336 Shares 1899 views

Dowiedzieć się, jak umieścić krem na twarz

Zadbana, młodzieńczy, stonowanych twarz z łagodnym, aksamitne, promienna skóra – marzenie każdej kobiety. I każdy z nas rozumie, że bez kremu – czystek, tonowanie, nawilżające, odżywcze – brak anti-aging procedury nie daje pełny efekt. Obecnie przemysł kosmetyczny oferuje wiele produktów do pielęgnacji skóry z faksymile „dla wszystkich rodzajów skóry.” Ale nadal wolą kupować kosmetyki zgodnie z własnym stylem. Jaka jest nasza skóra jest nieważne: tłusta, sucha, mieszana – metoda stosowania kremu na twarzy jest zawsze taka sama. Aby wybrać odpowiedni krem jest bardzo ważne, ale nie wie, jak umieścić krem na twarz, jest jeszcze ważniejsza. Po tym wszystkim, że udowodniono, że krem zwiększenie wydajności o co najmniej 20 procent, jeśli są prawidłowo stosowane.

Należy przypomnieć, że przed , jak stosować krem na twarz, trzeba oczyścić skórę przed codziennym zanieczyszczeniem pyłem (ulica), usunąć wszelkie ślady makijażu specjalnymi środkami. W godzinach porannych, można po prostu umyć zimną przegotowaną wodą. Czysty, wilgotna skóra – najlepszą podstawą do kremów, efekt w tym przypadku byłaby maksymalna.

Porady i wskazówki, jak poprawnie zastosować krem do twarzy, na podstawie specyfiki struktury anatomicznej twarzy. Zmarszczek i fałdów skórnych – stan mięśni ramy twarzy. Nie jest konieczne, aby wiedzieć, w jaki sposób i gdzie przymocować mięśnie do kości twarzy, ale wiem swoje linie i zmniejszyć napięcie, stres i relaks jest konieczne. Określają one same linie skóry, na których stosowany jest krem.

Ta linia – zawsze od centrum, w środku z boku i do góry w kierunku skroni (od środka czoła i nosa skrzydeł); środkowe uszu – od kącikach ust; do płatków uszu – od środka podbródka. Górne i dolne powieki, skóra pod oczami nie jest dotykana.

Pytanie „jak umieścić krem na twarz”, zawiera inny – jak krem jest niezbędne dla przeprowadzenia jednej scenie? Kosmetyczek doradzić – objętość kremu powinna być równa konwencjonalnej grochu. Kwota ta jest wystarczająca do żywienia i nawodnienia skóry.

Dzień i krem ochronny stosuje się najpierw na środek czoła i brody, czubek nosa, następnie równomiernie, lekki dotyk palców, rozmieszczone na całej powierzchni w ramach linii skóry. Co do zasady, te kremy są lekkie, szybko się wchłania, więc ta procedura byłaby całkiem właściwe.

Bold, gęsty krem zaleca się najpierw rozgrzać. W dłoni jednej ręki pocierać odpowiednią ilość palców drugiej. Ogrzać ręce śmietany uczynić mniej gęsta i lepka. Z reguły mają gęstą teksturę odżywcze kremy. Dlatego też, zgodnie z ogólną zasadą, jak stosować kremu na twarzy, należy zwrócić większą uwagę na skórze linii podbródek, fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki na grzbiecie nosa. Te obszary problemowe nie tylko zastosować krem lekko i jakby próbuje się kierować go w skórę palcami. W stosownych przypadkach, nawet ostrożne dłonie pat, lub mrowienie. Procedura ta jest podobna do lekkiego masażu.

W przypadku stosowania emulsji kremu oleiste lub kosmetyczny jest udoskonalenie sposobu, który jest wywoływany przez kosmetyczki wgłębienia. oznacza wybór wlać do dłoni jednej ręki i ściskane. Następnie obie ręce dociskane do czoła, jakby obejmując go rozprowadzić śmietanę i rytmiczne ruchy zwiększają presję na skórze.

Skóra wokół oczu wymaga szczególnej uwagi. Dbać o jej szczególne korzystanie kosmetyków. I kremy i środki czyszczące są lekkie, delikatne tekstury. Przed zastosowaniem kremu wokół oczu, trzeba mieć pewność, aby usunąć makijaż. Ruch należy przesyłać na niektórych liniach, uniknąć rozciągania wiek skóry.

Kosmetyczki nie zaleca się zastosowania kremu bezpośrednio na górnej powiece, że stosuje się – w kierunku od wewnętrznej do zewnętrznej kącie oka na skórze pod brwi. Dla delikatnej skóry powiek górnych pokazano specjalną maskę odżywczą.

Na skórze pod oczami środek odżywczy zastosowano staranne dotykowy palcem w kierunku – od oka do zewnętrznego kącika wewnętrznego. Można zrobić lekki masaż, trochę jazdy kremu.

Nadwyżka odżywczy krem może być usunięty po dwudziestu minutach, w czasie których skóra otrzyma niezbędną ilość niego.

Co jest akwarela tatuaż?
851 shares 9028 views
Mogę zrobić przebity język
650 shares 2062 views
Mamy masaż z miodem w domu
150 shares 5756 views