177 Shares 7319 views

Murayya kwiat jak dbać zasadzić szczęśliwy?

Majestic Cesarz Japonii od wielu wieków jest symbolem najwyższej władzy i sprawiedliwości na Wschodzie. Słowo cesarza był ponad prawem, a każdy z jej kaprysów spełnione jak najszybciej. Oczywiście, rządzący były jednymi z najlepszych apartamentów w świecie, odzieży, żywności i elementów scenerii. Dlatego nie dziwi fakt, że prawie 500 lat temu, kiedy japońskie podróżujący natknął się na grupę małych roślin, u podnóża Himalajów, które pachną jak boski nektar, a ich owoce usuwa zmęczenie i przynosi spokój duszy, drzewa te zostały natychmiast dostarczone do pałacu cesarskiego. I wkrótce nikt nie znał Murayya, zaczął nosić tytuł cesarskiego drewna, a uprawiane wyłącznie dla ogrodów i mieszkań japońskich mistrzów. Odważny zapach Murayi według legendy pomagał ludziom zbliżyć się do bogów, doprecyzowanie i wzmocnienie ich inteligencji, dostarczając nowe ciało energii i pewności siebie, oraz zapewnienie potomków człowieka wdychał zapach Murayi mocne i silnej woli jednostki.

W naszych czasach Murayya zachował wszystkie swoje właściwości, który następnie uderzył Cesarz Japonii, dlatego roślina ta jest jednym z najrzadszych i najbardziej pożądane dla wielu ogrodników. Należy ostrzec, że nasiona i sadzonki Murayya które są bardzo rzadkie, nagradzać swoich oczekiwań. Jeśli chcesz Murayya uprawy w domu, trzeba ciężko pracować, aby roślinnego kij, i zaczynają kwitnąć i owocować. Gdzie mogę dostać ten kwiat Murayya jak dbać o nich – jest to bardzo ważne pytanie. Jeśli jesteś nowy w tej rośliny, najlepszym rozwiązaniem jest użycie zrazy konia, ponieważ są one najlepiej przystosowane do nowych warunków. Murayya obchodzi go nie jest łatwe. Co ciekawe, w przeciwieństwie do innych roślin górskich Murayya rozwija się bardzo szybko, więc możliwe jest, że po 3 miesiącach po posadzeniu, można podziwiać kwiaty rośliny, i wdychać zapach. Repot roślina jest bardzo często nie być najlepszym rozwiązaniem byłoby przeszczepu po Muraye stać się ciasno w obecnej puli, co się dzieje (młode rośliny) w odstępach co roku. Dojrzałe rośliny, które są prawie w pełni rozwinięte powinny zostać poddane przeszczepić co dwa do trzech lat.

Drzewo japońskie cesarze – Murayya kwiat jak dbać że spodobało ci? Jest to bardzo ważne, że Murayya kocha słońce, ale przez ten sam, zbyt obfite światło słoneczne może go zniszczyć, jak liście i łodygi kwiatowe rośliny są bardzo niestabilne do oparzeń. W następstwie tego, roślina potrzebuje słonecznym miejscu, jeśli jest to konieczne, aby uniknąć wysuszenia cieniowania i drzewa śmierć. Kolejna zasada Murayya kwiat jak dbać o nich – to jest prawidłowe nawadnianie. Murayya preferuje bogate, ale nie często, jak w naturalnym środowisku górskim zdominowanym przez takiego właśnie cyklu wilgotności gleby. Jak również w górach, powietrze w pomieszczeniu, w którym Murayya powinno być dobrze nawilżone, a suche powietrze na równi z bezpośrednim działaniem promieni słonecznych jest szkodliwe dla roślin. Dobrym pomysłem jest umieszczenie roślin ciepły prysznic spray raz w tygodniu, albo umyć liści z ciepłą wodą. Zwróćmy się teraz do pór roku i cyklu rośliny. Lato jest najbardziej aktywny okres rozwoju Murayi, podczas którego jest najlepiej zrobić przeszczep lub reprodukcji. Jesień, jak wiosna to czas przygotowań do zimy / lato. Ważne! Murayya kwiat jak dbać o nich w tych okresach? Teraz jest czas potrzebny do zasilania roślin i nawozić przygotować Murayyu zmienić. Zima czas spoczynku, gdy roślina „w sen” temperatura w pomieszczeniu, w którym Murayya nie powinno spaść niższa niż 17 stopni Celsjusza. Warto zauważyć, że owoce Murayi to wyjątkowy lek, którego stosowanie jest praktykowana we współczesnej Japonii, jak żeń-szeń w Chinach. Dojrzałe owoce jasnoczerwony kolor, mogą być używane jako naturalnej postaci lub gotować dla nich rosół w oparciu, który usunie prawie każdy rodzaj bólu, będzie miał spokój w swoich myślach.