134 Shares 7054 views

Dzhonni Depp i Kate Moss opowieść o miłości i separacji

Za rozwój relacji tej pary od ponad czterech lat, z zapartym tchem, obserwując cały świat. Wzruszający i zarazem skandaliczne historia ich miłości zakończony w 1998 roku. Znane ostry temperament gwiazdy nie mają zastosowania w jego powieści, wolał nie mówić na tematy tabu dla nich.

kluczowym spotkanie

Dzhonni Depp i Keyt Moss spotkali się w 1994 roku w restauracji w Nowym Jorku. Później model brytyjski przyznał, że zakochał się od pierwszego wejrzenia.

Kate w tym czasie był popularny modelka, pojawiła się ona na wszystkich okładkach magazynów mody, udział w pokazach i kampaniach reklamowych. Projektanci jak jej słynny szczupłości i niezwykłą twarzoczaszki, które nie odzwierciedlają luźny sposób chłopczycą życia. Wieczny buntownik, znienawidzony pogłoski o jego uzależnienia od heroiny, a często cierpią z powodu załamania nerwowego, spędzała noce w klubach, ale zawsze czuł się samotnie. Tego wieczoru, uświadomiła sobie, że jej pustka wypełniona jest stopniowo zanika, a młode skandalistki chciał ciepło i czułość.

Johnny, z udziałem w kilku filmach, nie została jeszcze zapłacona aktora Hollywood, ale po malowaniu „Edward Nożycoręki”, Depp stał się postacią kultową w świecie show-biznesu.

namiętny romans

Dwugwiazdkowy po spotkaniu były od siebie, a ich przyjaciele obserwowali żywy powieść rozwija się z dużą prędkością. Keyt Moss i Dzhonni Depp, którego biografia pełna jest szokujące wybryki publiczność, żył dla przyjemności. Ciemnowłosy, przystojny, rzekomy wielki intelektualista, miał gorący temperament i często robią rzeczy, które wykraczają poza ramy zwykłych dziwactw.

Emocjonalne para mogła zorganizować skandali w dowolnym miejscu, a publikacja brukowców były pełne opowieści o tym, jak i gdzie się kłócić Dzhonni Deppa i Keyt Moss. Zdjęcie aktor kajdanki rozsianych po całym świecie, po pokojach pogromie w jednym z hoteli na koniec 1994 roku. Niezrównoważony model, który noc powiedziała, że chce odejść, a po burzliwej showdown Depp wpadł w histerię, rozbite w drzazgi hotelowych apartamentów.

Nie spodziewałem się tak wściekłą reakcję Kate wieczorem aresztowany publicznie zaapelował do drugiej połowy słów miłości.

"Cocaine Love"

Szokujące i wolność miłujących Dzhonni Depp i Keyt Moss złamał wszystkie możliwe standardy przyzwoitości. Nie mogli sobie pozwolić na opłacenie hostingu restauracji wieczorem, ich sąsiedzi wezwali policję, aby uspokoić gwałtowne kochanków. Nie obchodzi mnie co ludzie myślą o nich dookoła młodzi ludzie pojawił się w nawiedza Vice i nie będzie wiązać się z alkoholem i narkotykami. Nic dziwnego, że ich relacje do dziś nazywany jest „miłość od kokainy.”

Kate przyznała, że tylko Johnny dał jej poczucie bezpieczeństwa, a ona mieszkała ze swoją miłością, nie zwracając uwagi na nic innego. Był to czas szalonych relacje w swoim życiu: z Deppom Keyt próbował zakazanych rzeczy i uważała się za najszczęśliwszą na świecie.

zerwanie stosunków

Stopniowo namiętny wyjaśnienie relacji z kolejnej pojednania publicznej zaczęły męczyć Deppa. Zaczął dorastają, marząc o rodzinę i dzieci, a Moss u szczytu jego popularności nie myślał o niczym takim. To odstaje jak szalony na imprezach, jako młody człowiek szalenie zazdrosny o nią.

Dziennikarze zastanawiałem kiedy ożeni Dzhonni Deppa i Keyt Moss, opowiadając luksusowe Present Zacznij pisać sławnym aktorem. Jacht wart ponad milion dolarów, prezentując model ogłosił prezent ślubny i uznawane ikona stylu Kate Moss podpisała dokumenty Depp.

Oficjalne potwierdzenie separacji

Jednak nie ma żadnych komentarzy w prasie Dzhonni Depp i Keyt Moss nie dał, otshuchivayas przy okazji. Gdy piękna para przestała pojawiać się razem, były pogłoski o przerwie. Fani płakali, mając nadzieję, że Twoje ulubione bohaterowie wciąż być ponownie zjednoczony, jak to było kiedyś, ale w 1998 roku dawni kochankowie przyznało, że ich namiętny romans się skończył.

Zarówno zasmucony lukę, bez podania prawdziwych przyczyn rozstania. Mediów opublikował założenia pełnego zatrudnienia jako Depp na planie reżysera i aktora filmu „Chrobrego” i modeli leczenia odwykowego w klinice. Ale tylko publikacje aktualności zwiększa krążenie, nie więcej niż to.

Życie po separacji

Johnny powiedział, że jest bardzo szczęśliwy w tym związku, a po ich zakończeniu, nawet płacz i Kate, którzy utracili najdroższą osobą w jej życiu, nie chciał żyć. Dwa lata później, w wywiadzie, że złożył oświadczenie, że nadal kocha Johnny'ego i dlatego nie może zbudować nowy związek.

Aktor, którego popularność wzrosła z każdej nowej roli tylko raz wspomniano, ponieważ trudno jest znaleźć zastępstwo dla ekscentrycznego modelu.

nowa miłość

Jednak Depp był długi, pod koniec 1998 roku, spotkał się z francuskiego piosenkarza i model Vanessa Paradis. Który żył w ciągłym stupor Johnny powiedział mi, że jego spotkanie z wyrafinowanym Francuzka była jak rodzaj inspiracji, a nowa miłość wyciągnął go z mgły i szaleje szaleństwie alkoholowego.

Keyt Moss i Dzhonni Depp, historia miłosna, która zakończyła się długo, w końcu znaleźć swoje szczęście. Model jest żonaty i wychowuje o dorosłej córce, a Depp mieszkał 14 lat w małżeństwie cywilnym z Paradis, która urodziła mu dwoje dzieci. Ostatnio on oficjalnie poślubił młodą aktorkę Ember Hord, stwierdzając, że znalazł miłość swojego życia. Ale to już inna historia.