sukni, może być kilka krótkie buty, i trochę wyższa.

Mini spódniczka

Nawet to, co nosić ze Buty? Nie bój się nosić mini spódniczki. Ale tam na pewno trzeba pamiętać zasadę rajstopy, i że górna muszą być zamknięte, nie ma głęboki dekolt.

spodnie

Buty można nosić do dżinsów, ale te spodnie powinny być maksymalna wąskie i obcisłe. Ponadto, należy unikać ozdób w postaci dżetów, haft na ten ciuch. Doskonałe Buty wyglądają chikchiri – skrócona wąskie spodnie. Szorty trzeba być ostrożnym, aby nie patrzeć wulgarne.

Odzież wierzchnia

Bieżniki najlepiej nie nosić kurtkę, maksymalne – krótki skórzaną kurtkę, dżinsy i buty na płaskiej podeszwie a. Buty z obcasami świetnie wyglądają z futra, płaszcze i peleryny.

akcesoria

Co pani, która kupiła brązowe buty? Od co się ubrać je? Istnieją opcje mogą być wszystkie powyższe, tutaj jest tylko ważne, aby wybrać odpowiednie kolory dla szafy. Na przykład takie buty jest doskonały w tonie podnieść torbę, ale ubrania powinny być w jednym kolorze, takie jak czarny lub beżowy. To samo odnosi się do kobiet, które kupują czerwone buty. Z tego co się ubrać dane buty w kategoriach akcesoriów? Tutaj Rada jest następująca: jest to konieczne, aby uniknąć dużych duże pasy z klamrami ogromny, więc obraz nie pojawi przesycone i będzie wyglądać harmonijny.