559 Shares 2210 views

Winogrona Nesvet Świt: zdjęcia i opis odmiany

Wczesne winogrona z kierowców niezwykle popularne. W szczególności są one atrakcyjne dla ogrodu z obszarów o trudnych warunkach klimatycznych. Czerpiemy uprawy te były dużo. Na przykład, wielu ogrodników zalecane sadzenie w swoich dziedzinach jej odmiany Zarya Nesvet. Winogrona jest bardzo owocna, a ponadto stosunkowo mało wymagająca.

Jak już wydedukować

Zdolność do wzrostu Ten szczep hodowców muszą krajowego hodowcy E. G. Pavlovskomu. Jego pierwszy gatunek ten badacz sprowadzony w 1985 roku. Obecnie gatunek otrzymał Pavlovsky, uprawianych w różnych regionach Ukrainy, Białorusi i Rosji.

Jako rodzic w hodowli hybrydowej Świtu Nesvetaya Pavlovskim użyto odmian kardynałem i talizman. W wyniku ciężkiej pracy to winogrono było prawdziwie unikalne właściwości. Jednakże, ponieważ odmiana ta, podobnie jak większość innych pochodzący Pavlovsky, jest zupełnie nowy i kruche, jego zysk jest zalecane tylko sadzonek w szkółkach.

Winogrona Świt Nesvet: ogólny opis

Odporny na wszelkiego rodzaju choroby i względnej undemanding przed warunkami atmosferycznymi dokonać tego rodzaju doskonale nadaje się do uprawy w tym nie jest zbyt doświadczeni ogrodnicy. Odnosi się winogrona Świt Nesvet, podobnie jak większość innych pozycje Pawłowski, grupy wczesnego dojrzewania, mróz, vysokourozhanyyh.

winorośle świt Nesvet są nie tylko wytrzymałość, ale także bardzo dobry wzrost siły. Pędy winogron daje to brązowe wiązane bordowy. Kiście winorośli bardzo dobrze zadbane. Pozostawia klasy Świt Nesvet ciemnozielone, zaokrągloną z pięcioma ostrzami.

kiść winogron

Spójrz sadzenie tej odmiany jest rzeczywiście imponująca. Bardzo duże skupiska – To właśnie, między innymi, różne winogrona Świt Nesvet. Opis odmiany podanej powyżej daje wskazanie, że jest to bardzo obiecujące. Masa z grupą Świt Nesvet osiągnięcia średnio 650 g. Ale z dobrej opieki szczotki klasy może wybrać 800 i tworzą klastry winogron może być stożkowe lub cylindryczne. nigdy nie są zbyt ciasne. Kwiaty tej odmiany mają biseksualne.

Opis jagody

Zdjęcia winogron Świt Nesvet prezentowane na stronie, bardzo schludny i spektakularny widok jego winogron wykazać jasno. Owoce rosną w twoje ręce nie są zbyt ciasne, ale to nie jest szczególnie luźno. Kolor są czerwono-purpurowe. Forma owoców tej odmiany mogą mieć kształt owalny lub cylindryczny. Skórki winogron o świcie owoce Nesvet bardzo grube, ale nie jest zbyt gruba. Smak mięsa, ona przynajmniej nie zepsuć. Ze względu na gęstość, jagody Świt Nesvet prawie nigdy nie pęka na krzakach. Poza tym, ten winogron ma dobrej przenośności.

Miazga z odmian owoców Nesvet Dawn, jak również wszystkie inne Pawłowski pochodzi, słodki. Zapach jest bardzo ładny wyraźny Muscat. Struktura w miąższu winogron jest wystarczająco gęsta. W tym przypadku, nawet owoce i soczystość. Jagody dojrzewają Świt Nesvet na początku sierpnia. Wymiary odmian owocowych mają bardzo duże. I to, oczywiście, znacznie przyczynia się do popularności winogron w oczach ogrodników.

Jakie zalety ma stopień według ogrodników

Zalety właścicieli Świt Nesvet obszarów podmiejskich obejmują przede wszystkim:

  • wysoka wydajność;
  • opylyaemost doskonała.

„Groszek” w rękach klasy jest prawie nigdy nie znaleziono. Łyse plamy na pęczki nie dzieje.

Zalety winogron Świt Nesvet wielu ogrodników i to jego odporność na choroby grzybowe i bakteryjne. Problemy do ogrodników w związku z tym, że prawie nigdy nie wykonuje. Profilaktycznej opieki dla nich powinny być przeprowadzane za pomocą standardowych technik. Plony tego rodzaju, sądząc z opinii plantatorów, daje stabilny z roku na rok.

