891 Shares 3582 views

Kto dziś jest solistą "Leningradu"?

"Leningrad" to rosyjska grupa z długą historią i skandaliczną sławą. Teksty prowokacyjne z obfitością wspólnych, niestandardowych pokazów na krawędzi moralności publicznej podczas koncertów, a potężna rotacja w radiu i telewizji – nie zauważaj tego zespołu jest niemożliwe, nawet jeśli nie podoba Ci się styl muzyki, którą wykonuje. W czasach, kiedy zainteresowanie grupy z boku dziennikarzy nieco osłabło, pojawiła się nowa piosenka … o narządzie płci męskiej. Kompozycja, pomimo niegrzeczności i obfitości profanistyki, natychmiast stała się popularna, a Julia Kogan – solistka "Leningradu" w tym czasie – kiedyś obudziła się w całym kraju. Jednak bardzo szybko zespół zaczął występować z inną dziewczyną, powierzając jej wszystkie kobiece części wokalne.

Grupa "Leningrad": solista Alisa Vox-Burmistrova

W 2012 roku Julia Kogan postanowiła zostać matką i zebrała się w dekrecie. Warto zauważyć, że wokalista pracował w grupie wraz z jej niekwestionowanym liderem Siergiejem Sznowie. W ostatnich albumach było więcej niż wystarczająco dużo piosenek, co sugeruje męskie i żeńskie wokale, a nawet kobietę. W związku z tym, wykonywanie bez solisty zespołu w tym czasie oznaczało rezygnację z połową zaktualizowanego repertuaru. Na tym etapie drużyna nie odważyła się, a następnie rozpoczęła się poszukiwania nowego wokalisty. Stała się Alisa Vox-Burmistrova. Dziewczyna nie może być w pełni uznana za "otwarcie" Leningradu ". Przed przyłączeniem się do grupy, była znana jako rezydent wielu klubów w Petersburgu, a zwłaszcza D'12. Nowy solistka "Leningradu" cieszył się popularnością i liderem. Początkowo zakładano, że Alicja zastąpi Julię tylko w czasie dekretu, ale w efekcie dziewczyna pozostała w grupie.

Kto wyrzucił Julię Kogan?

Wkrótce po narodzinach dziecka wokalista zaczął pojawiać się publicznie, udzielając wywiadów i występując w talk show. W tym czasie grupa "Leningrad" wyruszyła w trasę, a w wielu miastach publiczność czekała na spotkanie ze zbiorową starą kompozycją. Oczekiwania fanów się nie powiodły, nowa na scenie zawsze pojawiała się – Alice. Wkrótce pojawiły się doniesienia o oficjalnym i ostatecznym zwolnieniu Julii. Według niektórych źródeł, decyzja ta podjęła Siergiej Sznurov. To on chciał, aby solistka z zespołu "Leningrad" Julia Kogan opuściła zespół na zawsze. Oficjalna wersja sprowadza się do rozbieżności twórczych zainteresowań. W swoich wywiadach Shnurov powiedział, że czasem ciężko pracuje z Julią. Warto zauważyć, że całkowite doświadczenie Kogana w grupie to około 5 lat, w "Leningradzie", którą przyszła w 2007 roku.

Nowy solista nie jest gorszy od starego!

Wkrótce po zmianie personelu ukochanej grupy, najbardziej oddani fani próbowali omówić i porównać Alice z Julią. Wnioski były różne, ktoś początkowo nie lubił nowej kompozycji. Jednak z biegiem czasu Alice dowiodła, że wie, jak śpiewać i doskonale czuje wszystkie nastroje grupy. Dzisiaj jest znana jako główny wokalista i oczekuje na koncerty. Nowy solista "Leningradu" iw typowych skandalach dla grupy, na przykład, kiedyś wspólnie z Siergiejem Shnurowem publicznie protestowali przeciwko prawu zabraniając partnerowi.

Czy istnieje życie po "Leningradzie"?

Wielu fanów interesuje się tym, co stało się Julią Kogan po zwolnieniu z grupy? W wywiadach ta jasna i bez wątpienia uzdolniona dziewczyna podkreśla, że choć wiadomości o jej rezygnacji zaskoczyła ją, ale nie była zbyt zdenerwowana. Dziś solistka "Leningradu" pracuje jako prezenter TV w kanale dla dziewcząt "Yu", a także ma solowy projekt muzyczny. Julia twierdzi, że lubi pracować w grupie, ale to tylko pewien etap jej twórczej kariery. Zwolnienie ze zbioru jedynie pobudzało ją do dalszej pracy i rozwoju.