144 Shares 3903 views

Idziemy do Czarnogóry samochodem

Prawdopodobnie wszyscy ludzie dzielą się na tych, którzy są przyzwyczajeni do ich wolnego czasu, aby siedzieć w domu, pracy i wypoczynku w kraju, i tych, którzy lubią podróżować, starając się nie uronić ani jednego wakacje. Jeśli należysz do tej drugiej kategorii, możliwe jest, że w wielu miejscach już odwiedził. Wielu z was było niezależne podróży? Jak często można podbić obcych krajów z własnym samochodem? Czy podróż do Czarnogóry samochodem? I inne pojazdy?

Ten artykuł przedstawi plusy i minusy podróży do kraju z unikalnej przyrody i zabytków. Opisuje podróż do Czarnogóry samochodem. Ten kraj jest znany z ogromnej liczby parków narodowych i zabytków (zarówno naturalnych i historycznych). Jest światowej sławy hotel-wyspa jest dosłownie wykute w skale klasztoru, drugi na świecie w głąb kanionu, jednym z najwyższych na świecie mostu. Wielu powie, że każdy powinien przynajmniej raz odwiedzić Czarnogórę.

Więc przy planowaniu podróży, trzeba przygotować pewnych dokumentów. Jeśli wybierasz się do Czarnogóry samochodem, zrobić drogę , i dowiedzieć się, co a kraje napędowe wymagają wizy (standardowy lub tranzyt). Wymagane ubezpieczenie – medycznych na każdego ze swoich towarzyszy i „zieloną kartę” dla swojego pojazdu. Ponadto, należy zaopatrzyć się szczegółowe mapy nie tylko miejscem docelowym, ale również cała trasa. To jest, gdy jesteś w podróży samochodem do Czarnogóry zmniejszy ryzyko zgubienia gdzieś na drodze. W przypadku korzystania z nawigatora, nie zapomnij zaopatrzyć map cyfrowych up-to-date na niego. Planując podróż, może chcesz dołączyć jakąś znaną trasą miasta poza Czarnogórą, która jest również bardzo godne uwagi turystów ze wszystkich krajów (np dom Draculi w Rumunii – Sighisoara, czy Kraków – niespotykaną miasta piękności w południowej Polsce). To powinno być wstępnie zarezerwowane pokoje w hotelach (hostele, kempingi).

Po pierwsze, należy rozważyć plusy podróż do Czarnogóry przez samochód. Po pierwsze, jest to okazja w jakiś sposób „scalić” do atmosfery zdać osiedli, gdzie będziesz pobyt na noc, śniadanie i kolację, porozmawiać z miejscową ludnością. Po drugie, jest wystarczająca swoboda w wyborze działań, kierunki, czas spędzony w określonym punkcie zainteresowania, albo tego miasta. Po trzecie, w tym przypadku, nie są ograniczone w wielu pamiątek i innych rzeczy, które przyniosą do domu z podróży. Kolejną zaletą jest brak konieczności przejść i wrócić na lotnisko i zależą od czasu odlotu lub przylotu swojego lotu.

Główną wadą podróży do Czarnogóry samochodem – jest to stosunkowo drogie przyjemności. będziesz musiał wydawać pieniędzy na benzynę, mieszkań, dróg płatnych (ale zwykle bardzo dobrej jakości). Ponadto, lepiej jest, gdy dwóch kierowców jazdy samochodem, jak długotrwałe siedzący za kierownicą bardzo męczące. Szczególną ostrożność i dbałość konieczne wykazanie, przechodząc Serpentine.

Tak więc cena takiego wyjazdu jest w przybliżeniu równa cenie oferowanej przez współczesnych firm turystycznych. Jednak podróżowanie własnym samochodem w magicznej krainy przyniesie Ci niezapomniane emocje i wrażenia. Godspeed.