567 Shares 3703 views

szewc

Jeśli określone upiec coś na herbatę, ciasto owocowe to idealne rozwiązanie. Obfite i zdrowe, to będzie również uroczy dekoracji stołu. Twoje wysiłki zostaną docenione przez innych, a usłyszysz więcej niż jedną pochwałę. Przepisy , które traktuje najbardziej zróżnicowane i sposobu jego powstania i treść owoce i jagody, które są używane jako nadzienia. Do wyboru – z następujących opcji.

Owoce ciasto z gruszki, orzechy i kakao

Składniki: masło pakietów, 0,2 kg cukru, 5 gruszki, 130 g orzechów ziemnych, 4 jaja, łyżka proszku do pieczenia, wanilina, kakao, 40 g, 0,2 kg mąki.

Przygotowanie:

Bić masło razem z cukrem i jajkami, aż będzie gładkie. Stopniowo dodawać mąkę, kakao, waniliowy i proszek do pieczenia. Gruszka rdzeniowy, pokroić w kostkę średnich i wymieszać je z testu mielonymi orzechami laskowymi. Nasmarować formę masłem, posypać mąką ze wszystkich stron, umieścić ciasto. Włącz piekarnik i umieścić ją w kształcie około godzinę. Sprawdzić drewniany kij (wykałaczki) dostępność. Wlać ciasto wynikającej z gorącą czekoladę, a następnie posypać startym urody.

Placek owocowy z jabłek i ananasów w puszkach

Składniki: Mąka (czwarta kg), jaja, cukier (100 g), śmietana (140 g), proszek do pieczenia (2 łyżeczki), masło (45 g), jabłek (250 g), ananasy (4 włos), skrobia ( 20 g), cukier (90 g), grysik (25 g).

Przygotowanie:

Przede wszystkim trzeba gotować ciasto. Aby to zrobić, należy pokonać jajka, śmietanę, cukier i stopione masło. Po mąki Sift z proszkiem do pieczenia, zagnieść ciasto. Umieścić go na 30 minut w lodówce.

W tym czasie przygotowania nadzienia. Konieczne jest, aby umyć i oczyścić jabłka, wyciąć je z rdzenia. Pokroić w drobną kostkę jabłek i ananasów. Dodaj skrobi, kaszę i cukier, dobrze wymieszać.

Na dole formularza trzeba utorować pergamin, myć je olejem. Ciasto z lodówki i dzieli go na dwie nierówne części. Następnie, większa część (około 2/3 do testu) powinny być równomiernie rozłożone na dnie formy, lekko podniesionej krawędzi. Wypełnienie udział w cieście równomiernie. Mniejsza część testu (górna warstwa) tuleją rozprężną, wkręcony w nią i przeniesiono do napełniania. Ostrożnie rozwinąć ciasta i do ślepej górnej krawędzi i dolnej warstwy. Piec przez pół godziny w piecu nagrzanym do 180 ° C. Pięć minut aż gotowane ciasto smarować masłem wierzchniego lub kwaśną śmietaną.

Pie z mrożonych owoców

Składniki: opakowanie oleju, 170 g cukru, pół kg mąki, 3 jaja, spulchniające środka (łyżeczka do herbaty) wanilia pół torby zamrożone owoce i jagody (maliny, truskawki, jagody, porzeczki, gruszki, jabłka, etc.).

Przygotowanie:

Bić masło i cukier, stopniowo dodając jajka, proszek do pieczenia, mąkę i waniliny, aby uzyskać jednorodną kompozycję. Odwilż owoców lub jagód.

Naoliwione naczynie do pieczenia warzyw, umieścić w niej ciasta, rozkładając równomiernie na formularzu. Rozmrożone jagody lub owoce rozłożone powyżej i lekko wcisnąć je do ciasta. Piec przez pół godziny w piecu o temperaturze około 180 stopni.

tort z owoców moreli i daty

Skład: 120 g wysuszonych dat 120 g suszonych moreli, rodzynki, 60 g, 70 g drewna sosnowego nasion, 300 g mąki, proszek do pieczenia saszetki, 0,1 grama mielonej szafran, 170 g cukru, 4 jaja, 100 g jogurtu, proszek sos waniliowy 40 g konfitury moreli, 130 ml oleju roślinnego, 20 g wody.

Smażyć na patelni orzeszków piniowych, a następnie wymieszać je z pociętych kawałków daktyle, morele i rodzynki.

Połączyć mąkę i ciasta proszek do pieczenia, przesiać do miski i wymieszać z szafranem proszku do sosu i cukru. Do kierowania jajka, wlać jogurt i olej roślinny. Przykryć patelnię i mieszać przez 30 sekund, tak, że składniki połączone. Mieszać uzyskaną masę łyżką. Połowę mieszaniny orzechów i suszonych owoców w ciasto i wymieszać.

Nasmarować formę masłem, położyć ciasto równomiernie. Druga część nakrętki i suszonych owoców leżały na górze. Piec na ruszcie w piecu w ciągu około 50 minut (temperatura ≈180 stopni).

Po owocowe ciasto jest gotowe, przetrzeć przez sito dżem, wymieszać z wodą. Gotować tej mieszaniny, posmarować ciasto do niej i po jej utwardzeniu, może być lepszy.