337 Shares 3077 views

Sanatorium "Lake" Grodno Region: zdjęcia i opinie

W rejonie Grodna (Białoruś) jest dużo naturalnych zbiorników wodnych. Malownicze lasy wokół nich stworzyć niesamowitą atmosferę. Czyste powietrze i lecznicze źródła są korzystne dla organizmu człowieka. Nic więc dziwnego, że te miejsca oferują swoje usługi Grodno ośrodków.

Wyjątkowy charakter

Sanatorium "Jezioro" (Białoruś), otwarty w 2003 roku. W czystych wodach White Lake jest bogate w ryby, w sosnowym lesie jest łatwo oddychać i śpiew ptaków, w tym ustawienie sanktuarium życie wreszcie zapomnieć o wszystkich problemach.

Ponad 30 typów leczenia i rehabilitacji oraz fizykoterapii pozwala terapeutycznych i diagnostycznych urządzeń. Na terenie rozległego istnieje sześć budynków mieszkalnych, pensjonaty, restauracje, park wodny, place zabaw i budowanie medycznych. Istnieją specjalne ścieżki dla nordic walking i trekking. Według opinii podróżnych Jedyną wadą jest konieczność stale wychodzić, aby przejść między budynkami.

Dla swoich gości sanatorium regionu „Lake” Grodno oferuje kilka form wypoczynku:

– zakwaterowanie w hotelu;

– weekendowy pobyt;

– Pobyt w sanatorium.

hotel

Każdy może pobyt w sanatorium. W zależności od źródła zasilania (tylko śniadania lub posiłkami) na oficjalnej stronie w cenniku jest w następujący sposób:

– Pokój (od 2290 rubli);

– Junior Suite (od 2360 rubli);

– Mieszkanie double (od 3220 rubli);

– Pokój (od 3450 rubli);

– Apartament trzyosobowy (od 4100 rubli).

Pokoje wyposażone są w suszarkę do włosów, lodówkę, telewizor, telefon i zestaw dań. W łazience znajduje się prysznic. W apartamencie znajduje się salon czeka i aneks kuchenny z czajnikiem i kuchenką mikrofalową.

opinie

Planując podróż do „jeziora” ośrodek? Ceny dla podróżujących mieszkalnych czuć się nieco przesadzone. Najbardziej skromne pokoje dla dwóch osób może wydawać się blisko, więc opinie powinni wybrać kategorię luksusowy apartament (najlepiej zarezerwować z wyprzedzeniem). Nowe meble i łazienka.

Pościel i ręczniki występuje raz na trzy dni, sprzątanie – codziennie. Główne spostrzeżenia dotyczące pracy pokojówek, a jakość pościeli jest słaba.

Weekendowy pobyt

Wielu mieszkańców dużych miast weekend czeka z wielką niecierpliwością, ale najbardziej wolny czas zajęty zakupy, sprzątanie domu i innych nie mniej ważnych rzeczy. Relaks w dwóch ruchliwych dni, więc jest to praktycznie niemożliwe. Jednak istnieje rozwiązanie – udać się do sanatorium „Jeziora” region Grodno. Tutaj oferujemy wycieczkę weekend, który trwa od dwóch do jedenastu dni. Cena obejmuje:

– posiłki pięć razy dziennie;

– zakwaterowanie;

– jedną godzinę w wodzie kompleks (dzienna);

– koktajl tlenu;

– Haloterapia;

– wizyta w siłowni i użytkowania sprzętu.

medycyna

Pobyt przez 12 dni lub więcej można kupić w jednym z programów:

  1. „Uroda i Zdrowie”.
  2. „Zdrowe odżywianie i kontroli wagi.”
  3. „Zdrowe Serce”.
  4. "Cukrzyca 2".

Każdy program zawiera konkretny zestaw konsultacji i procedur. Zabiegi lecznicze polega stały nadzór medyczny, posiłki według indywidualnie dostosowanej diety, jak również kontrolnych pomiarów parametrów biochemicznych i skład ciała.

