83 Shares 4060 views

Komedia o zombie: funny podgatunek

Raz w przyszłych filmach grozy klasyczny Romero zapoczątkowało thrillera, w którym znajdują się żywe trupy, z przyjemnością jedzenia zwykłych obywateli.

Zombie filmy z czasu do otworu, a następnie urodziła ciekawy podgatunek – zombie komedii. Krok do niego już były częścią „ratownika” z ekscentrycznego-piekielny Dzheffri Kombsom. A nieco wcześniej podjęte przez Sama Raimi, „Martwe zło” nie jest bardzo przestraszony, ale raczej wyglądał śmiesznie. Jednak w pełnym zakresie motyw wyśmiewanym znany ze swojej wyjątkowej angielski humor. „Wysyp żywych trupów” z wspaniałą parą najlepszych przyjaciół-rascal Shaun i Ed (odgrywana przez niepowtarzalnym Saymonom Peggom i Nick Frost) był przełom w kategorii „komedii o zombie.” Dwa średnia Anglik nie zauważyć, jak jak piasek przez palce, kursuje codziennie ich bezcelowym istnienia szklanką piwa w pobliskim pubie. Ale zostali zmuszeni do wstrząsnąć dziwne, nieoczekiwane i bardzo straszliwą epidemią, która stała się niemal śmiertelne dla wielu ludzi.

idylliczny 50-ci

Nieco inny obraz, niemal idylliczny, sporządzony przez twórców czarna komedia zombie „Fido” (inna nazwa – „Zombie nazwany Fido”). Jakby zeszła ze stron klasycznego amerykańskiego modelu rodziny magazynów są kwitnące w 1950 roku w jednym z uroczych miasteczek prowincjonalnych. Jest to rodzina i mały Timmy Robinson. Nasłonecznione idylla jest przyzwoity trochę dziwne naruszające sługusów. Są zombie! Kiedyś był błysk dziwnej zarazy, która zamienia ludzi w bezmyślne potwory zła. Ale teraz to się skończyło. Potężna korporacja Pozwoliłem sobie do ograniczenia zombie z pomocą specjalnych narzędzi – obroże. Teraz te stonowane stworzenie może chronić swój dom, jak psy, można wyciąć gazonchiki lub posprzątać. To mama Timmy szacunku gospodyni Helen uważa reklamę i kupiłem sobie ten sługa. Sprawa zmusił chłopca zbliżyć się do potwora, a nawet zaprzyjaźnić się z nim. Filmy o zombie komedii czasami może sprawić, że boi się, ale wkrótce okazuje się, że nie było się czego obawiać. Następnie są one komedie!

Nuty piosenki smutku i

Reżyser Ruben Fleischer udało się zrobić komedię o zombie rodzaj filmu drogi, czasem liryczne, czasem pouczające. „Zombieland” była to miła niespodzianka w 2009 roku. Na zdjęciu błysnął „weterana” kina amerykańskiego Vudi Harrelson. Nie dają mu umiejętności młodego Abigail Breslin, młody Dzhessi Ayzenberg i Emma Stone. Potrząsnął stare dzień uroczy jak zawsze, Bill Murray, który grał sam. Szkoda, że autorzy tak dziwnie zamówił tę rolę, w epizodzie. Ale co to komedia bez nuty smutku? W ubiegłym roku Fleischer wprowadził do publiczności ciekawy filmie zupełnie inny gatunek – „Gangster Squad” Istnieją pogłoski o sequelu „Witamy”, ale kto tam zagra, i którzy będą zaangażowani w produkcję – jest nadal nieznany. Sympatia dla fanów gatunku i komedii o zombie 2013 „Ciepłe ciała”. W nim twórcy próbowali zająć miejsce krwiożerczych stworzeń sami (być może po raz pierwszy). Okazało się, że przez jedzenie ludzkie mózgi, zombie są w stanie strawić i część wspomnień z jego „lunch”. Z tego powodu głównym bohaterem w filmie mogliśmy zdobyć serce młodej blondynki Julie.