624 Shares 2805 views

"Zoo Tales" Jałta: Opis

Raz w „Opowieściach zoo” (Jałta), dzieci doświadczyć radości i rozkoszy, podczas gdy ich rodzice są zanurzone we wspomnieniach z dzieciństwa. To tak, jakby dusza odradza się w zadumie, rozbudza wyobraźnię, myśli stają się łatwiejsze, wszystkie poważne i złożone zadania codzienności cofać się w tło.

powstanie

Załóżmy podnieść zasłonę przeszłości, aby dowiedzieć się, kiedy sam został otwarty „Tales zoo”. Jałta, na terytorium którego jest najpierw dowiedział się o nim w 1990 roku. „Polana baśni” jest już funkcjonują. A obok niego z inicjatywy ukraińskiego KC postanowił założyć zoologiczny teren. Tutejsze zwierzęta były nieliczne: wiewiórki, jaków, niedźwiedzie i pawie. Te same „Opowieści zoo” Jałta w nowoczesnej wersji widoczne dopiero w 1995 r. I miałem podkochuje się w niesamowitym miejscu. Beauty mu na drodze, dać pobliżu Góry Krymskie. Zubkow przedsiębiorca poczyniła ogromny wkład w rozwój obiektu. Państwo nie brał udziału w tworzeniu kompleksu. Dlatego możemy powiedzieć, że właściciel dokonał herkulesowe wysiłki, aby teraz zoo był tak wspaniały.

opis

To jest czyste i schludne, wygodne, że nie przestaje fascynować odwiedzających. Łączna liczba mieszkańców – 1500 zwierząt. W postsowieckich terytorium „Zoo Tales” to pierwszy taki kompleks własności, które zostało przeprowadzone na podstawie prywatnej. Dziś jest dumny z Krymu, wspaniałą atrakcją, która powinna wynosić co najmniej raz spojrzeć, którzy akurat odwiedzić półwysep. Obiekt jest częścią rosyjskiego funduszu naturalne rezerwy.

Istnieje bengalskie tygrysy białe, gepardy i lwy, lamparty, niedźwiedzie, małpy, różne Martens. Administracja zapewnia, że najlepsze warunki zostały stworzone dla nich. Dla fauny dość wygodny obszar jest zoo „Fairy Tale” (Jałta). Sugerują, że wyniki instrukcji można tam widział. Uwagi pielęgnacji zwierząt. nowy potomstwo pojawia się często, co jest również dobrym wskaźnikiem. To może być przeprowadzona z ręka karmienia specjalnej żywności, które są sprzedawane w pobliżu wejścia. Godziny menażerii: od 9:00 do 20:00.

To nie wszystko …

W pobliżu znajdą Państwo kolejne fascynujące miejsce pełne ciekawych rzeźb. To Magia Polana „jest tzw. Inicjatorem jej powstania był PP Bezrukov, który stworzył wspaniałe miejsce dla dzieci. Tutaj można znaleźć wizerunki ulubionych bohaterów, które będą interesujące dla oka i dorosłych. Nad miejscem żmudnych prac mistrza rzeźby. Są to kawałki drewna, betonu, kamienia, miedzi i marmurowe rzeźby. W sumie więcej niż 200 jednostek.

Przy wejściu są dobrze znane postacie z bajek Puszkina: 30 rycerzy i naukowiec kot. Łąka wypełniona postaciami bohaterów popularnych kreskówek. Tu można zobaczyć trzy małe świnki, Pinokio, i tortille, Mowgli z Bagheera, siedmiu krasnoludków i Śnieżkę. A wszystko to na tle przepięknego krajobrazu. Dzieci są bardzo ciekawe. Pokazują one sceny z udziałem Baby Jagi. Głośniki klaunów, piratów i syren.

niesamowite doświadczenie

Będąc tutaj, czujesz, że odwiedził bajkę. W pobliżu znajdują się skały Stavri-Kaya, gęste lasy i malownicze góry. Przede wszystkim tego naturalnego piękna wisi otwarte niebo. Entuzjastyczne uwagę zasługuje również unikalny obszar, który szczyci się Zoo (Jałta). „Polana bajek” – ciekawe miejsce położone w pobliżu. To prawdziwy cud stworzony na tle pięknego naturalnego bogactwa.

