697 Shares 3969 views

wzór zima jako kolejną okazję do pocieszyć

Ciepłe dzianiny rzeczy będzie bardziej komfortowa, jeśli będą one ozdobić wzór zimowego. Taka dekoracja może odbywać się na różne sposoby: żakard, plecionki może być monotonny ruch i zmiana twarzy i odwrócić szwów.


wzory Scandinavia

Wystarczy tylko spojrzeć na sweter z dzianiny wzór żakard z płatki śniegu natychmiast sprawę, że zima – to pora roku, kiedy nie ma takiego rodzaju odzieży nie jest po prostu za mało. Scandinavian żakardowe, prawdopodobnie główny wzór, motyw zimowy, który wydaje się być stworzony do jego ciepłego piękności w najcięższych mrozów. W uzupełnieniu do rysunku, który jest często nazywany skandynawski, przystojny, musiał mieć drugą cechę funkcjonalną – gotowy materiał uzyskuje wystarczająco grube i gęste ze względu na splot kolorowych nici. Przypisywanie szprychy wzór zima w technice skandynawskiej jest dość proste, ponieważ nie ma to połączyć i pętle transferu. Główną trudnością jest poprawnie odczytywany przez rysowanie pętlę, terminowe zmieniających przędzę.

Innym zastrzeżeniem – ciągłe skręcanie wątków roboczych w procesie dziania. Ma to na celu zapewnienie, że płótno było solidne, a między zmianą koloru nie ma dziur.

Opowieść o Laponii

Często widać, że wzór zima, wykonany w technice żakardowe – to nie tylko płatki śniegu. Częstymi gośćmi w przytulnym ciepłym swetrze – jelenie i łosie. Te zwierzęta – uosobienie zimy bajce, ponieważ prowadzą one sanki na nadchodzące wakacje. Figurki jeleni może być bardzo różny, może być kilka, a może być tylko jeden. W każdym razie, dzieło tego wzorca, a także w dowolnym żakardowe, wymaga pewnych zasad, wśród których dokładny wynik pętli i skręcanie pasma pracy.

zasady żakardowe

Technika igły dziewiarskie i żakard wzór zima w większości przypadków odnosi się do niego, to wyglądał spektakularne, jeśli poprawnie skonfigurowany. Dlatego podjąwszy związać żakarskich rzeczą, należy zapoznać się z niektórymi zasadami pracy w tej technice.

 • Kolorowe wzory wymagają dokładności zmianą pętli na rysunku przedmiotu.
 • Tak że nie ma przerw między kolorowymi pętli lub części tkaniny powinna być skręcona przędza pracy w procesie dziania. Najlepszą rzeczą jeden rząd skręt przędzy na górze, a następny – od dołu. W ten sposób pracownicy będą najpierw przekręcić przędzę, a następnie odprężyć się. Można, oczywiście, każda zmiana koloru zmiana do innego przejścia – jeden niech Top One – od dołu, ale do pracy w serialu trochę łatwiejsze.
 • Gwint pracy muszą być rozciągnięta płasko, nie powinny mieć, jako silne napięcia przędzy, a także duże ugięcia podziale pasm w tym miejscu. Nierówne napięcie niekorzystnie wpłynąć na wynik wzór pracy lub być zniekształcony lub będzie „rozproszyć” na kolorowych obszarów.
 • Jeżeli braki kolorowe fragmenty są duże, to najlepiej, aby wypracować kilka kulek, na przykład, dwie sarny na pustym polu powinny być powiązane z dwóch pasm, zamiast jednego z długimi poruszenie. Taki rysunek konstrukcja i wygodny i praktyczny.

Warkocze straży komfort

Ciepły sweter, kapelusz – to objętość, przytulne. wzór zima może być nie tylko ozdoba mieszkania, ale także dekoracji ulga warkocze i przejścia pętli. Najprostsze warkocze stał się symbolem ciepła w zimowe mrozy. Prosta zmiana 4 na 4 sts relacji z tej samej wysokości może mieć dekorację dla wszelkich dzianin rzeczy – od rękawicach na kratę. Ale wzory zimowe dziewiarskich, które są oparte na mierzei są bardzo zróżnicowane.

Najprostszym warkocz mogą wyglądać bardzo ładne, jeśli Przejścia robią w różnych kierunkach. Naprmer, xhosa 9 oczka mogą być hodowane w sposób następujący:

 1. 3 backstitches pętle 9 pętle na twarz 3 backstitches.
 2. Wszystkie pętle są dzianiny w deseniu.
 3. Backstitches 3, 3, w mniejszych pętlach opuścić trzpień pracy, podstawową twarz 3, 3 twarz z kołkami, karty głównej powierzchni 3, 3 backstitches.
 4. Wszystko zależy od rysunku.

A tym samym mogą być hodowane pluć trochę inaczej:

 1. 3 backstitches pętli powierzchnia pętli 9, 3 backstitches.
 2. Wszystkie pętle są dzianiny w deseniu.
 3. Backstitches 3, 3 pozostawiać niewielkie kołek pętli przed pracą głównych powierzchni 3, 3 twarzy wtyków klapki głównej powierzchni 3, 3 backstitches.
 4. Wszystko zależy od rysunku.

Jedno małe zastrzeżenie i Xhosa już wygląda zupełnie inaczej.

Pluć i ruchome klapki utworzyć zdumiewająco piękne dekoracje. Wiele elementów wysiedlonych pętle pozwalają na tworzenie skomplikowanych wzorów. I te same elementy, ale ułożone w innej kolejności, z różną częstotliwością powtórzeń, tworzyć różne wyniki.

ażurowe śnieg

Nie zawsze jest to wzór zima – to jest całkowicie zamknięta, niewidomych tkaniny z rysunków lub plecionki. Zima – śniegu i śniegu. I są, z definicji, lekkie, delikatne. A bez tych elementów nie da się wyobrazić wzory zimowe szprychy. Schemat ażurowy koniecznie zawierać SC i provyazki pętle razem, tworząc otwory. Na umieszczenie tych elementów i jest wykonana ażurowy wzór.

Aby maswerkiem zimowe szprychy wzór był czysty i piękny, provyazki pętle razem zrobić w różnych kierunkach w zależności od ich położenia w stosunku do sc, w pobliżu której się znajdują. To daje wzór większej czystości.

Również wzory jednokolorowe można zrobić na wzory żakardowe, ale zamiast używać zmiana czoła zmianom koloru i odwrócić szwów.

Odzież ładnie wygląda, gdy jest ozdobiona wzorami. motywy zimowe są po prostu prosząc Dzianina, ogrzewając w mroźnej zimy. Powodzenia!