657 Shares 8089 views

Gazowy podgrzewacz wody „Neva Lux 5514”: specyfikacje techniczne

„Neva Lux 5514” jest uważany za jeden z najlepszych przedstawicieli tej serii. W porównaniu z klasą inne opcje, opisane w wersji artykułu ma również wiele zalet, które czynią konsumentów w niektórych przypadkach, aby przekonać swój wybór na korzyść tej kolumnie. To urządzenie może działać wyłącznie naturalnego zasilania gazem, który jest stosowany jako źródło energii. A wiadomo, jest uważane za tanie paliwo.

parametry techniczne

Kolumna ta jest przepływem typu podgrzewacza wody może być ustawiona tylko na ścianie, pionowym ustawieniu urządzenia. Moc znamionowa urządzenia wymiennika ciepła 28 kW, podczas gdy temperatura wody może osiągnąć 90 ° C. Kolumna minut jest w stanie dostarczyć 14 litrów wody. Podczas instalacji urządzenia Należy zauważyć, że średnica spalinowy musi być równa 140 mm lub więcej, więc tylko udaje się osiągnąć wystarczającą przyczepność. Przed rozpoczęciem prac przy instalacji urządzenia należy ocenić swoje możliwości – czy można posiadać własne na masę urządzenia i przymocować go do ściany. Pomoże to zrozumieć grzejnik wagowych, co odpowiada 12,5 kg.

„Neva Lux 5514” posiada szereg dodatkowych funkcji, w tym wbudowane zabezpieczenie przed nadmiernym wzrostem ciśnienia i ciepła, co przedłuża żywotność urządzenia. Między innymi, nie można się bać tego, co nastąpi wyciek gazu lub przekroczenia, jako producent zadbał o dostępności monitorowania jego poziomu. można niezależnie regulować temperaturę, która może być również nazywany plus.

Automatycznie wyłączyć podgrzewacz wody z sieci w przypadku braku wystarczająco intensywne trakcyjnych, dzięki wbudowanemu w system ochrony. Przed zakupem urządzenia, można obliczyć szacunkowe koszty, które będą zależne od zużycia gazu. Za godzinę dla normalnego działania urządzenia będzie potrzebować do 3 m 3 paliwa.

Główne zalety modelu

„Neva Lux 5514” dość często wybierane przez konsumentów z powodu, że model ten charakteryzuje się prostą jednostkę sterującą. Na ciele nie ma żadnych komunikatów, a także dostosować pewna temperatura jest konieczna do korzystania tylko jeden uchwyt, ale funkcja konsumenci nie są czasami uważane za plus i minus. Na przykład, odwiedzając sklep można znaleźć modele podgrzewaczy wody produkcja obcych, które mają bardziej nowoczesny sprzęt. Podczas gdy „Neva Lux 5514” jest niekiedy uważana za „wersję babci”. Urządzenie może być instalowane w każdym mieszkaniu, w którym nawet konserwatywni ludzie żyją. Będą one łatwe do nauczenia się korzystania z urządzenia, ponieważ nie jest wiele przycisków i funkcji.

Dlaczego inny powinien kupić 5514 modelu

Jeśli wciąż nie może zdecydować, który model wybrać podgrzewacz wody, należy zwrócić uwagę na to, co zostało opisane w wersji papierowej korzystnie w porównaniu z szybkiego podgrzewania wody do żądanej temperatury. Wewnątrz zainstalowanego systemu bezpieczeństwa, co eliminuje ewentualną awarię urządzenia. Pozyskanie chwilowa gazu podgrzewacz wody 5514, nie będzie słychać, jak to działa, ponieważ model ma niski poziom hałasu. Konsumenci mówią, że nie słyszą specyficzne dla urządzeń takich niejasnych kliknięć.

Kolumna ma dość niewielkie rozmiary, więc będzie to wygodne, aby umieścić na ścianie w pomieszczeniu kuchni lub łazience. Producent zadbał że gazowych podgrzewaczy wody działało dobrze w trudnych warunkach. Mogą być one wyrażone w obniżonym ciśnieniu, w systemie centralnego zasilania wody. Jak wiesz, to jest bardzo często przyczyną złej ciśnienie wody. Sprzęt nie zawodzi nawet w przypadku przegrzania lub wysokim ciśnieniem krwi, ponieważ wewnątrz istnieje system monitoringu.