Program „Zdrowie i uroda” składa się z różnych badań i konsultacji oraz dodatkowy zestaw zabiegów kosmetycznych mających na celu poprawę twarz, dekolt i szyję.

odchudzanie

Według ośrodka, najpopularniejszy jest voucher dla tych, którzy chcą zmniejszyć masę. Program przeznaczony jest dla 12 dni i oferuje następujące usługi:

– zakwaterowanie w pokoju;

– ocena składu ciała i stanu odżywienia;

– posiłki w zależności od indywidualnej diety;

– konsultacje z ekspertami (terapeuta, fizjoterapeuta, dietetyk i kosmetyczka);

– diagnostyka funkcjonalna;

– Ultrasonografia (na podstawie wskazań lekarza);

– wyniki badań laboratoryjnych (biochemicznych i klinicznych badaniach krwi);

– masażu leczniczego;

– elektroterapii;

– perełkowa;

– ziołolecznictwo.

Program przewiduje również aktywności fizycznej: trening na siłowni, aerobik w wodzie i nordic walking.

Koszt zezwolenia w ciągu 12 dni (zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym) – około 47 000 rubli.

„Zdrowe serce”

Program ten jest przeznaczony dla pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego i tych, którzy są częścią ryzyka (zespół metaboliczny, otyłość, nadwaga i wysoki cholesterol).

diagnoza:

– analiza stanu odżywienia;

– badanie ultrasonograficzne serca i naczyń krwionośnych;

– ocena stanu układu sercowo-naczyniowego;

– Konsultacja terapeuty;

– badania laboratoryjne.

Następujące rezultaty diety składają się badania, program aktywności fizycznej i kompleks fizjoterapii. Koszt objazdu osobę – około 49 000 rubli.

"Cukrzyca-2"

Najbardziej prawdopodobną przyczyną cukrzycy typu II lekarzy wierzyć otyłości lub nadwagi. Niestety, choroba ta staje się coraz bardziej powszechne, a brak kontroli nad nim może być przyczyną poważnych powikłań ze strony oka, serca, naczyń krwionośnych, mózgu i kończyn. Normalizuje metabolizm pomaga prawidłowego odżywiania.

Program "Diabetes-2", która jest oferowana przez sanatorium regionu "Lake" Grodno obejmuje:

– ocena stanu psychicznego;

– badanie stanu odżywienia;

– instrumentalne laboratorium diagnozy czynności nerek, wątroby i trzustki;

– badanie układu sercowo-naczyniowego;

– Analiza zaburzeń metabolicznych w cukrzycy.

Dla pacjentów to program diety fizykoterapii i ćwiczeń fizycznych.

opinie turystów

Jeśli chodzi o medycynę, opinie o sanatorium „Jezioro” opowiada o wielkim specjalistą. Realizacja wszystkich zaleceń z pewnością doprowadzi do pożądanego rezultatu. Pod koniec relaksu, utrata masy ciała zauważył (od 2 do 8 kilogramów) oraz poprawa ogólnych wskaźników zdrowotnych.

pisemne zalecenia dotyczące żywienia chorych spełniają, a po powrocie do domu. Możliwe jest więc, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób niebezpiecznych i dalsze przekształcenie zewnętrznego.

Oczywiście, istnieją przeciwstawne opinie, z których większość dotyczy takich jak złe odżywianie. Uzdrowiskowa wymaga innego podejścia niż w hotelach pięciogwiazdkowych na wybrzeżu. Tutaj znajdziesz formie lub kosztowne posiłki w restauracji, ale istnieje duża różnorodność produktów mlecznych z produkcji lokalnej.

zabiegi wodne

Główną atrakcją dla turystów jest ośrodek zdrowia. W oddzielnym budynku znajduje się:

– basen;

– park wodny;

– siłownia;

– kręgielnia;

– ogród zimowy.

Dla najmłodszych wczasowiczów wyposażonych w prywatnym basenie z ciepłą wodą. Według opinii, parku wodnego w dobrej wentylacji, ale istnieją tylko trzy slajdy i „leniwy” rzeka.

