255 Shares 3595 views

Ginseng oolong. Unikalne właściwości herbaty

Elita oolong herbata ginseng zaprojektowany dla technologii Tajwanu. Produkujemy je z liści drzewa herbacianego, który rośnie w górach plantacji w Nantou County, Tajwan jest centralne. Zasil liście wyciąg z korzenia, nie potrzebują reklamy, żeń-szeń uzdrowienie. Kulisty kształt granulek i technologii liści herbaty oolong i rolki pozwala i żeń-szeń, aby ich właściwości lecznicze jak najwięcej, co jest jednym z kryteriów ginseng herbaty oolong.

Oolong – są specjalne odmiany liści herbaty, która rośnie w górach w warunkach wysokiej wilgotności i niskiej temperaturze. Zebrać liści jesienią, gdy osiągną maksymalną wielkość i skupić w sobie wszystkie smaki. Dla więdnięcie liści bambusa z wykorzystaniem specjalnego sita, która jest stale wytrząsa się w słońcu na potrzeby procesu utleniania i fermentacji. Podczas wstrząsania pozostawia trochę uszkodzony, ale nie zniszczone. Istnieje podział olejków eterycznych, które przyczyniają się do materiału smak, ale fermentacja ma wpływ tylko na krawędzi i wierzchołków liści – one stają się brązowe i środkowa jest zielony. Starannie kontrolowany proces fermentacji jest zatrzymywany przez ogrzewanie liście są na parze lub smażone. Kiedy parze zielony kolor ich liście mają delikatny zapach, smak i smażenie staje się bardziej ostry i infuzja kolor brązowo-złotym. Następnie mash liści, i stanąć na powierzchni soku sprawia, że są bardziej aromatyczne. Uzyskane grudki herbaty prostowane szybko we wrzącej wodzie.

Zewnętrznie, żeń-szeń herbata oolong reprezentowany przez małe zielonkawe grudki, przypominający kamyków, z lekko słodkim aromatem chorowity odcieniach owocowych i wyraźnie wyczuwalnym aromatem dżemu brzoskwiniowego i chałwy. Po herbacie, nawet oddychanie staje się lekko słodki, nie wspominając o słodki posmak słodki. Interesującą cechą tego podczas parzenia: walcowane na liście są w pełni ujawnione dopiero po 3-4 liści. I po raz kolejny, zalewając wrzątkiem na tych samych ginseng Oolong liści herbaty, są zupełnie różne, ale ciekawy smak.

Połączenie właściwości lecznicze żeń-szenia oolong z góry Tajwanu daje silne, sprawne i doskonały efekt tonik. Sugeruje to, że żeń-szeń herbata Oolong znacznie poprawia wydajność. Po jego stężenie wzrasta w ruchu, dlatego nie tylko zwiększenie wydolności fizycznej, ale także psychicznej. Stymuluje funkcje seksualne, zmniejsza osłabienie, senność i zmęczenie, zwiększone ciśnienie krwi. Zmniejszony poziom glukozy i cholesterolu we krwi. Innym żeńszenia oolong zapobiega rozwojowi choroby układu nerwowego i depresji i jest silnym antyoksydantem. W Korei, na przykład uwierzyć, że jest bardzo dobry w pomagając organizmowi poradzić sobie z ciepła i zimna.

Zazwyczaj, gdy warzone żeń-szeń herbata oolong, a następnie podjąć na filiżankę 3-4 Pebble. Kiedy herbata jest parzona, to jest zmiana koloru oczu: Zielony kolor staje się bogaty złoty. A kiedy nastąpił spawania ma żółtawy kolor. Magiczny napój spożywany przed posiłkiem w celu poprawy apetytu lub po posiłku, a także oddzielną pić między posiłkami.

Oolong herbata żeń-szeń nie zaleca się pić na pusty żołądek, bo wtedy przychodzi tzw herbata zatrucie. Aby usunąć to powoli napić się mleka. Są to subtelności użycia tego gojenia eliksiru. Instrukcje dotyczące przygotowania i spożycia herbaty uczynić proces niesamowita tajemnica. Cieszyć gotowania i jedzenia tego wspaniałego napoju.