Postrzegają siebie jako tłuszcz we śnie – co to znaczy?

Postrzegają siebie jako tłuszcz we śnie – to jest bardzo nieprzyjemne dla kobiety. A człowiek nie byłby szczęśliwy ten obraz. Jednakże, ta wizja nie powinien natychmiast odrzucić i spróbować zapomnieć. Lepiej spojrzeć na interpretacji snów. Być może jest to pewnego rodzaju ostrzeżenie o niebezpieczeństwie lub zapowiedź czegoś przyjemnego.

Interpretacja snów książki angielskiego

Zobacz siebie w śnie gruby brytyjskiego badanym niekorzystny znak. Więc astrolog Guvinsi twierdził, że po podobnym incydencie został poważnie chory. Podobny los spotkał jego żonę. Od tego czasu, zobacz sobie zakończyć uważany jest za zły omen w Wielkiej Brytanii. I możemy mówić nie tylko o choroby. Kompletność może zapowiadać poważny rozłam w stosunkach rodzinnych.

Interpretacja Interpretacja Nowoczesne snu

Pomimo faktu, że nauka interpretacji nocy wizja nie tysiące lat, to nie znaczy, że jego założenia pozostają takie same. Tak więc, nowoczesna interpretacja sen mówi co następuje:

 • Marzyć o grubasa – korzystny znak. Będziesz mieć dochodowy biznes, zwycięstwo lub cenny dar.
 • Jeśli widzisz tłuszczu dziecko, co oznacza, że seria nieszczęść w życiu wkrótce się skończy. Oczekiwać, aby rozpocząć nowy okres dostatniej.
 • Postrzegają siebie jako tłuszcz we śnie (dla cienkich kobiet) jest miłym zaskoczeniem. Sprawa ta zmieni całe swoje życie na lepsze.

Interpretacja Miller Sen interpretacja

Sen Miller jest uważany za jednego z najbardziej dokładne i dlatego bardzo popularne. Tak więc, aby zobaczyć siebie jako tłuszcz we śnie oznacza, że istnieje ryzyko, w obliczu poważnej choroby. Jeśli jesteś już chory, może być niewielka komplikacja, ale dlatego, że nadszedł czas, aby zobaczyć się z lekarzem.

Jeśli marzysz widzisz, że jesteś za gruba twarz, co oznacza, że konieczne jest, aby być ostrożnym w korzystaniu z jedzeniem. Wysokie ryzyko zatrucia nieświeże lub zepsute jedzenie. Jeśli masz wędrować do pewnego bankietu, aby ten sen powinien wykazywać szczególną uwagę.

Zobacz siebie w śnie w dużym lustrze – zapowiedź kłopotów. Nadwaga oznacza ciężar problemów, które mogą leżeć na swoje barki. Niemniej jednak, sam wziął w rękę i radzić sobie z przeciwnościami losu, to na pewno, aby otrzymać nagrodę.

Interpretacja snu Interpretacji Zdrowia

Nadwaga – to nie tylko estetyczne, ale także problem medyczny, a zatem należy szukać odpowiedzi w książce zdrowia snu. Ta wizja może mieć następujące wartości:

 • Zobacz siebie w śnie w dużym lustrem – to znak niekorzystna, zwłaszcza dla kobiet o szczupłej budowie ciała. Jest to rodzaj ostrzeżenia o możliwości otrzymywania obrażeń ciała i mogą być zarówno niewielkie i bardzo poważne.
 • Jeśli kobieta miała sen pełny, więc nadszedł czas, aby zadbać o jej figury. Jeżeli chcesz uniknąć poważnych problemów zdrowotnych w przyszłości, należy dołożyć wszelkich starań, aby schudnąć.

Psychoanalityczna interpretacja snu Interpretacji

Wielu wierzy, że sny – to jest odzwierciedleniem naszych myśli, ale ponieważ uporządkowanie ich znaczenie powinno odnosić się do psychoanalizy. Interpretacja może być następująca:

 • Marzyć o tłuszczu oznacza, że kobiety są kojarzy się wyłącznie na ich wady i kompleksy. Próbując je ukryć, jesteś bardziej aktsentiruete uwagę innych do nich. Spróbuj odnaleźć w sobie jak najwięcej mocnych i skupić się na nich.
 • Jeśli marzysz widzisz siebie nie tylko tłuszcz, ale również nagi, to jesteś o krok od poważnej depresji czy załamania nerwowego. Trzeba szukać pocieszenia i wspierać swoich przyjaciół i krewnych. Może powinniśmy porozmawiać o swoich problemach z psychologiem.

Interpretacja Interpretacja snu Kobiet

Kobieta obsesją jej postać, ale ze względu na ich zobaczyć mężczyznę z grubym śnie – to szczególny znak. Warto zwrócić uwagę na kim miałeś:

 • jeśli wykonywane w roli pulchnej jednego ze swoich przyjaciół, wtedy będzie sukces w swojej karierze i życiu osobistym;
 • jeśli to był ktoś z twojej rodziny, to obiecuje bohatera samopoczucie i dobre zdrowie snem;
 • Jeżeli tłuszcz ze snu całkowicie obca ciebie, to twoje życie będzie ktoś wpływowy, którzy mogą poprawić swoją sytuację finansową;
 • Jeśli marzysz, że twój małżonek jest znacznie grubszy, obiecuje nieprzewidzianych kosztów materiałowych.

Interpretacja snów ezoterycznych książki

Aby zrozumieć znaczenie nocne wizje pomóc ezoteryczne książki wymarzony. Zawiera on takie interpretacje:

 • Marzyć o grubasa – to bardzo korzystny znak (szczególnie dla kobiet). Oznacza to szybki spotkanie z bogatych i wpływowych mecenasów, którzy pomogą Ci wdrożyć w swojej karierze lub rozwiązać swoje problemy finansowe. Jest to także sen może symbolizować powrót starego długu, który już dawno zapomniane.
 • Jeżeli dana osoba w swoim śnie był tak gęsty, że trudno było się poruszać i oddychać, zwrócić uwagę na swój styl życia. Być może ma ona zbyt wiele dodatków, które druzgocący wpływ na ciało i psychikę.
 • Jeżeli tłuszcz sen był bardzo stary, to pokazuje, że masz wystarczającą wiedzę i doświadczenie życia w celu poradzenia sobie ze wszystkimi problemami, które nastąpiły. Jeśli działasz pewny siebie, będziesz w stanie poruszać się po szczeblach kariery i zdobyć szacunek w oczach innych.

wniosek

Kompletność można oglądać na różne sposoby. Dla niektórych jest to symbol dobrobytu materialnego, a niektóre z jej powiązań z problemami zdrowotnymi. W każdym razie, próbując zinterpretować sen, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę zdarzenia, które są aktualnie zachodzące w swoim życiu.