620 Shares 6252 views

Jak modele tracą wagę? Opis diety i wskazówek

Obecnie moda szczupła wśród młodych dziewcząt nie zanika. Dla wielu, smukłe modele wydają się idealnymi i nieziemskimi stworzeniami. Ale, oczywiście, jest to ciężka praca. W tym artykule powiemy Ci, jak modele tracą wagę. Każdy ma własne ciało i inny metabolizm, czyli metabolizm. Jeśli jedna dziewczyna może jeść co chce, to kolejna, aby być szczupła, musisz ograniczyć się do jedzenia przez całe życie.

Ekspresowa dieta dla modelu

Porozmawiajmy o tym, jak modele tracą wagę za pomocą diet. Wiele dziewczyn wybiera ze wszystkich diety twaróg. To nie trwa długo – tylko trzy dni. Mimo to, daje to doskonałe wyniki – dziewczyna w tym czasie może stracić około trzech do sześciu kilogramów. W tym samym czasie na śniadanie można zjeść jedno jajko z kurczaka (lub kilka przepiórczych jaj), gotowane na miękko.

Po trzech godzinach ta dieta zakłada spożycie 100 do 200 gramów beztłuszczowego sera z herbatą bez cukru. W tej samej ilości twarogu z herbatą można zjeść ponownie, ale po trzech godzinach. Ponadto, można przeżyć prostą wodę mineralną bez gazu w całej diecie. Jeśli to pożądane, woda może być zmieniona na zieloną niesłodzoną lub jakąkolwiek inną herbatę ziołową. Taka dieta nie może być nazwana pełnoprawnym i zrównoważonym. Dlatego nie powinieneś siedzieć na tym przez więcej niż trzy dni. I jak szybko tracą masę? Używają też podobnej diety.

Długoterminowa dieta dla modelu

Długotrwała dieta (tylko według wskazań lekarza) dla modeli jest zazwyczaj obliczana na 2-3 tygodnie. Przez cały ten czas, na zalecenie lekarza, pożądane jest przyjmowanie specjalnych witamin, ponieważ dieta w tym czasie zawiera minimum substancji niezbędnych dla organizmu. Ponieważ modele tracą wagę przedłużoną dietą? Na śniadanie jeść węglowodany. Mogą to być na przykład naboje gotowane w czystej wodzie. Ale cukier i olej (warzywa, w tym) dodać do owsianki jest zabronione. Ponadto, przez cały ten czas musimy zrezygnować z kuchni z kuchni.

W porze lunchu model musi zjeść białko. Można gotować różne mięso lub ryby o niskiej zawartości tłuszczu. Obiad lepiej dla pary lub po prostu gotować. Jeśli to nie wystarczy, możesz zjeść więcej i niskotłuszczowego sera. Na kolację można przygotować sałatkę świeżych warzyw lub owoców. Ale jako opatentowanie lepiej używać soku z cytryny lub niewielkiej ilości sosu sojowego. Jeśli nadal chcesz czuć się ukochaną, jak schudnąć, to nie zapomnij o wystarczającym spożyciu płynu (ziołowa lub zielona herbata, zwykła woda). Bez tego możesz ryzykować problemy zdrowotne.

Jak modele tracą wagę po urodzeniu

Po urodzeniu dziecka wiele modeli jest rozczarowanych sobą i nawet opuszcza podium. Ale ci, którzy chcą nadal angażować się w modelarski biznes, powinni zacząć obserwować nie tylko specjalne diety, ale także poczekać chwilę, aż ciało odzyska się z urodzenia dziecka.

Jak tylko poczujesz się dobrze po urodzeniu, możesz zacząć odciągać dodatkowe kilogramy. Powinieneś zacząć od podróży do lekarza i dietetyka. Jeśli karmisz piersią, twoja dieta powinna być nie tylko dietetyczna, ale również pełna. Ponadto możesz zacząć robić różne ćwiczenia dla kobiet, które urodziły się. To pomoże wzmocnić mięśnie brzucha. Innym dobrym dodatkiem byłoby masaż antycellulitowy i drenaż limfatyczny całego ciała, które pomogą pozbyć się nadmiaru płynów w organizmie.

Co nie można zrobić z utratą wagi?

Jeśli chcesz schudnąć, tak jak modele tracą wagę przed pokazem, musisz zwrócić uwagę na następujące aspekty.

  • W diecie woda musi koniecznie być obecna. Jeśli schudniesz, a jednocześnie wypij trochę płynu, wtedy później możesz mieć problemy z nerkami lub sercem. Pamiętaj, że odwodnienie zawsze jest złe.

  • Musisz przestrzegać wskaźnika masy ciała. Dla każdego wzrostu jest norma wagi. To do tego należy się starać.

  • Nie popychaj się do skrajności. Corocznie na świecie wiele młodych i pięknych dziewczyn umiera z powodu strasznej i bolesnej choroby – anoreksji. Z reguły ta choroba jest spowodowana zaburzeniami psychicznymi związanymi z nadmiernym pragnieniem bycia szczupłym. Zwykle modele i dziewczęta są skłonne do anoreksji, do jakiego społeczeństwa nakładają kompleksy.

Mamy nadzieję, że podobały Ci się nasze artykuły o tym, jak modele tracą wagę. Jedyne co chciałbym dodać: w żadnym razie nie należy zapominać o zdrowiu. A jeśli w pewnym momencie czujesz się źle, powinieneś skonsultować się z lekarzem lub zmienić dietę na bardziej oszczędną dietę.