108 Shares 5542 views

Paulina Andreeva: wzrost, waga, parametry aktorka

Paulina Andreeva jasny błysk jego pojawienia się w filmie. Teraz jest jednym z najbardziej dyskutowanych ludzi w mediach krajowych. Bright zdjęcie dziewczyny regularnie zdobią okładki tabloidów. Skąd do sławy Pauline Andreeva? Wzrost, waga, wymiary i fakty z biografii urody – w naszym artykule.

Początek twórczy sposób

12 października 1988 w Petersburgu urodził Pauline Andreev. Jako aktorka, gwiazda znak, wzrostu, wagi i innych szczegółów nią teraz powodują zwiększone zainteresowanie publiczności. Po wycofać tylko jeden obraz, Paulina stała się symbolem seksu. Trzeba dodać, że to nie jest od razu zdecydował się kojarzy się ze sceną. Pierwszy Andreyev weszła na Wydziale Dziennikarstwa w Petersburgu State University.

Ale dwa lata później, w końcu zrozumiał, że hamuje badania. Chciała coś jasne, czynną. W wywiadzie aktorka Paulina Andreeva niż kiedyś wyznał, że chce studiować na tej uczelni, gdzie zawsze będzie zabawa. W rezultacie, rzuciła wszystko i poszedł do wejścia na University teatru. Pauline miał niesamowite szczęście – to od razu wziął się do Moskiewskiego Teatru Artystycznego School.

poważny sukces

Nie jest zaskakujące, że już w roku 3 rd Kirill Serebrennikov został zaproszony w swojej nowej grze jest Paulina Andreev. Wzrost, waga, parametry oszałamiający wygląd dziewczyny i jej talent można było nie zauważyć. Wysoki (175 cm), w zależności od modelu cienki (tylko 56 kg) i spektakularny Paulina zawsze wyróżniał się od innych młodych kobiet.

W 2013 roku aktorka aspirujących dostał małą rolę jako piosenkarka Dinah w serii „odwilży”, ale krótki występ w tym filmie przyniosła jej prawdziwą sławę. „Odwilż” kompozytor zaproponował dziewczynie wykonywać tytułową piosenkę do serialu. Z ekranu leniwie uwodzicielski głos brzmiał Andreeva. Kompozycja była prawdziwym hitem.

W tym samym roku, Pauline pojawił się w pierwszych rosyjskich erotycznych Thriller „szarańczy”. Frank epizody zdjęciu nie pozostawi obojętnym męskiej części publiczności, a długonoga brunetka Paulina wkrótce pojawi się w nowej serii Channel One „metoda” w duecie z Konstantin Chabienski.

piękno serce

Paulina Andreeva, wzrost, waga, parametry (87-63-88), które w ogóle nie można zaprzeczyć standard urody, z pewnością zachwycił nie tylko publiczność, ale także najbardziej znanych i barwnych ludzi z rosyjskiego przemysłu filmowego. Według plotek, będąc studentem, że spotkał się z Wiktorem Wiktora Horinyak, który teraz gra imbir i dowcipny barman kości w „kuchni”. Ponadto, istnieje przekonanie, że aktorka miała romans z krajowego Antonio Banderas – Władimir Maszkow. Mówią, że przyczyniły się do owocnego rozwoju kariery Mashkov jest zafascynowany jego młodej aktorki.

Paulina Andreeva, wzrost, waga, parametry, które sprawiają wrażenie na ludzi i zafascynowany Fodora Bondarchuka. Wszedł do show „13D Number” w Moskiewskim Teatrze Artystycznym i po raz pierwszy zobaczyłem Paulinę, że działka na scenie pojawia się tylko w koronkowy gorset i szorty. Bondarczuk był po prostu zdumiony i zachwycony. Później zaprosił aktorkę na jego program „Kino w szczegółach”, aby omówić z nią premierę komedii „Dostępne”, gdzie zagrała jedną z ról. Nie wahał się rozwiązać Pauline epitet „elegancki” i „wspaniały”, a nawet wtedy spojrzał na nią z uwielbieniem.

W dół nawy z reżyserem

W marcu 2016 roku wszystkie publikacje były pełne szokujących wiadomości, że dyrektor rozwodzie jego żona, Svetlana, po wielu latach małżeństwa. W tym samym czasie, a okazało się, że w nowym ulubieńcem Bondarczuk – że Paulina Andreev. Gwiazdy powstrzymał się od komentarza, ale w czerwcu tego samego roku, udał się razem na czerwonym dywanie „Kinotavr”. Teraz para, która stała się niemal najbardziej tętniących życiem w świecie show-biznesu, przygotowania do ślubu. Wielu zastanawia się, jak długo ten związek. Niektórzy nawet niekorzystne astrologiczne przepowiednie mówią, Pauline Andreeva (Libra) i Fiodor Bondarczuk (Byk) są nie do pogodzenia. Cóż, czas pokaże czy silnego sojuszu gwiazd.