229 Shares 2766 views

Jak przestać się masturbować?

O zagrożeniach masturbacji w taki sam sposób, jak o jego zaletach, istnieje wiele sprzecznych opinii i wypowiedzi. Niektórzy eksperci twierdzą, że działalność ta jest bardzo szkodliwe i nie tylko prowadzi do rozwoju dysfunkcji i deformacji narządów płciowych, ale także do powstania kompleksu niższości, podczas gdy inni – „produkować dobre” coś się masturbować w umiarkowanych ilościach, twierdząc, że w ten sposób ludzkie ciało on otrzyma absolutorium, wolny od nagromadzonych emocji i stresu. Jak można zrozumieć kwestię czy masturbację pomocne. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że korzyści z masturbacją mówić głównie żeńskich terapeutów płci, którzy są mało prawdopodobne, aby dokładnie poznać specyfikę męskiego ciała, a skutki masturbacji dla mężczyzn, możliwe jest, aby podważyć ich punkt widzenia.

Jak przestać się masturbować? Ze takie pytania przychodzą do recepcji do lekarza dużo ludzi. Według statystyk, 95% mężczyzn i 50% kobiet regularnie lub okazjonalnie masturbację. W tym przypadku, pierwszy lekarz skarżą nieadekwatności seksualną, na stałym poczuciu winy, itp

Jak można stać wankers? Gdy chłopcy zaczynają dojrzewania początku maja, czy może później stopniowo dojrzewa prawach człowieka, że czasami penis dziwne reaguje fantazjach erotycznych, obrazy, sceny z filmów. Na czele chłopca budzi zainteresowanie badacza, a on stara się po raz pierwszy, by dotknąć jego penisa. Stwierdzając, że daje mu miłe uczucie, że w dalszym ciągu ruchem ręki, a to jest pierwszy orgazm występuje. Nie trzeba dodawać, jak silne emocje doświadczonych w tej chwili młody człowiek? A najciekawsze jest to, że masturbacja jest wciągająca, a w związku z tym pytanie, jak rzucić szarpnięcie, może pobudzać młody człowiek trochę czasu coraz silniejsza. Po tym wszystkim, widzi, że jego rówieśnicy są zaangażowane w sport, wygrał igrzyska uzyskanie oceny doskonałe w klasie w szkole, podczas gdy jest on całkowicie wchłaniany w oczekiwaniu na kolejną porcję przyjemności, nie może znaleźć czasu i energii na coś innego, inne niż wątpliwa klasy.

Młody mężczyzna wygląda mizernie, zmęczony, słaby, a umysł, on też nie błyszczy, ale rzecz w tym, że energia, która jest wysyłana do innego utworu, dosłownie idzie w toalecie. To wtedy po raz pierwszy i zadać pytania, jak rzucić masturbować. A nawet zaczyna uprawiać sport rano, jednak jak najszybciej chęć masturbacji chwytając go z nową energią. Po pierwsze, facet czuje poczucie winy, a następnie całkowicie upokorzony okoliczności. A potem nagle może przyjść pierwszą miłość, a wraz z nim szereg kompleksów kiełkowanie sesji masturbacji. Dlatego tacy ludzie często zachować poczucie zaufania, nieśmiały, a więc bardzo późno zaczynają żyć życiem seksualnym, jeśli nie uruchamia się.

Jeśli nie było pytanie o tym, jak rzucić się szarpać, można zaproponować kilka sposobów. Po pierwsze, młodzież powinna rozwijać samokontrolę. Jeśli czuje presję, jeśli życie od wszelkich problemów, trzeba uspokoić, zebrać i stanowczo powiedzieć sobie, że od teraz wszystkie problemy zostaną rozwiązane w dorosłego, a napięcie jest lepiej marnować, łamiąc żarówkę, poduszkę, spróbuj ćwiczeń na poziomym pasku, lub innych czynności fizycznych , Najważniejsze – aby uciec przed przekazaniem zostanie rozebrany do genitaliów.

Jak odzwyczaić się szarpać, jeśli nałóg jest silny, a utworzona przez długi czas? Gdzie można pomóc i wizyty u psychologa i wykonywania woli. Jeśli nie rzucić od razu, ale w praktyce zdarza się to dość często, że jest konieczne, aby próbować przezwyciężyć nałóg. nie powinny być uważane za wyraźne zdjęcia w męskich magazynach lub scen w filmach pornograficznych, iw ogóle wszystko, co jest prowadzenie reakcji jest najlepszy na jakiś czas, aby wykluczyć z pola widzenia. Najlepszym lekarstwem na masturbacji jest obecność hobby czy pasja, a może nawet więcej, robi, że młody człowiek po prostu nie będzie czasu ani energii, aby jakiekolwiek zachowanie o charakterze seksualnym.

380 shares 7757 views
895 shares 8514 views