297 Shares 5445 views

Jak stary Ekaterina Andreeva? Prezenter telewizyjny Ekaterina Andreeva: data urodzenia

Ekaterina Andreeva – gospodarz programu „Time” w pierwszym kanale. Ona wie chyba każdy obywatel naszego kraju. Wielu zauważyło jak Ekaterina Andreeva wygląda świetnie. Urodzony przywódca – 27 listopada 1961. To niesamowite, prawda?

Studia i praca w telewizji

Wiodących studiował w Instytucie Pedagogicznym w Moskwie na kursach wieczorowych. Potem pracował w Departamencie Śledczego i prokuratury, na podstawie których Urząd są najbardziej kryminogennych miejsce – Stawropol i regionu Krasnodar. Andreev potem dowiedział się, że jest to konkurs na stanowisko głośnika centralnego telewizji i postanowił spróbować swoich sił. Jak widać, to wszystko okazało. Później uczęszczała to szkolenie w Instytucie dla pracowników i radiem. Andreev prowadził program „Morning” na chwilę. Ponadto, studiowała w Szkole „głośników”, a jej mentorem był Igor Kirillov. Nie wiadomo, ile lat Ekaterina Andreeva już trochę czasu.

Trudne i niewątpliwy talent obowiązki

Życie jest wiodącym podzielony na dwie części: aktywności zawodowej i odpoczynku. Pierwszy – to przeniesienie „Time”. A drugi – rodzina, przyjaciele, podróże, szkolenia i wiele innych rzeczy, które nie wskazują na powietrzu. Słynny przywódca rozpoczął pracę w telewizji w 1991 roku. Wkrótce została powierzona nieść nowinę. A w 1998 roku, publiczność zaczęła regularnie ją zobaczyć w serialu „Time”, który jest być może najbardziej pouczające i ciekawy program z tych wszystkich, które są transmitowane w pierwszym kanale. Jak stary Ekaterina Andreeva było wtedy? Już 37. Andreev miał informować kraj o różnych imprez, w tym bardzo smutny. Opowiedziała nam o ataku terrorystycznego w mieście Budionnowsk, eksplozje budynków w stolicy i Wołgodońsk, o inwazji bojowników w Dagestanie, o Biesłanie, w „Nord-Ost”, jak również „Kursk”. Musisz być w stanie mówić z powściągliwości i spokoju, i Catherine zawsze jest możliwe.

Poczucie czasu i prezenter wiekowej

W telewizji czołowi prace 20 lat, na ekranie widzimy to już 15, aw programie „Czas” jest wyświetlany przez dekady. Ale Katarzyna nie zauważył jak upływu czasu. Ona uważa, że nie jest jak inne osoby. Być może to jest tajemnicą dlaczego prowadząc w tych wszystkich latach nie uległa zmianie. Wiele osób zastanawia się, jak stare prezenter telewizyjny Ekaterina Andreeva. Zaskakująco, to jest teraz 52.

Jak dobra pamięć z prezenterem telewizyjnym?

Ktoś powie, że 20 lat w telewizji – to ogromna ilość czasu, ale nie Katarzyna. Jest zaskoczony, że nawet cztery lata dla niektórych ludzi – to dużo. Ona nie wydaje się tak. Nie była przyzwyczajona do podjęcia czas: minuty, godziny, dni … Najprawdopodobniej dlatego, że nie pamiętać żadnych pamiętnych dat, takich jak kumple urodziny. I na ich rocznice, ona czasami zapomina. Jednak żaden z krewnych nie bierze przestępstwa, wszystko w trakcie takie drobne elementy Catherine. Pomimo faktu, że nie pamięta daty, numery telefonów zawsze łatwo Zyski z pamięci. Nie musiała zaglądać do notebooka nazwać każdą osobę. Ponadto wystarczy przeczytać tekst raz, aby je zapamiętać, więc jest doskonale kompletne bez suflera.

Iluzja niezmienności

Nikt nie będzie dyskutować z faktem, że Ekaterina Andreeva, rok urodzenia ty już wiesz, w telewizji przez długi czas. Ona wielokrotnie zmieniane władców, a Rosja jest zupełnie inna. Liderem pozostaje taka sama, jak to było dwadzieścia lat temu. Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób ich pozyskiwania. Katarzyna i zgadza się, że wiele rzeczy się zmieniło, to uważa, że czas jest na ogół trudne do zrozumienia. Żyje przez jego własne, które nie podlegają prawom zwykłych ludzi. To samo, jego zdaniem, można powiedzieć o programie „Time”. Czasami wydaje się, że projekt wybiera szczyt. Io jego niezmienności Andreev powiedział, że to tylko złudzenie. Ona też jest zupełnie inna.

Co zmieniło się w czasie?

