754 Shares 2410 views

Sposobów dostosowywania bezprzewodowy dostęp do Internetu w domu

Opis technologii Wi-Fi

Technologia Wi-Fi, przede wszystkim wygodna nie ma potrzeby dodatkowego okablowania pomiędzy komputerami i połączyć ich fizycznej sieci LAN. Tylko trzeba kupić i poprawnie skonfigurować router lub oprogramowanie, które jest o wiele wygodniejsze i tańsze. Właściciele przenośnych gadżetów będzie przede wszystkim ocenić zalety tej technologii, ponieważ z jego pomocą możliwe jest podróżowanie po domu z apartamentami, domkami lub kraju, z nieprzerwanym dostępem do Internetu, ograniczona tylko przez wybranego planu taryfowego.

Ponadto, technologia ta pozwala łatwo pracować z drukarką w odległości, na przykład drukowania dokumentów na drukarce zainstalowanej w biurze, podczas gdy w holu budynku. Ponadto, użytkownicy, którzy chcą tworzyć niewielką sieć lokalną, składające się z więcej niż jednym komputerze w domu, mogą uciekać się do korzystania z sieci bezprzewodowej.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Ale nie zapomnij o ustawieniach zabezpieczeń. W szczególności należy ustawić silne hasło do sieci Wi-Fi. W ostatnich latach technologia ta jest szeroko stosowana na całym świecie, a zatem napastnicy, którzy chcą uzyskać dostęp do swoich danych osobowych, doskonale nauczył się obejść system zabezpieczeń i wybrać hasło. Z kolei deweloperzy budują nowe linie obronne na przykład «AccessPointWPA2-PSK» – najbardziej niezawodnym rozwiązaniem szyfrowania hasło, składające się z co najmniej 8 znaków. Szyfruje znaki w szczególny sposób i daje wiele kłopotów przecenić swoje możliwości dla hakerów.

Porady przyprawia użytkowników

Istnieje wiele sposobów, w których można odwołać się do konfiguracji Wi-Fi sieci domowej. Na przykład, można pójść do sklepu i kupić jeden z wielu routerów lub routerów. Potem wracam do domu i masz wiele pytań, takich jak: „Co z tym zrobić?”. uważnie przeczytać instrukcję i zadać kilka pytań wyszukiwarkę, jesteś oczywiście skonfigurować wszystkie niezbędne urządzenia, łącznie z komputerem, nie było sieci bezprzewodowej. Może to wymagać trochę wysiłku i trochę czasu.

Jak pewni użytkownik komputera i programistą, śpieszę ujawnić wam tajemnicę ustawieniach sieci bezprzewodowej bez konieczności zakupu powyższego sprzętu. Z pewnością już zaintrygowany. Zwróćmy się teraz do tematu. I, jak wielu z was pracuje w biurze. Prawdziwa warto zauważyć, że pracownicy z kilku, ale skala naszej firmy jest całkiem realne. Tak więc, wraz z nadejściem ery technologii bezprzewodowej, zdecydowaliśmy, aby uzyskać bezprzewodowy dostęp do Internetu w prawo w miejscu pracy oraz w tym samym czasie, pozbyć się wszystkich irytujących przewodów, o których natknęliśmy się razem. Namuchavshis z urządzeń stacjonarnych, obserwując ciągłe wybryki routery i dość niekończących się awarii sieci, zaczęliśmy szukać rozwiązania. Zdecydowano się na zakup programu do sieci dystrybucyjnej. Ich szczęście w naszych czasach bardzo wiele. Wybór Connectify zatrzymaliśmy się na program o tej samej nazwie przez grupę programistów. W tym czasie wszystkie komputery w biurze zostały przetłumaczone na systemie operacyjnym Windows 7. Więc nie mam pojęcia jak skonfigurować to narzędzie w innych systemach operacyjnych, ale prawie na pewno też. Ustawianie Conectify Windows 7 nie jest zabrane od nas dużo czasu i wysiłku, więc radzę wszystkim jest teraz przenieść ze stacjonarnych adapterów do programów komputerowych. Chciałbym wyrazić szczególne podziękowania do firmy-developer, który zrobiłem poprzez zakup płatnej wersji programu.