709 Shares 7721 views

Jak zrobić kostium pirata z własnymi rękami?

Często dziewczyny w karnawale zdecydować się umieścić na kostium piratów. Ich własne ręce, aby to całkiem proste. Najważniejsze – jest zwrócenie uwagi na główne cechy korsarzy strój.


Charakterystyczne cechy kobiecego stroju pirata

Co należy pamiętać, aby kostium pirata z rękami piękna, wdzięku, i że wszystko było od razu jasne, kto reprezentuje dziewczynę na karnawał?

Funkcje tego stroju polega na tym, że piraci są, po pierwsze, żeglarze, a po drugie – rabusie. Jest to kolejny ważny szczegół: jak złodziei, piraci mieli słabość do biżuterii, skóry i aksamitu ubrania, jasnych tkanin. Dlatego też, w celu zbudowania kostium piratów z rąk, trzeba wyjść z spiżarni lub mezzanine starej kamizelki lub tkaniny w paski, kapelusz z szerokim rondem, wysokie buty, lepsze buty, skórzane kamizelki, jasny szyfonu lub Chusty i szale nylonowe, szerokie pasy i pasa z klamrami, chustka, duże błyszczące biżuterii i broni – można użyć dziecięca zabawka miecze, miecze, miecze, muszkiety, pistolety, i tym podobne rzeczy.

Pirat kostium własnymi rękami z kamizelki

Jeśli istnieje kamizelki i buty, problem z kombinezonu, można powiedzieć, zostało już rozwiązane, wszystkie pozostałe elementy będą tylko dodatkiem do niego. Przez koszulkę można nosić legginsy lub spodnie, szorty i spodnie, bermudy lub spódnica – to kwestia boku.

Jedną z opcji strój – bandyta. Następnie spód osłony zaleca się przekształcić w szmaty kamizelki do wycinania otworów do mocowania czarną wzrokowy plastra. zabawki ptaka na ramieniu doskonale uzupełniają obraz pewnego rodzaju krwiożerczych piratów-atamansha.

Sukienka dla Piratów-kokietka

Trudniej jest w przypadku, gdy nie ma kamizelki. W tym przypadku, piraci garnitur z rękami będzie musiał produkować na podstawie innych wyróżniających cech tego stroju. I to będzie kapelusz lub chustka, aplikacja na odzieży w formie czaszki i kości (można nawet narysować logo białą farbą), szeroki pasek z dużą metalową klamrą.

Pirat flirt może don kamizelkę skórzaną lub długo skirted kurtkę aksamitną, krótka spódniczka lub szorty i wysokie buty, włosy, czyste pod chustkę, kapelusz, lub rozpuścić, biorąc wstążkę na czole. Można zrobić kostium pirata własnymi rękami, którego zdjęcie jest prezentowany tutaj: nierówną asymetryczny spód spódnica, jasny szal-szal wiązane na biodrach, z bluzki nisko-cut, który rękawy są szerokie i zaostrzone na ściągacze na nadgarstek i kamizelkę, wykonaj ogólny wygląd.

pirackie broń

Ale może to być również, że dom nie jest bronią zabawki. W tym przypadku, może być wytwarzana niezależnie. Alternatywnie wspaniale nadaje krzywa krótki miecz, który może być łatwo wykonane z tektury.

Rysunek na tekturze, na przykład, pudełko cukierków lub cookie, zarys ostrza i rękojeści, należy wyciąć ostrym nożem. Następnie trzeba wkleić nad folią ostrza i owinąć taśmą uchwytu. Cyrkonie, stare broszki, łańcuchy, kolorowe przyciski i inne „blestyashki”, wklejane na uchwycie, będą naśladować wysadzane drogimi kamieniami broni.

Można również wyciąć z tektury i muszkietów. Składane wzdłuż dwóch wzorców, mogą być łatwo owinąć taśmę i pokryta czarną farbą. „Inkrustowanie” muszkiet improwizowany błyszczące małe rzeczy nie tylko nie jest zabronione, ale zachęcać!