351 Shares 5316 views

Jak zrobić fajkę wodną w domu: cechy procesu

Ostatnio Szisza przestają być egzotyczne w naszym regionie. Jednak niewiele osób wie, że nie można go kupić w dowolnym miejscu. Również niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak zrobić fajki w domu. I to jest w ogóle możliwe. Pierwszym etapem jest zebranie niezbędne materiały i produkty bazowe.

Do pracy trzeba rurę ze stali o małej średnicy, który będzie używany jako kopalni. Oczywiście, materiał powinien być bezpieczny dla zdrowia ludzi i nie powoduje reakcji alergicznych. Przed dokonaniem fajki w domu, należy znaleźć schemat struktury tego produktu. Dalsza procedura montaż nie stwarza trudności.

W zasadzie można przyjąć puszka lub czajnika wykonanego z metalu (te ostatnie stosuje się coraz częściej, ponieważ łatwiej jest przetwarzać). Palenie może zastosować dowolny cienki wąż gumowy. A jeszcze trzeba znaleźć palnik kuchenka gazowa. Aby połączyć wszystkie części, trzeba kupić laskę lutowania.

Więc jak zrobić shisha w domu nie jest trudne, świetną robotę z tym. Jednak nie należy zapominać o specyficznych niuanse. Teraz możemy przejść bezpośrednio do urządzenia montażowego. Pierwszym etapem jest łączenie palnik z rury stalowej. I szew powinien być całkowicie zamknięty. Drugi koniec przyszłości kopalni powinien być na stałe przymocowany do pokrywy czajnika. W tym celu konieczne jest, aby wykonać otwór, którego średnica pokrywa się ze średnicą rury.

Przed dokonaniem fajki w domu, należy zmierzyć długość wału. Rurę wkłada się w otwór w pokrywie i lutowane na obydwu stronach. Szew jest schludne, jest ona traktowana z pliku.

Wąż do wędzenia musi być dołączony do wylewki. Dla tej części ostatnim elementem powinien odcinaj. Wąż powinien być umieszczony w dyszy. Połączenie musi być nieprzepuszczalny, więc konieczne jest, aby taśmy wiatrowej. W porządku, że wąż nie skacze z dyszy, musi być solidnie przymocowane nakrętka który pasuje nad elementem i odgrywa rolę zacisku.

Jeśli wiesz jak zrobić domowy fajki i pewni swoich umiejętności, ciągle uważać i starać się przestrzegać szczelność wszystkich połączeń. Można użyć folii. Następnie na okładce jest zainstalowany palnik gazowy, w którym do umieszczenia małego lejka. W nim będzie można wypełnić tytoniu, a to może być wykonana z konwencjonalnej folii. Sitko umieszczony na płycie grzejnej metalu.

Po wszystkich tych kroków, można łatwo sprawdzić na wydajność urządzenia. Aby zbudować taką strukturę, nawet z prawdziwymi zwykle metalowych puszek. Wystarczy, że jest wykonane w pokrywie są dwa otwory (węża i rury), aby wszystkie jak opisano powyżej.

Jeśli chodzi o koszty tych produktów domowej roboty, okazuje się bardzo mała w porównaniu z ceną urządzenia w specjalistycznych sklepach. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić z fajki własnymi rękami i móc cieszyć się przyjemnym relaksujący czas bez problemów. Powodzenia!