Większość użytkowników lubi kompleksu, który obejmuje kilka rodzajów saun (fińskiej, tureckiej, na podczerwień i śnieg), prysznic ze strumieniem deszczowym oraz jacuzzi. Dla miłośników mocnych wrażeń polecamy beczkę wody z lodem.

Jednak nie jest to jedyna rozrywka oferowanych przez sanatorium „jezioro”. Opinie mówią, że kompleks znajduje się również bar. W ciągu dnia można jeść słodycze, które są zabronione przez dietę, a wieczorem – taniec w dyskotece.

sport

Zwiększają odporność organizmu na stres fizyczny i wydać nagromadzoną energię mogą być praktykowane przez sport. Sanatorium "Jezioro" region Grodno oferuje wczasowiczów:

– siłownia;

– hala sportowa;

– tenis stołowy;

– wielkie korty tenisowe (jeden zadaszony);

– stadion;

– boisko do koszykówki;

– szlak pieszy zdrowia (1,5 km);

– Linia nart (2,5 km).

Codzienne sesje są organizowane przez nordic walking i harmonogram dnia tygodnia obejmuje aerobik w wodzie, turnieje, tenisa stołowego i siatkówkę.

wolny czas

Recenzje ośrodków powiedzieć, że dużo uwagi przywiązuje się do organizacji dla przyjemności. Występy grup twórczych, wystaw i sprzedaży twórców ludowych, biblioteka, kawiarenka internetowa, rozrywki dla dzieci – znudzi po prostu nie mają.

Należy zwrócić uwagę na wydarzenia kulturalne. Może to być wieczór znajomych nad filiżanką herbaty, zapalającego Flashdance tłum, dzień kultury białoruskiej lub projekcji filmów fabularnych (bajki).

Nawet jeśli znudzi sanatorium „Jezioro” na mapie Zawsze jest kilka ciekawych zabytków. Za dodatkową opłatą personel chętnie organizuje następujące wycieczki:

– Leeds Castle (XIV wiek);

– klasztor Zhirovichi ;

– miasto Grodno;

– kompleks "Korobchitsy";

– Puszcza Białowieska (w zimie).

Każdy tydzień jest bezpłatny podróż do Grodna z wizytą w centrum handlowym i zoo.

Ogólne wrażenie

Jak już powiedzieliśmy, sanatorium „Jezioro” otworzył swoje podwoje zaledwie 12 lat temu. Niespodziewanie, obozowicze nadal były w stanie znaleźć podobieństwa z takimi uzdrowisk, które zapewniają leczenie uzdrowiskowe w ZSRR. Czy wiesz, kto sprawia takie wrażenie? To prawda, że personel.

Administratorzy w recepcji nie jest po prostu zapomnieć o przyjaznym uśmiechem, ale nawet nie może odpowiedzieć na podstawowe pytania turystów. Jest brak organizacji i zupełny brak orientacji na klienta. Nikt nie doradzi w odniesieniu do wykazu usług, które są dostępne za dodatkową opłatą.

Dowiedz się niezbędne informacje tylko w specjalnych folderach na recepcji, albo w telewizji, gdzie cały dzień występów reklamach. W rzeczywistości, wiele wygodniejsze byłoby wydać specjalną broszurę lub zorganizować stoiska.

Opinie turystów są zalecane, aby zwrócić uwagę na szkolenia personelu i zrewidować politykę sanatorium.

Ponadto, oficjalna strona istnieje Dojazdu i harmonogramów transportu publicznego, z którymi można dostać się do miejsca docelowego.

Kolejna uwaga dotyczy usługę rezerwacji. Po godzinie 17.00 w dni powszednie oraz w soboty i niedziele nie jest dostępny. Emaile uciekać przedstawiciele spotykają się z dużym opóźnieniem.

W skrócie, sanatorium „Lake” ze wspaniałym obszarze, placówek medycznych i niewiele nowych zdolności, trochę zacofani. Nadszedł czas, aby zrobić kont w sieciach społecznościowych, odśwież zdjęcia na stronie internetowej i zacząć sprzedawać swoje wspaniałe usługi dla podróżnych.