335 Shares 2007 views

Dzhuli Uolters: A Biography i rola

Dzhuli Uolters jest jednym z najbardziej znanych aktorek Brytanii. Jej twarz zna niemal każdy Anglik. Fotografowanie w wielomilionowe malarstwa zdobyła popularność daleko poza Brytanii. Kilkakrotnie nominowany do wielu międzynarodowych nagród. Oprócz aktorstwa, Dzhuli Uolters również dość popularny piosenkarz. Jej zapisy były kilka razy w górnej części radia Londynie. życie osobiste aktorki często stają się przedmiotem zainteresowania mediów.

dzieciństwo

Dzhuli Uolters urodził się w 1950 roku. Jej ojciec był dekoratorem, a matka pracowała w służbie pocztowej. Jak tysiące innych dzieci w West Midlands, Julie studiował w szkole klasztornej. To nie było seminarium, tylko w momencie gdy większość wczesnej edukacji był w klasztorach. Ale surowe rozkazy szkolne nie spadł na aktywnym dziewczyna prysznicem. Kilka lat później jej wyrzucony z ciągłego naruszenia przepisów. Jej rodzice odbywają bardzo postępowe poglądy, więc dał jej córka prawo do wyboru swojego przyszłego zawodu.

młodzież

Już od 15 lat, Julie zaczyna zarabiać sama. Pracuje w małej firmie ubezpieczeniowej. Ale po 3 latach zaczyna studiować pielęgniarstwo w Birmingham Hospital. Ciągłe poszukiwanie dla siebie nie daje młoda dziewczyna odpoczynku. Walters ostatecznie zdecyduje się pójść do sztuki. Wchodzi University of Manchester w wydziale teatralnym. W wieku 25 lat, Julie dostaje swoje pierwsze doświadczenia z obsady. Została ona przyjęta do trupy teatralnej Liverpoolu. Pracuje z wielu aktorów i aktorek, którzy później zdobywają ogromną popularność.

profesjonalny rozwój

W 1978 roku, Julie jest coraz bardziej zbliża się do swego starego przyjaciela Manchester – Viktoriey Vud. Ona również jest aktorką teatru i duży udział w rewii komediowych. Po 4 latach pracy razem dwaj przyjaciele założyli televiziynoe własny program na kanale „Granada”. Dzhuli Uolters staje się pierwszym poważnym popularność. Została zaproszona do różnych częściach bit w serii telewizyjnych i teatralnych. Za udział w musicalu Acorn Antyki nią nominowany do brytyjskiej dramaturgii Lourensa Olive Award. Kariera gwałtownie rośnie. Młoda aktorka dostaje rolę w szeregu poważnych dramatów, z których jeden otrzymuje nagrodę państwową.

Julie ciężko pracuje i jest ciągle szuka czegoś nowego. Próbując wymusić w gatunku stand-up comedy i kabaretu. Daje to odczucie jej rola w „Edukacja Rity”. Dzhuli Uolters otrzymuje „Globe” i nominację do Oscara „”. Obraz ten stał się bardzo popularny na całym świecie. Jest to ostry dramat społeczny zdobył publiczność i aktorka pojawiła pierwszych prawdziwych fanów. Pomimo zadatkiem, obraz był usiany słynnego brytyjskiego poczucia humoru, co doprowadziło do wielu próbach zrobić film w tym samym duchu w przyszłości.

Światową sławę

Aktorka zagrała w wielu filmach i serialach. Jednak status światowej sławy gwiazda filmowa wygrał w 2001 roku. Amerykańska firma Warner Brothers postanawia sfilmować popularnej powieści „Harry Potter”. Pod naciskiem książek autora – Dzhoan Rouling, wszystkie podmioty powinny być Brytyjska. Jednym z czynników odlewniczych oferuje roli Molli Uizli 51-letnia aktorka Dzhuli Uolters.

„Harry Potter” przekroczyła wszelkie oczekiwania i stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych w świecie kina. Aktorzy natychmiast zyskał popularność skalę międzynarodową.

Julie dostał dość trudną rolę matki jednego z głównych bohaterów. Bohaterka Molly była rustykalnym wyglądzie, dobroduszny, ale jednocześnie odważny i zdesperowana kobieta. Aktorka udało się dokładnie odtworzyć obraz dość złożony charakter, że Rowling powiedziała, że i wielu krytyków. Po pierwsze zdjęcie zostało zrobione 7 więcej o przygodach filmach o Harrym Potterze. Każda część była nie mniej popularna. Za doskonałą ipolnenie ten, jak również inne role nazwa Dzhuli Uoltres pojawił się na Alei Gwiazd w Birmingham. Jest to analogiczne do Hollywood Walk of Fame.

Dzhuli Uolters: Filmografia

Brytyjska aktorka sięga więcej niż imponujący rekord toru. Brała udział w ponad dwudziestu filmach, a liczba produkcjach tetralnyh przychodzi do 40. Wśród najbardziej znanych obrazów można wyróżnić film „Zakochana Jane”. Fabuła obraca się wokół dramatu pisarza Dzheyn Ostin i Tom Lefroy jej towarzysz. Dzhuli Uolters zagrał rolę drugiego planu – matka Jane. Film stał się dość znany na całym świecie. Ale przede wszystkim lubić brytyjskiej publiczności.

Warto również zauważyć, jest dziełem Julie w filmie „Effie”, gdzie ona ma dość skomplikowany charakter – Margaret Ruskina. Oprócz pracy w ciężkich scen, aktorka jest popularny na brytyjskiej scenie. To często staje się stroną różnych talk shows i programów rozrywkowych. Ponad 19 lat żonaty Grant Ruff. Wcześniej, oni od dawna żył w małżeństwie cywilnym. W 1988 roku, główne media ogłosił narodziny swojej córki Julie Walters. Zdjęcie dziecka podróżował po wszystkich gazet.