794 Shares 6659 views

Cud drzewo – murayya. Opieki w domu

Murayya odnosi się do jednego z najbardziej nekapriznyh roślin doniczkowych. Mimo to cieszę się, że było z dnia na dzień, jest zobowiązany do przestrzegania pewnych warunków.

pokój Murayya. Opieki w domu

Dla murayi odpowiednim obojętnym lub lekko kwaśnym, luźna gleba. Aby przygotować mieszankę gleby, trzeba wziąć darni, liść humus lub ziemi. Murayyu podawana raz lub dwa razy w miesiącu, na przemian pełnego zakresu nawozach organicznych i mineralnych. W lecie obfitego podlewania – który wymaga dla siebie murayya. Opieka w domu w tym samym czasie nie sadzić zbyt mokre. Ponadto trzeba zwrócić uwagę, tak aby żadna formacja stojącej wody, ponieważ może to szkodliwy wpływ na rozwój drzew.

Murayya. Obchodzi w domu w zimie

W zimnie, podlewanie powinno być zredukowane do suszenia warstwy ornej. Woda roślin, przy użyciu miękkiej wody w odstępie kilku dni w temperaturze pokojowej, to jest pożądane, to może być oczyszczany z zanieczyszczeń chloru (warstwy wierzchniej spustowego do podlewania i niższą temperaturę krzepnięcia w umywalce).
Murayya z roślin światło kochający. Pomimo tego, bezpośrednie trafienie światło słoneczne niesie złe. Domy murayya czuje się dobrze na oknach wschodnich i zachodnich. Roślina ta ciepłolubne, ale ciepło nie jest dobrze tolerowane. Na jej wygodne życie temperatura latem w budynku musi wynosić około 25 ° C, a zimą około 17 ° C Może też często chorują i wpływ różnych szkodników (jeśli uprawiana tylko w apartamencie) murayya. Opieki w domu – jest przede wszystkim zapobieganie przed szkodnikami. Zaleca się okresowo płukać pod ciepły prysznic kwiat, a na początkowym etapie destrukcji jest wymagane do rozpylania leków roślin owadobójcze.

Draceny. Opieki w domu

Rosnąć roślina ta jest umieszczona w dobrze oświetlonym miejscu, ale bezpośrednie światło słoneczne nie powinny go uciskać. Temperatura odpowiednia dla Dracaena winter – 16 ° C latem – nie więcej niż 24 ° C Latem, spróbuj podlewać kwiaty często (co najmniej dwa razy w tygodniu), na zimno jest lepiej unikać takiego nawadniania. Lepiej jest, jeśli ta procedura zostanie przeprowadzona nie częściej niż raz w tygodniu, można nawet 1,5-2. Dracaena na glebę – torf lub gliny mieszaniny gleby. Trzeba przesadzać rośliny wiosną, raz na dwa lata. Pod warunkiem, że jeśli draceny duży, należy wymienić tylko 5-7 centymetrów warstwy ornej. Przetrzyj liście rośliny wilgotną ściereczką.

Cypress. Opieki w domu

Cypress – roślina, która nadaje się jako oświetlenie i cieniowanie pełnej. Młode drzewo ma zdolność do wzrostu w różnych warunkach pogodowych, ale spróbuj posadzić jeszcze uniknąć mróz. Nie należy pozostawiać kaparisovik bez podlewania przez długi czas, ponieważ korona rośliny mogą rosnąć brązowe. Drzewa rozpylana z konewka lub wąż w czasie upałów, a także długie okresy wietrznej pogody jesienią i wiosną. Gleba dla cyprys doskonałej gliny. Roślina powinna być karmione co kilka tygodni, stosując nawóz w stężeniu zalecanym przez producenta.

Oto kilka zasad do uprawy w mieszkaniu tych pięknych drzew, których należy przestrzegać miłośników kwiatka.