436 Shares 1162 views

Rzemiosło „Zima” własnymi rękami – popularnych pomysłów. Zima Boże Narodzenie rzemiosło

Pierwsze skojarzenie, które przychodzi do głowy na wspomnienie zimy – oczywiście, Nowy Rok. Nasza wyobraźnia zawsze czerpać ośnieżone ulice w zimnych czerwonych policzkach, ogromne zaspy i zimowe długie wieczory. Od rozpoczęcia się ściemniać wcześnie, dzieci spędzają dużo czasu w domu. Większość z nich bierze nożyczki, papier, i zacząć tworzyć. Rozwijanie umiejętności i wykazać nowych sposobów, aby pomóc rodzicom.

Twórczy smuga budzi się na widok pięknej Christmas – drzewa, które musi ubierać się w najpiękniejszych sukniach. W tym momencie, fantazja zaczyna pracować z nawiązką jako że ich rodziców i mieć dzieci. Nowy Rok – prawdziwe pole w celu girlandy, zabawki, śniegu i innych ozdób choinkowych. W ten sposób można osiągnąć dwa cele – rozwijanie wyobraźni i cieszy oko i gości krajowych.

Wspólna praca – kluczem do szczęśliwej rodziny

Nie jest tajemnicą, że rzemiosło na „Zimushka zimy” pozytywnie odbija się na ciepłych relacji rodzinnych między rodzicami i dziećmi. Otrzymywanie prezentów noworocznych – jest to ciekawe, ekscytujące zadanie. Czasami staje się tradycją i powtarza się z roku na rok. Nawet najbardziej podstawowe zimowe Boże Narodzenie rzemiosła dla dzieci są trudne zadanie, więc dzieci potrzebują twojej pomocy.

Tak, rodzinnej zabawy klasa gromadzi przy stole. Udział w produkcji rękodzieła przynosi dzieciom radość i chęć jak najlepszego bałwana, choinki lub śniegu, aby dostać pochwałę od rodzica. Spróbuj wybrać rzemiosła dla dzieci „Winter”, który będzie pod wpływem siły dziecka. Ważne jest, aby dziecko było w stanie w pełni wyrazić potencjał. Państwa zaufanie jest koniecznie uzasadnione.

Płatki śniegu z rękami z papieru

Trudno sobie wyobrazić, rzemiosła „Zima”, bez tradycyjnych płatki śniegu, złożoność, która jest bardzo zróżnicowana. Najbardziej proste – Papier Okrągły wykonanie z serwetki.

Cięcia złożonego arkusza mogą być proste linie i piękne wzory mogą być wykorzystane i zygzaki. „Zima” może pochodzić z różnych rzemiosł dzisiaj zabrakło papieru.

Jeśli dziecko jest ze względu na wiek nudzić ciętych takich modeli, aby zaoferować postać trójwymiarową. Aby to zrobić:

 • Weź kwadratowy arkusz papieru;
 • krotnie kątami przez centrum;
 • dokonać głębokich cięć w celu obu stronach bez zajmowania krawędzi parę centymetrów;
 • Dno cięcia po linii prostej;
 • rozszerzenie wynikające płatek;
 • zawijać narożniki w jednym kierunku centrum i zabezpieczyć klejem;
 • zrobić to samo z innymi kątami i kleju.

Kilka prostych kroków, aby dać wynik niesamowitym śniegu trójwymiarowej. Kilka zimowych piękności można powiesić na suficie lub udekorować wiszące na malarstwa ściennego.

Płatki śniegu kulek i kulki

Dziewczyny będą zachwyceni pomysłem tworzyć wyrafinowane i błyskotliwe paciorki śnieżynka i paciorki. Część centralna składa się z małych elementów i promienie – z paciorków Placer. Schemat kolorów, można wybrać samemu. Jeśli chcesz osiągnąć la naturel, następnie dać pierwszeństwo biały, niebieski i srebrzyste odcienie. Aby użyć fantazji jak kolorach tęczy. Jako podstawę odpowiedniego drutu lub nici. Bardziej wygodny w użyciu cienkich drutów rzemiosła „Zima” od pozostanie ono mocniej i łatwiejsze do powieszenia na choince.

Instrukcje dotyczące tworzenia błyszczące płatki śniegu:

 • 5 nawleczone kulek i tworzą pierścień – część środkową;
 • zużycie kulek 5 tworzy pętle;
 • zachować promienie robi śniegu aż osiągnie pożądaną głośność.

Pod koniec pięknej tie wątku lub kawałka „deszczu” powiesić na drzewie produktu Bożego Narodzenia. Hack „Zima” własnymi rękami można dość szybko zrobione. To zajmie centralne miejsce w lesie i piękno będą dumni dla całej rodziny.

karta płatki śniegu z zakupami

Większość marzycieli – matka z małymi dziećmi. Są gotowi dostosować się do stworzenia arcydzieła z najbardziej niesamowitych rzeczy. Niektóre z nich nawet wyjazd do makaronu! Produkty te są idealne dla rzemiosła „długotrwałym przechowywaniu”, nie psują i nie zmieniają kształtu.

