460 Shares 7020 views

Zakupy w Rosji: sklepy w Hiszpanii

Do tej pory placówki w Hiszpanii są uważane za stosunkowo nowe zjawisko, które jest nieodłączne nie tylko w tym kraju, ale na całym świecie. W zasadzie idea stworzenia takiego kompleksu handlowego należy do Amerykanów. Powstanie spontanicznie, szybko przekształciło się w naprawdę genialny pomysł, opierając się na tym, że w jednym centrum, zbudowanym w większości przypadków na obrzeżach dużego miasta, wszystko, co w zeszłym sezonie pozostało niesprzedane z kolekcji mody światowych marek jest zbierane. Roczne rabaty dla takich ekskluzywnych produktów są ogromne, aw niektórych przypadkach wynosić od 50 do 70%.

Punkty sprzedaży w Hiszpanii. Gdzie lepiej iść na zakupy w tym kraju

W tym kraju istnieją już obecnie dwa duże sklepy: wieś La Roca, położona niedaleko Barcelony i wieś Las Rozas, zbudowana wokół Madrytu. To właśnie dzięki tym zakładom wielu naszych rodaków teraz chętnie wybierze się do Hiszpanii. Chociaż nie można nie zauważyć faktu, że zakupy o obniżonych cenach są również poszukiwane przez znacznie bardziej zamożnych i zepsutego Europejczyków, na przykład Francuzów, Niemców, Holendrów, a nawet Anglików.

W tym kraju wszystkie centra handlowe i rozrywkowe są celowo zbudowane poza miastem, więc aby tam dotrzeć, potrzebujesz samochodu osobowego lub musisz skorzystać z taksówki lub transportu publicznego. Warto jednak: każdy z pewnością znajdzie coś, co odpowiada nie tylko smaku, ale także portfela.

Idąc z dziećmi, nie możesz się martwić tym, że w najwłaściwszym momencie nagle zaczyna się kapryśny i poprosić o dom. Zarządzanie dużymi placówkami detalicznymi zapewnia takie niuanse, a dla dzieci, nawet najbardziej niespokojny i kapryśny, będą miejsca pracy w centrach rozrywki: gry, place zabaw i karuzele. Punkty sprzedaży w Hiszpanii. Opinie klientów

Co można nabyć w tych instytucjach? Zdaniem wielu gości, prawie wszystko, cokolwiek. Tutaj, jako magnes, przyciąga wszystkich, dla których ważny jest wyraz "moda" w życiu. Tutaj w ogromnym asortymencie znajdziesz wszystko od butów i ubrań po bardzo modną biżuterię i stylowe Akcesoria. Nie trzeba uwierzyć, że punkty sprzedaży w Hiszpanii stanowią wyłącznie towary wytwarzane lokalnie. Nic takiego! Między innymi można znaleźć tak znane na całym świecie marki, jak Calvin Clein, Versal, Burberry.

Punkty sprzedaży w Hiszpanii. Czy to jedyne miejsca na zakupy?

Cóż, oczywiście, że nie. Co do zasady, wokół dużych miast są tak zwane rozliczenia handlowe. Spełniają one bardzo ważną rolę: ze względu na trwale zorganizowane akcje i zorganizowane rabaty, kupujący mogą kupować stosunkowo niedrogie, a nawet dość tanie produkty. Między innymi musisz zwrócić uwagę na fakt, że główna sprzedaż, która pasuje zarówno do barcelońskich rynków zbytu, jak i najbardziej zwyczajnych sklepów w tym kraju tylko dwa razy w roku: w zimie, od 10 stycznia, a latem, w lipcu -Sierpnia. Zniżki w tym czasie są w zasadzie ułożone w znacznym stopniu, więc niektórzy turyści zaleca się, aby nie przesadzać, aby nie przekraczać dopuszczalnych standardów bagażu.