699 Shares 1259 views

Skutecznie douche Soda poczęcia?

Często problemy z poczęciem dziecka są ze względu na fakt, że plemniki nie mogą dostać się do macicy i dotarciem do jaj: oni po prostu giną w kwaśnym środowisku pochwy. Ale do rozwiązania tego problemu jest bardzo proste: aby wyobrazić douching soda pomaga wielu. Jednak, aby odwołać się do tego, na pierwszy rzut oka, całkowicie bezpieczny sposób, bez uprzedniej konsultacji z położnika nie jest konieczne. Na przykład, sztucznie zmiany mikroflory pochwy Douching nie zaleca się nadżerek, w poaborcyjną lub okresie poporodowym, gdy pewna liczba chorób ginekologicznych (na przykład zapalenie błony śluzowej macicy i zapalenie przydatków).

Zazwyczaj lekarze nie widać żadnych poważnych przeciwwskazań do stosowania tej metody planowania ciąży, ale mogą powiedzieć, kiedy jest to konieczne, aby zrobić douching do poczęcia i jakie powinno być stężenie roztworu sody. Ponadto, lekarz może ujawnić bardzo różne przyczyny braku ciąży, w którym douching nie może pomóc. Ale jeśli lekarz nie widzi przeciwwskazań (lub nawet sody polecić douching do poczęcia), to powinieneś wiedzieć, że procedura ta nie może być wykonana z ciążą już wynikającej iw trakcie menstruacji.

Roztwór sody przygotowuje się w następujący sposób: 1 łyżeczka sody muszą być rozpuszczone w 1 litrze wrzącej wody. Najlepiej jest rozpocząć soda wlać kilka łyżek wrzącej wody, a następnie doprowadzić do wymaganej objętości ciepłej wody. Nie zapominaj także, że przedmioty używane do nawadniania musi być starannie oczyszczone i odkażone: może być przemyć je w roztworze nadmanganianu potasu lub wrzenia.

Soda douching na koncepcji prowadzi się stosując konwencjonalne strzykawki lub gruszki do podgrzewania. Nie jest konieczne, aby spróbować wprowadzić całe rozwiązanie tak szybko jak to możliwe: lepiej jest poświęcić trochę czasu i upewnij się, że nawadnianie ścian pochwy poszło gładko. Procedura ta jest najlepiej wykonać w 20-30 minut przed faktycznym rozpoczęciem współżycia seksualnego, w dniach spodziewanej owulacji. Czy douching w inne dni nie ma sensu, nawet jeśli plemniki i być w stanie dostać się do macicy i jajowodów rur, jajko nadal nie będzie. Zbyt częste stosowanie tej metody może przerwać naturalną florę pochwy i prowadzić do przesuszenia.

Warto również zauważyć, że procedura ta pomaga wielu z pleśniawki: soda łagodzi swędzenie, pieczenie i skuteczniej usuwa śluz z serowy rozładowania. Ale nie zapominaj, że nie można leczyć choroby, ale tylko chwilowo eliminuje nieprzyjemne objawy.

Pomimo faktu, że wielu lekarzy są sceptyczni tej metody, oprócz nieefektywnego sody nawadniania do poczęcia, sugerują, że dla wielu jest to jednak pomogło. Tak, dziewczyna, która nie mogła zajść w ciążę przez kilka miesięcy nie widziałem dodatni wynik testu jest w tym cyklu, kiedy postanowił spróbować jeszcze raz i douching. Oczywiście, nie jest to powszechny sposób. I nie wszystkie z nich jest w stanie pomóc rozwiązać problemy z poczęciem. Ale jeśli badania pokazują, że oczywiste problemy zdrowotne, ani ty, ani żaden człowiek, a cała ciąża nie występuje, to dlaczego nie spróbować z soda douching do poczęcia?