Jakie są wady

Wady w tej nowej odmiany, zgodnie z kierowców, praktycznie żaden. Niektóre z jego wadami są w zasadzie tylko nierówny koloryt jagód. Ponadto, w rękach Świtu Nesvet można często zobaczyć barwny owoce. Z tego powodu, szczotka czasami nie wyglądają zbyt miłe.

Właściwości pielęgnacyjne

Pawłowski hodowca mieszka na Ukrainie. Dlatego im wytrwałych odmiany wyjściowe można uznać jedynie zawieszone zdanie. Rośnie ich w strefie środkowej Rosji, Ukrainy i Białorusi – procedura w większości przypadków udanych. Jednak schronienie na zimę na obszarach o trudnych warunkach klimatycznych winogron powinny być obowiązkowe. Wskaźnik mróz at Dawn Nesvet jest -23 C. Temperatura jest w zimie, na przykład w Rosji i dużo może spaść do -30 ° C

Jak sadzić

Miejsce na wczesne winogron Świtu Nesvet powinien wybrać słonecznej. Najlepiej jest sadzić tę odmianę na południu, dobrze chronione od strony wiatru stoku. Gleba w wybranym miejscu powinna być luźna i zawsze neutralne.

Doły wykopane że sadzonki klasy wystarczająco duża. System korzeniowy Świtu Nesvet opracowany dobrze. W zależności od wielkości sadzonek, głębokość wgłębień może 50-80 cm. Ta sama postać będzie najlepszym rozwiązaniem w odniesieniu do średnicy.

Do sadzonek są dobrze nadają się do wzrostu, a także w przyszłości winogrona wytwarzać z wysoką wydajnością na dnie wgłębień, najpierw należy umieścić drenażu, a następnie wlać mieszaninę płodne. Aby spuścić wodę najlepiej jest użyć betonowego bloku. Mieszanina składników odżywczych dobrze nadaje się ziemię, zmieszano z zgniłych nawozu. Kompozycja ta jest konieczne wlać cienką warstwę na drenażu, a następnie na to, aby otwór w środku wzniesienia. Obok tego ostatniego należy wbić kołek.

W następnym kroku trzeba obniżyć sadzonkę do otworu go przywiązać do wspierania i rozpowszechniania korzenie na bokach wzgórz. Następnie otwór pokryte ziemią, lekko ją skondensować i podlewać drzewko. Obok łóżka winorośli z góry, oczywiście, należy dokonać silną krata.

Jak podlewać

Zwilżyć glebę pod uprawę winorośli Nesvet świcie, jak również w ramach innych wczesnej odmiany, powinna być trzy razy w sezonie. Po raz pierwszy winorośl są podlewane wiosną za około dwa tygodnie przed kwitnieniem. Po raz drugi gleba w łóżkach, aby nawilżać po jajników owoców, w trzecim – do okresu szczotek nadwagi. Podczas kwitnienia krzewów Świt Nesvet podlewane niemożliwe. Inaczej pąki może po prostu rozpadać. To samo odnosi się do okresu dojrzewania owoców. Podlewanie w tym czasie w przyszłości może prowadzić do pękania dojrzałych owoców.

Jak nawozić sadzenia

Ten powyższy opis odmian winogron Świtu Nesvet, zdjęcie z nim – wszystko ocenić go jako jeden z najlepszych daty wczesnego dojrzewania. Ale dobre zbiory te winorośle będą, oczywiście, tylko wtedy, gdy w odpowiednim czasie karmienia.

Zapłodnienia stopień Świt Nesvet sam Pawłowski hodowca przypomina związków organicznych. Uważa się, że najlepiej Ten szczep odpowiada gnojówki lub nawozu drobiu. Również doświadczeni ogrodnicy powinni od czasu do czasu, aby rozpylać winorośli Świt Nesvet kwas borowy. Najlepiej jest to zrobić przed rozkwitem kwiatów i po pojawieniu się jagodami. Takie dolistne może pomóc uniknąć przelania jajników.

tworzenie buszu

winorośle świcie Nesvet silny. Jednak, aby zostawić je wszystkie pojawił się niemożliwe do mycia. Inaczej kiście i owoce rosną mniejsze. Ponadto, w przyszłym roku winogrona nie może dać dobre plony. odmiany winorośli, które tworzą własne, zwykle pozostawiając krzew na dwa – trzy uciec.

zamiast wniosku

Więc mam nadzieję, że mamy do czynienia z dość szczegółowo w artykule, który jest winogrono Świt Nesvet (zdjęcia, opis, konserwacja). Cechy szczepu winorośli, tak różny po prostu doskonałe. Zasadzić w ich okolicy, więc powinno się winogrona. Jedyną rzeczą – należy kupić sadzonki w szkółkach badanych z nienagannej reputacji. I oczywiście, w celu uzyskania dobrych plonów tego wspaniałego winogron uważać, aby spojrzeć na sezon dla niego.