Pofantaziruet z istniejącym makaronu. Łuki, amortyzatory, siatki, muszle – wszystko to może być połączone w jeden zespół i tworzyć wspaniałe wieńce śniegu i zabawki. Aby dokonać rzemiosła oryginalność, pokolorować je w ciekawych kolorach lub białym fartuchu.

Rękodzieło dla dzieci

Najmłodsze dzieci też chcą stworzyć. Dla nich nie są idealne opcje – aplikacji do tworzenia z szablonu lub tylko pocięte ciekawe zdjęcia. Weź kolorowe filcu lub papieru i narysować na nich szczegóły dotyczące przyszłych, niech dziecko będzie je wyciąć. Następnie montujemy puste w jednej kompozycji i spróbować ozdobić, przyklejania koraliki, paski i przyciski. Rzemiosło „Zima” powinien być zawieszony w najbardziej widocznym miejscu, aby pokazać dziecku mógł.

Świąteczne upominki kapcie z Mikołajem

Zima Hack do szkoły musi być oryginalny i niezapomniany. Tak więc, jeśli dziecko chodzi do klasy z kapciami w stylu Bożego Narodzenia, to na pewno dostać piątce. Oczywiście, można stworzyć prawdziwe buty na spacer wokół domu, ale opcja ta nie jest przeznaczona dla dzieci, ale aby stworzyć pamiątkę tylko pod przymusem. Szczelne tkanina lub tektura nadaje się do wytwarzania.

stworzyć przewodnik:

 • zapytać dziecko okrążać swoją stopę na papierze;
 • kształt podeszwy i poprosić go, aby wyciąć wybrany materiał z góry, że część wzoru;
 • wyciągnąć część górna sneaker;
 • wyciąć z materiału;
 • przy użyciu papieru, kartonu, tkanin, przyciski, Sintepon zrobić w górnej części twarzy Mikołajem i malowane go całkowicie;
 • łączenia górnych i dolnych części;
 • Jeżeli wspólny okazało silnie zauważalne, ozdobić go taśmą.

Po sneakers gotowe, możliwe jest dodatkowo ozdobić np posypać brokatem mróz lub śnieg oparciu. Zastosowanie takiego wariantu mogą występować jako kieszeniami na plastrach lub telefonicznie.

Wyroby z jaj

Jak mamy rozumieć, rzemiosło „Zima” mogą być wykonane z niemal wszystko. Są to rzemieślnicy, którzy są w stanie stworzyć biżuterię ze skorupek jaj. W celu przygotowania jajka dekoracji, trzeba pozbyć się zawartości. Dokonać drobnych nakłuć i zdmuchnąć tam białe i żółtka. Ponadto, najbardziej interesująca rzecz – dekoracja. Metoda z którego można obsługiwać nawet dzieci, jest wklejanie jajka kolorowy papier. Z bloków można wytwarzać przyklejony postać Snowman, Mikołaj lub zapadki GNOME. Przyklej je do kapelusza, włosy sprawiają, że oczy, nos i usta.

Opcje wykończeniowe:

 • mały „deszcz”;
 • cekiny;
 • papier;
 • malowanie farbą akrylową;
 • sklejanie elementów wykonanych z filcu i tkanek;
 • krawiectwo elementy.

Stosując tę technikę, Twoja kolekcja będzie maskotka noworoczny, który przyniesie szczęście. Musimy jednak uważać, ponieważ powłoka jest bardzo delikatna i łatwo złamać.

Making Christmas House

Kolejna zima włamać do szkoły – dom noworoczne. Co czyni go dość trudne, więc to na pewno potrzebować pomocy rodziców. Jako ramka pasuje paczkę soku lub innego pudełka, kartony, klej do papieru i wystroju.

Instrukcje dotyczące produkcji rzemiosła „Zima”:

 • Stronie okna jest konieczne, aby wyciąć okno, pozostawiając liść.
 • Wyciąć drzwi gdzie myślisz, że to właściwe, pozostawiając ją „zawiesić” na jednej stronie.
 • Prasa rury rolek papieru. Można użyć drewniane szpikulce, wykałaczki i gałązki.
 • Otrzymał „log” przykleić do ściany chaty, imitujące ramkę.
 • Zakręt arkusz pół tektura i wkleić go jako dach.
 • Zadekoriruyte otrzymaną wstępną.

Wystrój jest odpowiednia farba w sprayu i szablony. Można wyciąć wzory serwetki z motywem zimowym i trzymać je na niektórych miejscach. Jako powłoka na dachu, można użyć płatków guzki, które wystają w szachownicę. Powiesić zasłony na oknach i drzwiach do przywiązują małą rączkę kulkami. To wszystko – własnymi rękami włamać zima gotowy!