599 Shares 3529 views

Kobieta turban. Jak to powiązać?

Być może jest to najładniejsza broszura. Turban wolał nosić takie jasne i sławne kobiety jak Sophia Loren, Salma Hayek, Jennifer Lopez i Barbara Streisand. Więc może, pójść za smakiem pięknych kobiet mody i spróbować tego niesamowitego dodatku?

Ukryj głowę przed słońcem, przeforsuj nieudaną fryzurę lub zbliż się do Twojego obrazu – wszystko to pomoże włożyć turban. Jak powiązać to dobrze, w tym artykule powiedzą.

Moda dziewcząt z różnych krajów pożyczyła ten dodatek od mieszkańców Wschodu. Z przyjemnością nawet przedstawiciele tych państw, gdzie klimat jest dość umiarkowany, noszą go. Teraz możesz kupić gotową turbanę. Jak to powiązać , znać kilka. Kupując takie akcesorium, wystarczy położyć to na twojej głowie. Ci, którzy chcą ocalić, mogą działać jak stylistka i od prostego szalika, aby zbudować wspaniały turban.

Jak to powiązać?

Jedna z opcji, jak przymocować turban na głowie, jest następująca: trzeba wziąć kwadratową chusteczkę i złóż ją na pół tak, aby uzyskać trójkąt. Potem muszą owinąć głowę tak, aby wszystkie końce były z przodu. Jeśli chusteczka jest zrobiona z jedwabiu, może wyślizgnąć się z prostych włosów, powinna być zabezpieczona niewidocznymi. Dwa końce muszą być przymocowane do czoła, niższego lub wyższego, w zależności od tego, czy jest otwarte czy zamknięte. Oba końce muszą być wkręcone w wiązkę. Trzecia w tej chwili jest bezpłatna. Następnie, skręcone końce należy wiązać z węzłem, zabezpieczyć otrzymany pakiet i ukryć niewykorzystane końce. Aby zakończyć turban, musisz skręcić trzeci kąk chustki do kokonu, a jego koniec się ukryć.

Innym sposobem na powiązanie pięknej turbanki jest: musisz owinąć szal wokół głowy, tak jak w pierwszym wariancie. Jednakże końce nie muszą być skręcone, w tym przypadku powinny być połączone trójwymiarowym węzłem, obiema końcami zakryć grzbiet głowy i górną część głowy, i ostrożnie schować pozostałe końce.

Projektanci mody, którzy nie chcą zakrywać całej głowy, mogą użyć innego turbanu. Jak wiązać bandaż? Tutaj wszystko jest proste. Musisz wziąć wąski i krótki szalik, owinąć go wokół głowy z tyłu głowy do czoła, obrócić końce dwukrotnie u podstawy wzrostu włosów i przewinąć głowę, przymocowany ogonem węzełkiem.

Zamiast szalików, możesz użyć dowolnej szmatki. Jego wymiary powinny wynosić 130×40 cm. Dobiera się odpowiedni materiał w zależności od charakterystyki i sezonu. W lecie nadaje się tkanina jedwabna, najlepiej o jasnym wzorze i wełny jesiennej. Użyj tego jest możliwe iw inny sposób taki turban. Jak powiązać to inaczej? Biorąc ten sam szalik lub chustkę złożoną kilka razy, trzeba ją wiązać przez głowę, zaczynając od góry. Końce powinny być przekrzywione z tyłu głowy i ponownie owinąć głowę na boki, wskazując koronę. Załóż schludny, mały pakiet na górze. Ogon szalik musi być prostowany i ładnie wyłożony lub schowany pod turbanem.

Prawdopodobnie po raz pierwszy turban nie zadziała lub nie będzie dobrze trzymać się głowy. Nie musisz się zdenerwować. Po kilku szkoleniach, aby naprawić znakomite akcesoria nie jest trudne.