532 Shares 8608 views

Jak wybielić zęby w Photoshopie w dwie minuty

Do zdjęć masz zawsze okazało się hollywoodzki uśmiech śnieżnobiały, z tym konieczność czy urodzić, albo zrobić to do dentysty. Niestety, nie wszyscy mają szczęście i bogaty, więc wyjście pozostaje jeden – Photoshop. Wybielanie zębów w edytorze, aby to dość łatwe, istnieje kilka sposobów, aby zrobić z procedurą. Musisz wybrać najwygodniejszy.

Tak więc pierwszy sposób, to jak szybko wybielić zęby, jest następująca: Open Photoshop, aw nim – zdjęcie, na którym chcesz „pokoldovat”. Zwiększenie zdjęcie za pomocą funkcji „lupa” do wszystkich „trzydzieści dwa” to było wygodne w obsłudze. Teraz trzeba wybrać funkcji „wyjaśnienia”, dostosować rozmiar i miękkość jego pędzla, wybrać zakres „Cienie”, aby umieścić ekspozycję co najmniej 40 procent i rozpocząć „obraz” zębów, a raczej do ich wyjaśnienia. Kilka uderzeń – i zęby jak śnieg alpejskim.

Kolejnym sposobem w jaki sposób wybielić swoje zęby w Photoshopie, podobnie jak poprzedni, jest stosowany tylko w tym przypadku nie jest „Dodge” i zwykle „Brush”. Wstępnie można stworzyć „nową warstwę” w „Warstwy” palety i eksperymentować tam. Wybierz „Pędzel”, nadać mu miękkość i wymaganego rozmiaru, wybierz biały jako główny, ustaw tryb mieszania „miękkie światło”, opuść „Krycie” do 70-80 procent, a następnie zacząć malować uśmiech. Powinno to wyglądać bardzo ładnie.

można skomplikować problem, jak wybielić zęby w Photoshopie, i wykonaj następujące czynności: za pomocą narzędzia „Lasso magnetyczne” (lub inne odpowiednie, na przykład, „Quick Selection”) rozróżniać zęby, po czym kolejno „obrazu” w menu. Oni wybierają „korekta”, aw nim – „Odcień” / „Nasycenie”. Jeśli chcesz się dobrze bawić, można przesunąć suwak wszystko, dając im zęby najbardziej wesołych kolorach i odcieniach. Ale dla wyjaśnienia jest przydatna tylko suwak jasności.

I inny sposób, jak wybielić zęby w Photoshopie. W tym celu będziesz musiał ponownie wybrać metodę zębów, jak opisano tuż powyżej. Po tym, obrazu, wybierz „Correction „i” Krzywe”. Okno „przylega” krzywa myszy pop-up i stopniowo ciągnąć go do góry. Dla efektu można zobaczyć bezpośrednio na obrazie. Osiągnięcia optymalnych wyników, kliknij przycisk „OK”, odznacz i zapisać swój portret z nowym śnieżnobiałym uśmiechem. To samo można zrobić, jeśli otworzysz opcję „poziomy”. Wystarczy przesunąć suwaki pod histogramem – zęby w jego oczach zmieniają swój kolor.

I wreszcie, jeszcze jedna prosta wersja Jak wybielić zęby w Photoshopie. Ponownie dokonać wyboru za pomocą „Lasso” lub „szybkie uwalnianie” w menu obrazu ponownie wybierz „Correction „I poszukaj opcji” Brightness / Contrast ". Po naciśnięciu widzimy zwykły okno z dwoma suwakami. Ruszamy je jeden po drugim, osiągnięcie pożądanego efektu. Gdy to się stanie, kliknij przycisk „OK”, odznacz i zapisać obrazek.

Jak widać, absolutnie nic skomplikowanego dając białe zęby w edytorze zdjęć nie jest. Istnieje wystarczająco dużo sposoby opisane, z których można wybrać odpowiedni dla siebie najbardziej prosty, przez które, aby Państwa uśmiech piękny we wszystkich zdjęć.