681 Shares 9212 views

Biografia Aleksandra Zadoynova – teleproeta partia "Dom-2". Życie osobiste i dzieci

Aleksandr Zadoynov urodził się 31.10.1984 w centrum Jarosławia. Alexander wysokość 1 m 97 cm, ciężar – 105 kg. Po raz pierwszy pojawił się na projekcie 01.11.2007. Biografia Aleksandra Zadoynova związane głównie z jego życia w serialu telewizyjnym „Dom-2”.

Życia do projektu

Dzieciństwo i młodość Alexander odbył się w Jarosławiu. Tam ukończył liceum. Niestety, nie ma wyższego wykształcenia z powodu ich lekkomyślności, nigdy nie otrzymał stopień. Dla wszystkich, którzy są zainteresowani Alexander Zadoinov, biografii, rodziców i rodziny prostego faceta, warto przeczytać o swoim życiu do projektu. W rodzinie, Sasha był skromny dobrobyt. Jego rodzice byli zwykli pracownicy. Sasha zawsze wolał małe, ale szybkie pieniądze. Musiał spróbować swoich sił i pozycjonuje barmana w nocnym klubie, który był nie daleko od jego domu. Oczywiście, dużo pieniędzy w tym samym czasie nie mógł się zdobyć, ale do 22 lat Aleksander Zadoinov udało się ożenić i mieć dziecko. W listopadzie 2006 roku, miał córkę, która została nazwana Anastasia. Niestety, życie rodzinne Sashy nie działa i udał się w poszukiwaniu swojej miłości w reality show.

Pierwsze pojawienie się w reality show "Dom-2"

Każdy, kto jest zainteresowany w biografii Aleksandra Zadoynova, chcesz wiedzieć, jak po raz pierwszy przyszedł do „Dom-2”. Po raz pierwszy projekt Aleksandra Zadoynova otrzymał w listopadzie 2007 roku. Wyraził współczucie Nelly Ermolaeva. Nie przeszkadza jej związek z Nikita Kuzniecowa. Sasza powiedział, że był gotowy do poszukiwania wzajemności Nelly. Ale wieczorem, Aleksander zdecydował, że nie będzie ingerować w początkującego relacji i Nikita Ermolayeva i wyróżniane dziewcząt Eugene Feofilaktova.

Jednym z pierwszych, którzy po długim zaloty zaludniać z Sashą w pokoju, Kate była Krutilina. Ale związek szybko nudzi Aleksandra i zaczął reagować na postęp w nim zakochana Balakina, które doprowadziły do zerwania z Catherine. Po tym, Sasha przez długi czas nie miał normalny związek. Uderzył się krótki romans.

Zadoinov nadal postanowił zacząć dbać o Feofilaktova. Ona absolutnie nie reagować na to, co irytowało Alexander. Jack jasno, co stanie się z oligarchy, nie barmanem. Ze względu na nią, Sasha rozpoczął bójki z Ruslan Proskurova. W maju 2010 roku Sasha Zadoinov zdecydował się opuścić projekt z powodu nieodwzajemnionej miłości do Eugenii.

Drugie wejście na telestroyku

Absolutnie nieoczekiwany dla widzów i uczestników „Dom-2” było to, że ślub Pynzar Feofilaktova pokazał uczucia do Saszy. Po tym, gdy dzieci poszły do Turcji, aw zamian oni ogłosili się parę, a następnie przeniósł się do apartamentów miejskich. Sasha Zhenya zmuszony, aby dostać pracę, powiedziała, że nie chce żyć z pasożyta.

01.01.2011 stwierdzono, że Alexander Zadoinov kradzież pieniędzy z karty nie tylko ukochanego, ale także innych uczestników i odtwarzać je w pokera online. Po tym incydencie, Sasha wydalony z projektem telewizyjnym. Alexander sześć miesięcy nie pojawił się w „Dom-2”, ale zawsze pomagał Eugene.

W dniu 22 lipca, kiedy to prezentacja odbyła Feofilaktova konkursu, on pojawił się na projekcie. W sierpniu pozwolono mu powrócić do „Dom-2”, a on powiedział, że on i Żenia kochają i chcą być razem. Ich związek poszedł do ślubu. Ale Sasza był w pośpiechu, aby złożyć ofertę, a Eugene wyrzucał go za lenistwo. Po chwili chłopcy lewo. Aleksander był w stanie leczyć rany Liliya Kisza, gwiazda reality show, "mother-in-law". Para spotkała się na około miesiąc, ale Sasha 29.03.2012 Zadoinov zwolniony z show na atakuje mężczyznę po tym jak uderzył w krzesło Paul Arbekova bo obraził Lily. Poza bramami relacji Lily i Sasha zakończony.

Zadoinov Alexander: A Biography. Jan Rudova i ich związek

Oczywiście, biografia Aleksandra Zadoynova z „Dom 2” nie byłaby kompletna, jeśli nie powiedzieć o jego związek z Jana. We wrześniu 2012 roku Sasha ponownie wrócił do „Dom-2”. Zbudował relacje z Yanoy Rudovoy. Tym razem Aleksander opuścił projekt na własnej 11.01.2013 po ukochanej Rudova. Po tym żyli w mieszkaniu w Jarosławiu Aleksandra Zadoynova, pracował w restauracji. Sasza był menedżer, a administrator stycznia Relacja z tej pary zakończył kiedy Aleksander dowiedział się, że dziewczyna zdradziła go odkąd pozostawiając telestroyki. Jan skłamał mu się, że była w ciąży.

Po raz ostatni … Stosunki z Elina Camiri

Oczywiście, biografia Aleksandra Zadoynova interesujący nie tylko jego fani, ale także fani jego ukochanej Elina Camiri. Więc nie mów o ich związek nie. We wrześniu 2013 r Zadoinov zszedł na „Dom-2” po raz czwarty. Tym razem powiedział, że jego firma nie powiodła się, nie był w stanie zarobić, ale nauczył się rozumieć ludzi. Sasha skierował całą swoją uwagę na Elina Camiri i zaczął zaloty. Pierwszy Camiri kategorycznie stwierdził, że nic nie może być między nimi. Ale szybko dała się nawet pod naporem Sashy. Powiązania dzieci zaczęły się rozwijać. Oczywiście, nie bez skandali i napady złości. W rezultacie, Camiri ciąży przez Aleksandra, ale para nie sformalizowania stosunków. Teraz Elena i Sasha nie przyszedł do urzędu stanu cywilnego, ale mieli piękną córkę, która została nazwana na cześć papieża – Alexandra. W grudniu 2015 roku para poszła do projektu telewizyjnego „Dom-2” i postanowił zacząć nowe życie szczęśliwe i podnieść swoją córkę z dala od kamer.