Główne wady modelu

Kolumna „Neva Lux 5514” ma pewne wady, wśród nich są kruchość sprzętu, ponieważ jest to urządzenie, które będzie do Chin. Jak wiadomo, produkty pochodzące z tego kraju, często nie stanowi dobre cechy jakościowe. W szczególności dotyczy systemu ochrony. Według użytkowników, w przypadku pęknięcia jednostki będą musiały czekać na bardzo długi czas kapitan, czasami okres ten wynosi 45 dni, co oznacza, że służby źle zorganizowanej konsumentów. Między innymi, wysłał specjalistów-monterzy mogą być niekompetentny w swojej dziedzinie, mówiąc o tym opinie klientów. Najczęściej słabo zorganizowane działem obsługi wskazujący wysoką niezawodność wyrobu lub niewłaściwe postawy wobec użytkowników. Niemniej jednak, każdy sprzęt może złamać w czasie pracy, w związku z tym nasuwa się drugie założenie. Jeśli jesteś zainteresowany w „Neva Lux 5514”, których cena może wydawać się nadmierne dla niektórych odbiorców, konieczne jest, aby porównać swoje wyniki z cechami produktów z niektórych wybitnych producentów niemieckich i włoskich. Czynnik ten może być również nazywany minus. Wizyta w sklepie, znajdziesz opisany model 13.200 rubli.

Główne cechy modelu 5514

Kolumna jest gazem przepływowego podgrzewacza wody, który można uruchomić w gaz. Na wyjściu ciśnienie może zmieniać się od 0,3 do 6 MPa. Może chcesz i rodzaj komory spalania, która jest otwarta. Rodzaj zapłon – elektryczny i obwód zabezpieczający składa się także ograniczenie temperatury ogrzewania. Podczas łączenia urządzenia należy pamiętać, że eyeliner znajduje się na dole, a rozmiary urządzenia są 350x650x239 mm. To może być ważne, gdy powierzchnia łazienki lub łazienka jest ograniczona. Urządzenie to posiada komorę spalania, z chłodzeniem wodnym i dwie punktów wlotu.

opinie konsumentów

„Neva Lux 5514”, którego opinii ma dużą moc dość często pozytywne, i wykorzystywane w operacji mogą być dwa punkty poboru wody w tym samym czasie bez utraty ciśnienia. Należy jednak być przygotowanym na to, że po czterech latach, urządzenie może wymagać naprawy i części dostawy mogą wydostać się z zamówienia. Konsumenci podkreślają, że kolumna ma dość wzrok wzornictwo, górny korpus pokryty trwałą warstwą lakieru, a kolor jest uniwersalny – biały, więc można wprowadzić urządzenie płynnie do każdego wnętrza łazienki. Kupcy twierdzą, że po włączeniu nie będzie mieć wpływu na gorącej wody, wrzącej wody nie wlać który upraszcza korzystanie z urządzenia i oszczędza wodę. Do tego celu możemy użyć kolumn zdolność do pracy przy niskim ciśnieniu wody w centralnej sieci wodociągowej.

Części zamienne i ich koszt

Niezależnie od sprzętu wysokiej jakości, podczas korzystania z niego może wymagać wymiany niektórych części. Na przykład, można rozbić membrany. „Neva Lux 5514” działa, wraz z membraną jednostkowej wody, które można kupić za zaledwie 215 rubli. Ale płytę membrany zostało około 1000 rubli. Wymienić elementy danych możesz samodzielnie, korzystając z instrukcji, lub zadzwonić do specjalistów w tym ostatnim przypadku, kolumna będzie przedłużyć gwarancję producenta. Czasami trzeba kupić zestaw naprawczy. „Neva Lux 5514” w tym przypadku obejmuje potrzebę:

  • wymiennik ciepła;
  • Elementy wody i gazu;
  • membrana;
  • Jednostka sterująca;
  • palnik;
  • rury;
  • czujnik.

wniosek

Podgrzewacz wody gazowy marki „Neva Lux” ma swoje zalety i wady, wśród najpierw podkreślić wiarygodność może być kilka rodzajów ochrony, jak również brak pręta czujnika. Wadą natomiast jest to cienka wymiennik ciepła oraz możliwość braku niektórych części po pewnym czasie. Jednak pomimo nowoczesnej technologii, ale nie jest to technika została opracowana, że będzie działać wiecznie.