Przy wejściu do muzeum „Glade bajek” jest kamień, na którym jest napisane: jeśli pójdziesz prosto, można uzyskać w bajce. Podobnie jak w opowieści o historie dla dzieci, gdzie podróżny widelec miał wybrać drogę. Trudno pozostać obojętnym, które tu mamy. Dla dzieci jest to sposób na poznanie ulubione postacie. Oni po prostu kochają „Tales zoo”. Jałta jest także bardzo piękne miasto. Dlatego czytając wielką różnorodność zwierząt żyjących w zoo, można spacerować po pięknych miejscach wsi. Pamiętaj, aby przejść w dół do nabrzeża, co miałoby wyjście urozmaicony i niezapomniany.

Jak dostać się do baśni?

Stała dbałość zarówno do początkujących i mieszczan jest zoo „Fairy Tale” (Jałta). Jak się tu dostać? Istnieje kilka opcji, które różnią się pod względem kosztów i wygody. Z dworca autobusowego można dojechać dowolnym autobusem będzie w kierunku Ałupka. Turystom zaleca się stosowanie najbardziej prosty sposób. Jeśli nie wiesz, jak dostać się do „Fairy Tale” zoo w Jałcie, zatrzymać się na torze. Stąd do zoo potrzeba zaledwie 15 minut. Dorośli taka trasa wydaje się normalne. Ale jeśli podróżują z małymi dziećmi, rozwiązaniem nie byłoby bardzo wygodne dla Ciebie. W tym przypadku lepiej jest skorzystać z bezpośrednich lotów do dworca autobusowego. Najtańsza opcja – wziąć wózek miejski, aby zatrzymać „Cinema” Spartak „”, a stamtąd na trasie 24 bezpośrednio do zoo.

funkcje

Idealne miejsce to zoo "Fairy Tale" (Jałta). Zdjęcia wykonane przez użytkowników i ich opinie – jasny dowód piękno oraz wysoki stopień rozwoju kompleksu. Przyciąga wielu wspaniałym wodospadu Wuchang-Su, bieganie w pobliżu. Można usłyszeć ryk, nawet z odległości kilku kilometrów. Goście mówią, że serce staje się dobre, a dusza napełnia się wręcz rozkoszy. Tym bardziej, że można komunikować się ze zwierzętami. I jak obu stron interakcji. Po tym wszystkim, mieszkańcy są od gości kompleksu pakowane w kubki specjalny pokarm. Przestrzeń pod kompleksu podane są duże, istnieje kilka tarasy na różnych poziomach. Tak, że zwierzęta nie zamykają. Mają wystarczająco dużo miejsca do wygodnego życia.

różnorodność gatunków

Można mówić o, że człowiek i świat zwierzęcy tu w doskonałej harmonii. Są to zarówno drapieżnych gatunków (lwy, Tygrysy, lampartami, niedźwiedzie) i dość ciche (kozy, świnie, króliki). Ogromna różnorodność ptaki: sępy, orły, sępy, strusie drapieżnych. Pasów widać swobodne chodzenie kury, pawie, perliczki. basen z wodą wnikliwie wdzięczne łabędzie białych i czarnych kolorach. Najpopularniejsze mieszkańców, może być nazywany małpy. Tam często są nowe młode. Dwa razy w roku, młode rodzą się każdej zimy – młode. Liczba małp w ogóle, rozwija się z zaskakującą szybkością. To samo można powiedzieć o ptaki.

Eye miłe róże tutaj kwitnienia. Dyskretnie przyjemna muzyka. Więc czuję się komfortowo nie tylko zwierzęta, ale także ich gości. Po wspaniałym spacerze, można zjeść w lokalnej kawiarni. Jest to ciekawe miejsce zwane „Złoty Smok”, gdzie można wypić kawę, siedząc w bezpośredniej bliskości tygrysa. Ten zoo – owocem ogromnego wysiłku i nieskończonej miłości do natury. To zasługuje na entuzjastyczne uwagi. Raz tu, można zapomnieć o marności świata i zacząć naprawdę cieszyć się życiem, dotykanie i naturalne piękno.