Katarzyna stworzyła silne kontakty z ludźmi, którzy przychodzą do gry w jej życiu ważną rolę. ona stała się dużo bardziej pewny siebie, spokojniejsza, silniejszy. Patrząc na zdjęcie Ekaterina Andreeva, zdajesz sobie sprawę, że jest to wiarygodne osoby o stabilnej psychice.

ekstrakt z żelaza

Wielu może zauważyć, że transmisję na żywo – to zawsze jest silne napięcie. Jest mało prawdopodobne, by ktoś bardziej spokojny. Katarzyna mówi, że jest bardzo stresujące, ale nauczyła się nie reagować na to zbyt poważnie. Niemniej jednak, prowadząc rozmowy, że pewne napięcie jest nadal występują, tylko widzów z tego, oczywiście, nie zauważy. A z nieprzyjemnymi konsekwencjami w twarz. Na przykład, czasami po pracy, widzi, że jej ramiona wybuchnął małych naczyń krwionośnych. Oczywiście powód jest dość silny szczep. Katarzyna trudno mówić o bardzo smutny incydent. Zdarza się, że na ekranie pokazuje wykres, i prowadząc walkę kontrolować siebie, rzuca głowę do tyłu, aby łzy spływały mu po policzkach, aw ciągu kilku sekund ponownie pojawia się przed publicznością w świetnej formie. Należy ona do kategorii osób, które mogą się kontrolować. Ołów może sobie pozwolić tylko na relaks w spokojnej atmosferze, na przykład zapomnieć klucz mieszkaniu, gdzieś zostawić parasol i tak dalej. N. Kiedy ona jest w studiu, trzyma wszystko pod kontrolą. Te powinny być prezenterów. Ekaterina Andreeva – nie jest wyjątkiem.

odmiany losu

Mogła być aktorką, historyk i prawnik. Ale chciała być liderem.

Początkowo Katarzyna weszła na Wydział Prawa, ale szybko zorientował się, że ten zawód jej nie odpowiadał, i przeniósł się do historycznego, bo myślałem, że przemysł ten jest dość blisko.

Można powiedzieć, że los uśmiechnął przyszłego prowadzenie jeśli chodzi o pracowników szkolenia radiowych i telewizyjnych, bo to dzięki nim przyszła na ekranie. Ale Katarzyna nigdy nie myślałem, że stanę się sławny, ponieważ jest ciągle krytykowana. Według profesora, dziewczyna wydawała się zbyt dumny i nieprzystępny, jak Królowa Śniegu. Przy okazji dowiedziałem się sławna Igor Kirillov, w tym jej najnowszy szczęście przekazać swoją szkołę.

Potem Katarzyna stała się DH spiker i firma „Ostankino”, a następnie regularne widzowie zobaczył ją w „dzień dobry”. A potem przeniosła się do ORT i został redaktorem i nowości kotwica. To było śledzone przez „Time” – TV pokazują, że każdy ogląda. Nawiasem mówiąc, w 1999 roku badanie zostało przeprowadzone – chciał się dowiedzieć, co wiodące widzowie uważana za najpiękniejszą. Jak nietrudno się domyślić, pierwsze miejsce zajęła Ekaterina.

Przez czas Andreeva już absolwentem Instytutu Studiów Zaawansowanych i napisał pracę na temat tych procesów norymberskich. Jak stary Ekaterina Andreeva wtedy można obliczyć, znając datę jej urodzenia.

Emocje i zmęczenie

Wiodącym powiedział mi, że w czasie pierwszej emisji serce biło tak, że jęknęła. Ale teraz nie ma nic straszyć, że zawsze stara się zachować spokój i może prowadzić wiadomości w każdych warunkach. Pracować dla wiodący ciężkie, nie spierać się z tym.

ubiór

Katarzyna nie jest stylista, ona wybiera ubrania. Wszystko zauważyć, jak bezbłędne jej smak. Andreeva ubrany lepiej niż jakikolwiek inny czołowy, w tym nie ma wątpliwości. Katarzyna kocha biznesu, ale eleganckim stylu. Odnosi się do wszystkiego – i rzeczy oraz kosmetyki i zachowania. Prowadząc kupuje ubrania dla eteru, bez pomocy malowane i czesane. Ludzie obliczyć jak stary Ekaterina Andreeva, i są zaskoczeni, gdy dowiadują się jej prawdziwy wiek, bo wygląda bardzo młodo. Wiele kobiet zazdrość potencjalnych klientów, ponieważ bardzo niewiele osób udaje się tak dobrze przeżyć. Najprawdopodobniej rola dziedziczności i prawa do samoopieki. Katarzyna zorientowani w kosmetykach, zawsze uważnie obserwując ich wygląd. Zawód wymaga, i po prostu zawsze chce być młody i piękny.

hobby

Ołów jest bardzo lubiący odwiedzenie sklepów z antykami. Mówi, że jakaś niewidzialna siła przyciąga ją do antyków. W tym przypadku, ołów nigdy nie został zwiedziony, że doskonale rozumie antyków. Jeżeli coś lubi, może ona zawsze udaje się dostać to w niższej cenie.

Teraz już wiesz, ile lat wiodącą Ekaterina Andreeva, i wiesz, niektóre fakty z jej biografii.