477 Shares 9227 views

Nakładki na piersi: jak wybrać?

Zawsze byłeś zwolennikiem karmienia piersią, ale po prostu odmawia dziecku mleko matki? Być może powodem jest niewłaściwy kształt smoczka. Aby zaradzić tej sytuacji, dostać pad na piersi.

Co to jest i dlaczego z nich korzystać?

Podszewka skrzynię – Narzędzia specjalne wykonane z miękkiego i elastycznego materiału. Pomagają matki, aby kontynuować karmienie piersią, nawet jeśli masz jakieś problemy z piersiami.

Podkładki są stosowane w następujących przypadkach:

  • Płaski lub odwrócony sutek;
  • przy podawaniu matki odczuwa ból;
  • pęknięcia brodawki;
  • małe dziecko ssie;
  • Dziecko wychodzi z butelki do karmienia piersią.

Po długotrwałym użytkowaniu nakładek sutka zmienia kształt, a dziecko będzie w stanie jeść bez żadnych dodatkowych atrybutów.

Kilka porad na temat wyboru

Wykładania klatki piersiowej powinno być maksymalnie odpowiadać kształtowi matki sutek. Nigdy nie ufaj Wybór tak ważnego tematu nikogo – tylko będziesz w stanie wybrać wykładzinę odpowiadającą piersi.

Nie kupić podkładkę, w której sutek osiągnie swój koniec – bo dzieciak sam musi wyciągnąć go ruchy ssania. Skupić się na rozmiarach dostępnych producentów.

Lateksu lub silikonu?

W rzeczywistości, między lateksowych i silikonowych wkładek nie ma dużej różnicy. Oba te materiały są bezpieczne dla dziecka i matki. Wybór powinien być oparty wyłącznie na osobistych preferencji.

Jak korzystać?

Wiele młodych matek mają bzika na punkcie sterylności. Starają się gotować sutków, zabawki i wszystko, co dotyka im trochę szczęścia. Jednak w przypadku klocków na piersiach nie powinno być osiągnięcie bezbłędne dezynfekcja – częste narażenie na działanie wysokich temperatur i silikonu, lateksu i coarsens. Wystarczy mycia płytek i starannie przemyć je po każdym użyciu. Gotować nich może być nie więcej niż 1 raz na 2 dni.

Przed użyciem podkładek do lepszego oparcia na skórze, można lekko spryskać wnętrze mleku lub ciepłej przegotowanej wody. Aby umieścić je, należy zwrócić się do zewnętrznej krawędzi, umieścić smoczek do wnęki za nim i delikatnie wycisnąć materiał do aureoli brodawki tak że pod nią jest wolny od powietrza.

Jeśli dziecko odmawia podjęcia pierś z płyty, po prostu Zlać do niej trochę mleka. Smak znanych żywności, okruchy koniecznie rozpocząć tam. Jeśli dziecko nadal nie rozpoznaje obcy dla swojego materiału, może chcesz ciężko pracować, aby przyzwyczaić go do podszewki.

Nie martw się o nieregularnym kształcie brodawki lub inne problemy karmienia piersią! Specjalne ochraniacze na piersi pozwoli Ci zaoszczędzić od wielu kłopotów.

Na materiały sklep internetowy dla kobiet w ciąży – carolines.ru