550 Shares 2735 views

Objawy alergicznego kaszlu, przyczyny i leczenie

W ciągu ostatnich 10 lat, dzieci są bardziej narażone na alergie, reakcja może być najbardziej zwykłe obiekty. Objawy alergicznego kaszlu w większości przypadków nie są epizodyczne i nagle. Podobne zjawiska można zaobserwować od urodzenia, więc rodzice muszą przede wszystkim zidentyfikować alergen, który powoduje drgawki.

Czasami do odróżnienia od przeziębienia ciężkiej alergicznej kaszlu u dzieci. Objawy są podobne do ostrych zakażeń układu oddechowego. Reakcje mogą być następnie ból w gardle, katar, a nawet stany podgorączkowe. I dopiero po przejściu niektórych badań lekarz ujawni prawdziwą przyczynę i bodziec.

Alergiczny kaszel jest często związane ze stanem zapalnym w oskrzelach, tchawicy i krtani. Jest także znakiem albo zwiastun astmy. W połączeniu z katar u dziecka występuje duszność. Pierwszą rzeczą do zrobienia – w celu identyfikacji czynnika sprawczego.

Główne objawy alergicznego kaszlu

  • Przedłużające się napady suchego kaszlu.
  • Okazuje się nagle i głównie w nocy.
  • To trwa co najmniej dwa tygodnie.
  • Począwszy napadowym bez zwiększania temperatury i nieżyt nosa.
  • Twoje dziecko swędzenie w nosie i gardle, kichanie.

Jest to najczęstsze objawy alergicznego kaszlu, który powinien poinformować rodziców. atakuje przyczyną może być kurzu domowego, sierść zwierząt, pyłki różnych roślin, drzew, żywność, lekarstwa, środki czystości i inne. Koniecznie wymagają leczenia, lub w wyniku alergii mogą rozwijać astmatyczne zapalenie oskrzeli , lub nawet gorzej – na astmę.

Jak odróżnić alergiczne zapalenie oskrzeli i krztusiec?

Zazwyczaj alergiczny kaszel bez flegmy: to jest suchy, nie mokre. Dzieci skarżą się dusi, że trudno oddychać z powodu obrzęku błony śluzowej oskrzeli i krtani. Napady są wzmacniane we śnie – alergen jest często w dół, co znajduje się w poduszce lub sierści zwierząt domowych.

Objawy alergicznego kaszlu pogarsza sezonowe. Po otrzymaniu leków przeciwhistaminowych pochodzi poprawę. Jest to specjalna szczepionka w celu identyfikacji patogenu Child – próbki. Więc lekarz patrzy, który alergen wywołuje podobne reakcje.

Alergiczny kaszel: objawy, leczenie, profilaktyka

Główne objawy zostały opisane powyżej, chociaż dziecka, oprócz kaszlu może wystąpić wysypka, gorączka, ból i zaczerwienienie w gardle. Jeśli te objawy nie pójść na długi czas, konieczne jest, aby spojrzeć na bodźce zewnętrzne za pomocą testów medycznych.

Nie rób bez leków przeciwhistaminowych – „Suprastin”, „Zodak”. Pomóc złagodzić nieprzyjemne objawy płukania i płukanie zatok ciepłej wody. Ważne jest, aby zrozumieć, że całkowicie pozbyć się objawów pomoże kompleksową terapię, która może być przypisana tylko do alergologa i dietetyka.

Jako środek ostrożności, należy wykluczyć z diety dziecka wszystkich alergizujących pokarmów, często chodzić i stworzyć korzystny klimat emocjonalny. Przy najmniejszym znaku skazą u dziecka z prośbą o pomoc do pediatry. O ile to możliwe, aby chronić dzieci przed kontaktem ze zwierzętami i dymu tytoniowego.

Mokro w pokoju dziecka powinny być wykonywane codziennie. Również konieczne jest regularnie i dokładnie przewietrzyć pomieszczenie na pościel żelaza. Pamiętaj, alergie – to sygnał alarmowy, który może powodować przewlekłe choroby.